Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 780: 'Kalp' Laneti

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Law ölmesi durumunda Luffy'e yapacaklarını söylemiş olmalı. Anladığım kadarıyla eski bi konuşmayı hatırlıyor luffy. Büyük ihtimal bazı taktikler verdikten sonra tayfamı sana emanet ediyorum falan demiştir.

Şimdi Luffy Law ın geçmişini biliyor demi? Yani Corazanın o şekilde ölmesi silahla ölmesi falan filan ne yani Law da mı şimdi ölecek :/ saçmalık Law a sıra gelene kadar bir ton insan var ölmeyi bekleyen onu geçtim şu Treboll ne olacak ne bilim Sabonun oraya gelip Trebollu tekleyip gitmesi ayrı saçma olur bence bilemeyeceğim.. Ama bölüm güzeldi Mingo sama yardırıyor gene beğendim bölümü Luffy asıl ciddiği haftaya gelecek gibi büyük ihtimal :good:

İngilizcem bana kadar olduğu için anlamadım ama Dofi'nin Break White saldırısından sonra kafes küçülüyor. İpleri oraya kullandığı için mi oldu ne oldu orada çözemedim. :confused:
Bölüme gelirsek 2 hafta bekledik 15 sayfa geldi bide bir sayfa baya olaylı oluyordu 2 sayfa gibi bir şey çıkıyordu neyse diyorum.
Olaylar sağlam hawk gatlingle red hawk gatling arasındaki fark Sanji'nin ayağını kızartması gibi bir şey herhalde. Biraz daha güçlü vurunca red hawk oluyor herhalde. Dofi'nin meyveden de extra saldırılar gördük bölümü çok beğendim beklediğime değdi tek sorun kısa olmasıydı. Haftaya Luffy'nin bu kızgınlıkla sağlam bir saldırı yapacağını düşünüyorum. Trebol'u almadan Dof'un işini tek hamlede bitirse Bellamy gibi efsane olur.

İngilizcem bana kadar olduğu için anlamadım ama Dofi'nin Break White saldırısından sonra kafes küçülüyor. İpleri oraya kullandığı için mi oldu ne oldu orada çözemedim. :confused:
Bölüme gelirsek 2 hafta bekledik 15 sayfa geldi bide bir sayfa baya olaylı oluyordu 2 sayfa gibi bir şey çıkıyordu neyse diyorum.
Olaylar sağlam hawk gatlingle red hawk gatling arasındaki fark Sanji'nin ayağını kızartması gibi bir şey herhalde. Biraz daha güçlü vurunca red hawk oluyor herhalde. Dofi'nin meyveden de extra saldırılar gördük bölümü çok beğendim beklediğime değdi tek sorun kısa olmasıydı. Haftaya Luffy'nin bu kızgınlıkla sağlam bir saldırı yapacağını düşünüyorum. Trebol'u almadan Dof'un işini tek hamlede bitirse Bellamy gibi efsane olur.
red hawk G2 de oluyor.

red hawk G2 de oluyor.
Kollarından çıkan dumanlar ne ayak o zaman duman çıkıyor bu da g2 de olduğunu gösteriyor bize.

Bide zaten Luffy'nin yeni teknik dediğimiz şeyi bana göre red hawk diğerleri saldırılarının koka kaplanmış hali üst versiyonları. Teknik olarak geliştirdiği bir red hawk gördük alevli yokmsa diğer saldırıları kokalı daha önce gördüğümüz saldırılar.

Aynen renklendirme güzel olmuş ;) .Adam tam sayko ya :at:

Not: Dof fanı gibi algılanmasın. Sadece mangakanın oluşturduğu bu karakter çok sağlam olduğundan beğeniyorum yani :).
Zaten Dof bu vs den sonra pek de konuşulmaz en azından karizması yerlere gömülene kadar tadını çıkaralım ;)

su seride birileri olmeli artik, adam butun seri boyunca en fazla 4-5 kisi oldurdu...
bolum bomba gibi ama 1 hafta beklemek normal cunku ara verebilirdi yine.

Galiba Law luffyi marineforddan kurtardıktan sonra ameliyat esnasında bir şeyler yaptı luffye öyle bir şey çıkabilir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık