Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 780: 'Kalp' Laneti

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Doflamingo'nun çapı belli diyip küçük görenlere inat mangaka çapı küçülterek adama kıyma yaptırtmaya hazırlanıyor. :cool:
Adamda ne enerji tükendi ne teknik bitti her hafta yeni tekniklere devam. :) Bundan üstü Şam'da Kaidou dedik dedik inandıramadık.Amiralleri göklere çıkarmak çok moda hala.

Roronoa Zoro

Tamam Dof ölsün işte yeter :D He bir de Diamante. Bunlar yeterince hak ettiler. Ayrıca tam böğrüne WB'nin depremini yiyen Akainu ölmediyse bu olaylardan sonra da Law'ın ölmesine gerek yok :artiz:
Dof ölmesin, bir kaç nadir kötü adam var. Onlar yaşasın, insanlara zulüm etsin

Doflamingo'nun çapı belli diyip küçük görenlere inat mangaka çapı küçülterek adama kıyma yaptırtmaya hazırlanıyor. :cool:
Adamda ne enerji tükendi ne teknik bitti her hafta yeni tekniklere devam. :) Bundan üstü Şam'da Kaidou dedik dedik inandıramadık.Amiralleri göklere çıkarmak çok moda hala.
Doğru dedin. Doflamingo böyleyse. Kaidou nasıldır acaba :hmm:

Klasik shounen mantığı bu arc beklediğimize değecek muhtemelen. Luffy Dof karşısında tüm hünerlerini sergileyecek gibi gözüküyor. 2 yıllık eğitimin tam meyvesini göreceğiz. Oda güzel birşeyler düşündü ki bu kadar sona saklıyor diye umut ediyorum. Henüz saykoya bağlamadı Luffy. Law'ın durumu ve dediklerini hatırladım mı bağlayacaktır. Bir sonraki bölüm h.haki salmasını bekliyorum Dof'tan ter getirecek bir h.haki.

Şu da bir gerçek şu ana kadar gelmiş en kötü ve en sevilen birisi Dof. Law ise son sayfada luffye bence Dofun bir zayıflığı hakkında bişey diyor yani öyle umuyorum yoksa Luffynin işi yaş.

Yeter Doflamingo'nun şeytani yönlerini gösterdiğin Oda. Vergo ve Monet'e neredeyse ağlamaklı bir şekilde veda eden Dof'u görmek istiyorum. Adam mis gibi karakterdi. Luffy ile dövüşü yaklaştıkça klasik One Piece villainlerine bağladı.:D Punk Hazard finalinde beklentilerim çok artmıştı.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık