Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 784: 4. Vites

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Luffynin su anki haline amiral seviyesi olarak :cool: ne verirsiniz amiral 10/10 sa luffy !0/? kactir:flaugh:

Ben 10/8.5 veriyorum.:ehe:
Bunun için çok erken. Tek taraflı kıyım oldu bu bölüm vs sonuçlansın. Tam zayıf noktası neresi , atakları ya da son saldırı ne görmek lazım. Ama Amiral seviyesine diğer arc geçer gibi :good:

Sanırım bir bana benzer geldi. :(

23 Nisan (bugün) bu film sinemalarda çocuklara ücretsiz değil miydi. Bayağı komik ayrıca izlemeyenlere tavsiye :D

Gözlerinden ateş çıksın dofun paşanın :)
[YOUTUBE]bVudOQTAbRo[/YOUTUBE]

Adamın yüzüne çift tekme yiyor ama ne hikmetse gözlükleri de suratının şeklini alıyor ve kırılmıyor . Elastik gözlük mü yaptırmış ne yapmış bu Dof :D

Ayrıca çift sayı dediler. Tamam genelde çift sayı olayında 2 -3 sayfa çift çıkar öyle geçiştirilirdi. Bu sefer nedense sayı hiç doyurmadı hemen bitti .

Unknown

Bunun için çok erken. Tek taraflı kıyım oldu bu bölüm vs sonuçlansın. Tam zayıf noktası neresi , atakları ya da son saldırı ne görmek lazım. Ama Amiral seviyesine diğer arc geçer gibi :good:

23 Nisan (bugün) bu film sinemalarda çocuklara ücretsiz değil miydi. Bayağı komik ayrıca izlemeyenlere tavsiye :D
Yok G4 ü görünce aklıma bu yaratık geldi. Vücut yapısıyla falan benzettim. :(

Bu yılan olayı baya sağlam gibi görünüyor. Arada Dof' tan darbe alsa da, saldırısı kesilmeden aynı güçte devam ediyor gibi.

Edit: Bir de sağ orta panelde Dof niye bu kadar şaşırıyor armamente anlamadım. Çeviri hatası da olabilir gerçi :/
Sanırım orda ufak bir çeviri hatası var. Dof'un şaşırdığı şey Luffy'nin karnının armament halindeyken hala lastik gibi sektirme özelliğinin olması. Ben böyle yorumladım.

Ben tam anlamadım çift sayı ise nasıl 15 sayfa oldu,
Bölüm güzeldi de g4 ün mantığını da tam anlamadım ne yapıyor tam olarak :S

Yok G4 ü görünce aklıma bu yaratık geldi. Vücut yapısıyla falan benzettim. :(
G4 formuna geçerken zaten Pound Man(şişko-kilolu adam)dedi. :D Tek beğenmediğim nokta ayağını sağlam yere basamaması. Ki bunun sebebi muhtemelen sekerek ilerliyor ve bu da hızının kaynağı Ama istediği zaman hızlanmasını daha çok isterdim :)

Sanırım orda ufak bir çeviri hatası var. Dof'un şaşırdığı şey Luffy'nin karnının armament halindeyken hala lastik gibi sektirme özelliğinin olması. Ben böyle yorumladım.
İşte bu yüzden form biraz daha savunmasına savunma katıyor. Hem lastik hem armamentli.

An itibariyle Luffy'den soğudum. İğrenç bir görünüşe sahip oldu. Sanki kendisi değil bir başka bir şey olmuş gibi. Hiç mi hiç beğenmedim. Seriden acayip soğudum. Bu kadar kötü bir vs beklemiyordum.

Bu yılan olayı baya sağlam gibi görünüyor. Arada Dof' tan darbe alsa da, saldırısı kesilmeden aynı güçte devam ediyor gibi.

Edit: Bir de sağ orta panelde Dof niye bu kadar şaşırıyor armamente anlamadım. Çeviri hatası da olabilir gerçi :/
Hem armament hem lastik oluşuna şaşırıyor yani sertleşme var ama elastik :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık