Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 784: 4. Vites

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Yonkou arclarında Marco'nun ne kadar hayvan olduğunu da görücez bence.
Marco'nun hayvan olmasında sıkıntı yok. En fazla Amiral gücündedir zaten. Doflamingo Jozu'yu durduruyordu ve sohbet ediyordu. Marco ile öyle aman aman fark yoktur. Luffy diğer arc amiral gücüne ulaşır herhalde. O zaman Marco önemsiz kalır. Zaten Marco müttefik gidip Amirallerle kıyaslarız :D

Hayallerim vardı :(
Ama iyi bir haber de bırakılmış ilk sayfada. Normalde 14 gün sonra okumamız gerekiyor ama haftaya pazar belki okuma ihtimalimiz var. 4 gün önceden yani :)

Şu sayfayı okuyunca sanki bu iki supernova grubuna cavandish te katılabilir gibi bi izlenime vardım. Cavandish "yeraltı limanını gördüğüm anda anladım,Bu doflanmigo indirme kavgası , bütün herşey çok daha büyük şeyleri tetiklecek ve fırtınanın merkezinde yine siz varsınız falan diyor" adam içten içe hayranlık duyuyor sanki bu gruba, ya bu gruptan(11 supernova) geride kaldığını kabul edecek, ya da oda bu gruba ekleyecek diğer grup sonuçta 3 supernova olası bir supernova savası için herkese birer adam güzel olabilir.

Unknown

Sağ en alttaki suratı sevmedin mi şimdi?
Gölge Luffy gibi anca 1 arc çekilir. Ama bu kalıcı bir "G" o yüzden kendinden soğuttu hem Luffy hemde Oda. Her arc bu tipi görmek zorunda kalıcaz.

Biz Krala yakışacak kaliteli bir görünüş aradıkça oda kralın soytarısına çeviriyor Luffy i.. :/

Dof'un böyle yenileceğini düşünmüyorum , bir daha ki bölüme oda Rage mod açacak o zaman görürürz herşeyi.

Adam sırf tipini beğenmedi diye hem karakterden hem seriden acayip soğumuş bu ne duygusallık la nasıl inişli çıkışlı bir hissiyatınız var sizin öyle :S Kafa nightmare luffy'den yön değiştiren yumruklar Enel vssinden daha öne kullanmış olduğu teknikleri bir şekilde geliştirip dövüşte uyguluyor Luffy hakkaten dövüşürken başka bir adam oluyor

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık