Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 784: 4. Vites

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Marco'ya 1-2 arc daha vardır.
Bence Dof Marco ayarı bir adam ve Luffy onu teketekte yenebilir gibi gözüküyor handikapsızda. Fakat amirale bile kafa tuttuğu için Dof gibi bir adamın zaten yarım saatte harcanması saçma olur. Handikapı bu yüzden verdi Oda.
Şu an istemesemde Luffy >Dof diyebilirim heralde. Dof denilen adam Jozuyu parmağında oynatmış biri Marco ile aralarında fazla fark yok. Luffy aşağı yukarı denktir Marcoya.

Öncelikle görüntü biraz kötü olmuş bunda Luffy'nin ilk boydan boya gözüktüğü sahnedeki kötü çizim ve karın bölgesindeki şişliğin etkisi büyük ama yemişim görüntüsünü alışırız zamanla teknik muhteşem lan! Daha 2 3 basit saldırı gördük şu haliyle gatling yapsa bazuuka çaksa zaten ölür Dof. Şu saatten sonra Dof kendini tamamen iple kaplayıp değişik bir forma geçse bile Lucci vssi kadar uzun süreceğini sanmıyorum. Dof hiç yara almamış olsa bile yenerdi Luffy demiştim şimdi daha bi rahat söylüyorum bunu.

Adamın yüzüne çift tekme yiyor ama ne hikmetse gözlükleri de suratının şeklini alıyor ve kırılmıyor . Elastik gözlük mü yaptırmış ne yapmış bu Dof :D

Ayrıca çift sayı dediler. Tamam genelde çift sayı olayında 2 -3 sayfa çift çıkar öyle geçiştirilirdi. Bu sefer nedense sayı hiç doyurmadı hemen bitti .
G4ün açlığıyla 2 hafta bekledik diye oldu yoksa vardı yine artı üç beş bir şeyler genele nazaran.

Bence Dof Marco ayarı bir adam ve Luffy onu teketekte yenebilir gibi gözüküyor handikapsızda. Fakat amirale bile kafa tuttuğu için Dof gibi bir adamın zaten yarım saatte harcanması saçma olur. Handikapı bu yüzden verdi Oda.
Şu an istemesemde Luffy >Dof diyebilirim heralde. Dof denilen adam Jozuyu parmağında oynatmış biri Marco ile aralarında fazla fark yok. Luffy aşağı yukarı denktir Marcoya.
Yonkou arclarında Marco'nun ne kadar hayvan olduğunu da görücez bence.

Dof şu an tamamen tekniği izliyor Luffy i test ediyor. Bir iki bölüme sağlam bir kapışma ya da Dof un geri çekilmesini izleyebiliriz kanımca.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık