Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 784: 4. Vites

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu form Kaido gibi hayvanlar için tamam :/ Ancak G5 çıkmasın :(
Bütün tahminlerdeki herşeyi g4 de topladı ne yapıcak g5 de de bizi şaşırtacak ki :/ Tabi çıkacağını varsaymamız lazım. Ama yanlız bu bölüm Dof'a hiç yaramadı. Diğer bölüm umarım ( ki öyle olacaktır) gizli teknik felan çıkartır da dengeler. Yoksa çok pis dayak yiyecek. Zaten yine ara var :) Hayvan adlarıyla teknik yapmaya devam ediyor. İyice ormanlar kralı oldu bu çocuk :D

Arkadaş siz bu seriyi nasıl okuyorsunuz ya hiç mi dikkat etmiyonuz bu zamana kadar hangi boss dövüşünde luffy'nin pestilini çıkartmadan e.oda ona dövüş kazandırdı.Buggy ile dövüşürken bile pestili çıkmıştı.Yani kazanmadan önce sağlam bi dayak yiyeceği garanti celallenmeye gerek yok :D
İşin gerçeği ben Luffy'nin pestili çıksın istemem. Yeni Dünya arclarında rakiplerinde zorlanacaktır ama işler artık son viraja doğru giderken ezilmesin artık.

İşin gerçeği ben Luffy'nin pestili çıksın istemem. Yeni Dünya arclarında rakiplerinde zorlanacaktır ama işler artık son viraja doğru giderken ezilmesin artık.
Şöyle birşey olsun isterim. Her arcda Luffy şov yaptıktan sonra rakip de şov yapar . Bu sefer son kozum diye ortaya birşey koysun Doflamingo ama Luffy karşısında etkisiz kalsın ve işi bitsin :)

Dof - Blueno
Lucci - Kaido

Durumu olmasını, yani Luffy'nin Dof'u daha fazla dayak yemeden yenmesini isterim ama olmayacak gibi. Dof haftaya son kozlarını oynar Luffy'i zora sokar ondan sonraki hafta da yenilir.

Lafa bak yaa, dof ne yaptı şimdiye kadar saldırı olarak. Kuş kafesi ve ameliyat, iddaa'ya var mısın arkadaşım. Dof kesin yeni mod açacak, kendine güveniyorsan beri gel, serilerdeki klasik shounen ayakları bunlar hep, özellikle villain karakterlerin can simidi:a:
Serinin yazarı ben miyim de iddaya gireyim? Ben açamaz da demedim. Sadece kesin konuşma dedim. Ama anlamak istemeyene de anlatılmaz bu. Benim hatam.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık