Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 784: 4. Vites

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Her şey dof'un gözlüğünde bitiyor, o gözlük oradan düşmeyecek luffyyy, yoksa doflamingo çığır açacak sende:oleyo:

madrigal

Serpent saldırısı hoşuma gitti, yön değiştire değiştire gidiyor :D Form çirkin sayılabilir ama gücü muhteşem. Hem saldırı hem savunma gücü olarak.
Forma geçerken attı sandaletleri bir daha da basmadı yere, bakalım daha neler göreceğiz.
Ayrıca armanent vücudu sertleştiriyordu, bükülmüyordu değil mi? Bu teknikte armanenti bükerek uygulayabiliyor. Dof vuruyor armanentli olmasına rağmen vücut içeri doğru giriyor. Doğru hatırlıyorsam yani normal armanenti.
Ayrıca Bellamy'nin tayfaya gelme ihtimali sıfırlandı bana göre. Daha konuşup da sinirlerimizi bozmayalım :D

Bütün torpiller feda olsun luffye. Millet meyvesiyle organ dikip ruh değiştirip meteorla bile kırılmaz kafes yaparken buna torpil deniliyorsa olsun ne olacak yabancıya gitmesin bizim oğlan en nihayetinde. Luffye biraz saygı duyulsun daha ne yapsın adam :respect: :D
Hahaha süper cevap :D Ben de bunu söylüyorum her seferinde. Altına imzamı atarım :D

Serpent saldırısı hoşuma gitti, yön değiştire değiştire gidiyor :D Form çirkin sayılabilir ama gücü muhteşem. Hem saldırı hem savunma gücü olarak.
Forma geçerken attı sandaletleri bir daha da basmadı yere, bakalım daha neler göreceğiz.
Ayrıca armanent vücudu sertleştiriyordu, bükülmüyordu değil mi? Bu teknikte armanenti bükerek uygulayabiliyor. Dof vuruyor armanentli olmasına rağmen vücut içeri doğru giriyor. Doğru hatırlıyorsam yani normal armanenti.
Ayrıca Bellamy'nin tayfaya gelme ihtimali sıfırlandı bana göre. Daha konuşup da sinirlerimizi bozmayalım :D
Zaten seke seke gidiyor yere basmasına gerek yok :D

Dofun şu gözlükleri,Zoronun bandana gibi bir şey olsun. Kendi çıkartsın daha ciddileşsin.
Bu arada Luffy bu formda Marcoyu alabilir belki.

Bu yılan olayı baya sağlam gibi görünüyor. Arada Dof' tan darbe alsa da, saldırısı kesilmeden aynı güçte devam ediyor gibi.

Edit: Bir de sağ orta panelde Dof niye bu kadar şaşırıyor armamente anlamadım. Çeviri hatası da olabilir gerçi :/

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık