Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 780: 'Kalp' Laneti

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
ölumsuzluk operasyonunu luffy'e yapmasi lazim veya yapilmis olmasi lazim cunku luffy habire g2 aciyor, ve bu hayat suresini kisaltiyor.

birde son sayfada yazan dinle hasir sapka gecmise gidecegini sanmiyorum, o koseyi koyu renk ile bitirmemis Oda.
bilmiyorum bu tabiiki bir ihtimal.

Üye silindi 1004

Eğe cidden Law öldüyse çok efsane olacak. Son D. Luffy kalacak böyle giderse. Dof evi arabayı satıp kaçsın bu saatten sonra.

Ateş edecem yeminle. Arkadaş bekle bekle bekle peygamber taşına döndük :/ Neyse artık bir iki fb sonra dövüş başlar. Güzeldi.

Bir de şimdi Law mesela ultimate skillini kullanıp birini ölümsüz yaptı. Anında ölüyor mu? Yoks ömründen ömür gidip 3 vakta kadar yaşadıktan sonra mı ölüyor ?

Galiba Law luffyi marineforddan kurtardıktan sonra ameliyat esnasında bir şeyler yaptı luffye öyle bir şey çıkabilir.
İşin ucu neden gidip gelip şu 2 sene önceki ameliyata bağlanıyor anlamış değilim. Adam iyi ki bir ameliyat etti kurtardı. İlla bir şey mi yapmış olması lazım. Law o günlerden bugünleri nasıl görsün? Diyelim yaptı ne yapmış olabilir mesela? "Bir şey yapmış olabilir" ne yapmış olabilir? Adam sapasağlam ayakta. Bir sorunu yok iyileştirdi bitti gitti. Adamın o sıralar bir derdi de yok Luffy ile niye yapsın neden yapsın. Yapacak olsa zaten gidip kurtarmaz.

Tamam kendi düşünceleriniz ama ikide bir şu ameliyata gelip durması sıkıyor insanı. Bırakın artık şu teorileri. Ona göre ben de atayım. Smoker ve Law Sanji'nin yemeğinden yediler, acaba Sanji yemeklerine bir şey kattı mı? Smoker ve Law'ın Dof karşısında tutunamamasında bunun etkisi var mı acaba? Bölümle ilgili yorum diye giriyorum yine "2 yıl önceki ameliyatta acaba Law bir şey yaptı mı?" çıkıyor karşıma. Bölüme gelin bölüme.

Edit: Red hawk ile Hawk gatling arasındaki farkı soranlar iyi bakarsanız Luffy'nin sadece kolundan alev çıkıyor. Nasıl ki G2'li Hawk Rifle'da alev çıkmayıp Red Hawk'ta alev çıkıyorsa burada da Luffy sadece o alev çıkarmayı kullanarak Hawk gatling yapmış. Yani G2'li değil bu teknik. Zaten G2'li olsa Red Hawk Gatling olurdu.

Görüldüğü gibi sadece kollarda alev var, vücuttan çıkan bir duman yok.

Roronoa Zoro

Law bunca şeye rağmen ölmezse bayağı küfür ederim. Birileri ölsün artık şu seride birileri ölsün.

Law bunca şeye rağmen ölmezse bayağı küfür ederim. Birileri ölsün artık şu seride birileri ölsün.
Tamam Dof ölsün işte yeter :D He bir de Diamante. Bunlar yeterince hak ettiler. Ayrıca tam böğrüne WB'nin depremini yiyen Akainu ölmediyse bu olaylardan sonra da Law'ın ölmesine gerek yok :artiz:

Seride düzgün korsan yok diyorsunuz.Normal bir korsan gelince de ölmesini istiyorsunuz :D Türkçesini okudum, bölüm bayağı güzeldi. Haftaya kıyamet kopacak

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık