Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 780: 'Kalp' Laneti

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Roronoa Zoro

Niye alamasın? Trebol çok büyük bi rakip mi? Dediğin gibi ölüsü bile yetiyorsa Lawın Cavendishin dirisi her türlü alır. Cav yerine Barto desem belki kabul ederdin ha. Cavi Robin iki durdurdu diye adamı şey yapmaya gerek yok. Robin bana hız işlemez diyor ve Cav çok uzun mesafeden geliyor üstüne yoksa Arenada karşılaşsalar Robin yakalayamaz Cavi.
Kardeşim lafımı çarpıtma ben diyorimki lawın ölüsü bile alma ihtimali daha yüksek diyorum aynısı barto içinde geçerli bir karakter hoşunuza gitti sevdiniz diye göklere çıkartıyosunuz. Özellikle yeni karakterler için diyorum. Her arc aynı olaylar yaşanıyor cavendish veya bartonun sikleti değil trebol. Adada trebolu bire birde alabilecek adam sayısı şuan bilinen İsho, Sabo , Burgess , Luffy , Zoro , Law şuan başkada aklıma gelmiyor bundan 1-2 ay önce dofun tayfası göklere çıkartılıyordu şimdide yerin dibine sokuluyor. Bu forumda bir karakter bir iki övüldümü bir iki numarası çıktımı piyasaya göklere çıkartılıyor ama o karakter bir kere birine yenilsin aynı şekilde yerin dibine sokuluyor.

Kardeşim lafımı çarpıtma ben diyorimki lawın ölüsü bile alma ihtimali daha yüksek diyorum aynısı barto içinde geçerli bir karakter hoşunuza gitti sevdiniz diye göklere çıkartıyosunuz. Özellikle yeni karakterler için diyorum. Her arc aynı olaylar yaşanıyor cavendish veya bartonun sikleti değil trebol. Adada trebolu bire birde alabilecek adam sayısı şuan bilinen İsho, Sabo , Burgess , Luffy , Zoro , Law şuan başkada aklıma gelmiyor bundan 1-2 ay önce dofun tayfası göklere çıkartılıyordu şimdide yerin dibine sokuluyor. Bu forumda bir karakter bir iki övüldümü bir iki numarası çıktımı piyasaya göklere çıkartılıyor ama o karakter bir kere birine yenilsin aynı şekilde yerin dibine sokuluyor.
Yok sen Cavi küçük görüyorsun bütün mesele bu.
Ve genelleme neye göre yapıyorsun bak bakalım neler yazmışım Dof tayfası hakkında. Adamlar güçlüler her zaman ama Cavin Dof tayfasında alamayacağı tek adam belki Picadır. Vergoyu saymıyok.
Birde biraz yavaş ol sadece fikirlerimizi paylaşıyoruz

Luffy, Doffy'i eşek sudan çıkana kadar dövecek, cok net. Dövüşün sonuna dogru da Doffy, Law'ın Luffy hakkinda dediklerini hatırlayacak. Pişman olacak, çünkü iş isten geçmiş Luffy kendini asmis olacak o zaman.

Alpamis

He he. Hiç vs tartışmayalım zaten. Hepsi kurgu. Bunlarla Luffy'in hatalarını örtmeye çalışmayın la. Evet kafadan vurmak zor. Dof'un sıyrılma ihtimali yüksek. Kimse de kesin vururdu diyemez. Normalde Dof'un gövdeden yemesi de saçma, biunu yiyecek bir adam değil de yuttuk işte. Ama Dof'un ipi dolama hızı gösterildi, kaşla göz arasında doluyor ki Luffy'e kelepçe taktı. Kelepçe takmak yerine koparabilirdi ellerini ki yapabilecek birisi olduğu açık Croco ve Jr. Oz'un uzuvlarını bir güzel kopardı. İkincisi de Bellamy sahnesi. Bir değil iki örnek var kardeş. Kurgu kurgu diye diye rezaleti örtmek nasıl bir mantık la.
Sen ağır makinalı bir Dof fanısın kardeşim.:(

He he. Hiç vs tartışmayalım zaten. Hepsi kurgu. Bunlarla Luffy'in hatalarını örtmeye çalışmayın la. Evet kafadan vurmak zor. Dof'un sıyrılma ihtimali yüksek. Kimse de kesin vururdu diyemez. Normalde Dof'un gövdeden yemesi de saçma, bunu yiyecek bir adam değil de yuttuk işte. Ama Dof'un ipi dolama hızı gösterildi, kaşla göz arasında doluyor ki Luffy'e kelepçe taktı. Kelepçe takmak yerine koparabilirdi ellerini ki yapabilecek birisi olduğu açık Croco ve Jr. Oz'un uzuvlarını bir güzel kopardı. İkincisi de Bellamy sahnesi. Bir değil iki örnek var kardeş. Kurgu kurgu diye diye rezaleti örtmek nasıl bir mantık la.
Kardeş o saldırıyı yemez bu saldırıyı yemez nasıl ölecek bu adam? Yedi işte saldırıyı serinin yazarından daha iyi biliyosun maşallah.

Doffy biraz dayak yedikten sonra klasik shounen mantığıyla anlatmaya başlar şu bildiği sırları. En çok o sırları merak ediyorum.

Sen ağır makinalı bir Dof fanısın kardeşim.:(
He he :D Sen Luffy fanı değilsin biz Dof fanıyız. Kanıtlarıyla sunuyoruz kardeşim:

1- Dof, uzuv kopardığını 2 kere gösterdi.

2-Luffy'e de kolayca dolayabileceğini gösterdi. Bknz:
http://mangayurdu.com/oku/One_Piece/760/10

Burada kelepçe yerine kullanmak yerine koparadabilirdi pekala bu 1.

3- Korsanfan ahalisine soru: Üstteki kadar hızlı ip dolayan adam şu sahnede tekmeyi Bellamy'e yedirmek yerine ipi dolayıp kesemez mi?

http://mangayurdu.com/oku/One_Piece/759/8

Bırak bu işleri Alpamis bırak. Fan olsam senden mi saklayacam la. Ben tek Sanji'nin fanıyım, geri kalanlar arasında da sevdiklerim vardır, Dof'u da severim ama onlar olmasa da olur. Ve ben Sanji'yi dahi fanlıktan savunmam, o an için ne düşünüyorsam o. Senin fanlığını herkes bilirken bana pek Sanji fanı yakıştırması yapanı göremezsin.
kardeş o saldırıyı yemez bu saldırıyı yemez nasıl ölecek bu adam? yedi işte saldırıyı serinin yazarından daha iyi biliyosun maşallah
Ben saldırı yemez demiyorum ki. Onu yemez diyorum. Gövdesine yemesi bile şaşırtıcı zaten.

Bölüm güzeldi ama yetmedi, yetmiyor abi haftaya kadar bekleyeceğiz mecbur :/ Bu arada phoenix kendini gaza getirmiş yine :D Luffy g3'le daldı Dof savunmak zorunda kaldı Luffy o ara beklenmedik bir saldırı yaptı Dof karşıladı Dof saldırdı Luffy karşıladı eşit gidiyorlar işte. Kimse sana Luffy adam akıllı daldımı direk Dof'u dövecek demedi. Sana, senin kafandaki gibi kolunun bacağının kopmayacağını eşit dövüşebileceklerini anlatmaya çalıştık. Amele bi pistol atsaydı Luffy ilk karşılaştığı zamanlardaki gibi Dof üstünlük kurardı gene

He he. Hiç vs tartışmayalım zaten. Hepsi kurgu. Bunlarla Luffy'in hatalarını örtmeye çalışmayın la. Evet kafadan vurmak zor. Dof'un sıyrılma ihtimali yüksek. Kimse de kesin vururdu diyemez. Normalde Dof'un gövdeden yemesi de saçma, bunu yiyecek bir adam değil de yuttuk işte. Ama Dof'un ipi dolama hızı gösterildi, kaşla göz arasında doluyor ki Luffy'e kelepçe taktı. Kelepçe takmak yerine koparabilirdi ellerini ki yapabilecek birisi olduğu açık Croco ve Jr. Oz'un uzuvlarını bir güzel kopardı. İkincisi de Bellamy sahnesi. Bir değil iki örnek var kardeş. Kurgu kurgu diye diye rezaleti örtmek nasıl bir mantık la.
Haklısın dof hiçbir saldırıyı yemez adam ölümsüz. Hata bendeydi üzgünüm

Bölüm güzeldi ama yetmedi, yetmiyor abi haftaya kadar bekleyeceğiz mecbur :/ Bu arada phoenix kendini gaza getirmiş yine :D Luffy g3'le daldı Dof savunmak zorunda kaldı Luffy o ara beklenmedik bir saldırı yaptı Dof karşıladı Dof saldırdı Luffy karşıladı eşit gidiyorlar işte. Kimse sana Luffy adam akıllı daldımı direk Dof'u dövecek demedi. Sana, senin kafandaki gibi kolunun bacağının kopmayacağını eşit dövüşebileceklerini anlatmaya çalıştık. Amele bi pistol atsaydı Luffy ilk karşılaştığı zamanlardaki gibi Dof üstünlük kurardı gene
Ben he diye koparır demiyorum ki. 2 kez koparma fırsatı var Dof'un elinde. Kullanmaması saçma değil mi? Sorun bu. Dof'un uzuv kesmesi basit bir olay değil çünkü, vsnin kaderini tayin edecek bir şey. Bir karakter 2 kez vs bitirme fırsatı yakalayıp kullanmazsa ve sonunda Luffy'e yenilirse kimse bu 2 karaktere eşit falan diyemez yahu. Yok çünkü öyle bir şey. Böyle bir eşitlik olamaz. Ben bariz üstünlükten bahsediyorum burada. Luffy'nin aptalca hareket etmesi de kendi zaafıdır ayrıca. Dof gibi adama karşı basit hatalar yaparsan kaybedersin dövüşü.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık