Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 780: 'Kalp' Laneti

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Red Hawk gatlingi bence hiç görmücez. Onun için belirli bir seviyede haki biriktirmek gerekiyor olabilir.

Red hawkla, Hawk Rifle temelde aynı gözüküyor ama birinde alevde çıkıyor niyeyse. Ama Hawklı bütün saldırılar g2 onu biliyorum.
Hawk ve Red Hawk'ın G2'siz G2'li şeklinde ayırımı mantıklı gelirken ikisi de G2'li olup birinden alev gelip diğerinde gelmemesi garip geliyor. Neyse umarım şu saldırıların ne olduğunu doğru düzgün açıklarlar.

O saldırı g2li değil.Normal hakili hawk saldırısı.G2li olduğu zaman redhawk oluyor.Wikia'da saldırı tekniklerine bakabilirsiniz.

Alakası yok. Luffy sağlam saldırı ile dalınca Dof karşılayabildi. Ama Dof orada ipi dolayıp daraltsa Luffy'nin yapabileceği bir şey yok, bacağını kaybedecek. Bu da vsnin bitmesi demektir. Dof ciddiyetsiz dalabileceğin bir adam değildir. Tersi şekilde Dof çok ciddi olmamasına rağmen Law'u kolayca yenebiliyor, kokalı g3'ü karşılayabiliyor. Gene Dof kelepçe takıyor Luffy'e. Adamlar arasında fark var açıkça. Biri ciddiyetsizken dahi çok tehlikeli diğeri ciddiyetsizken yenilgiye açık duruma geliyor. Şimdi ben bu iki adamı full ciddiyette dövüşürken düşününce kimse kusura bakmasın da Dof ağır basar hem de ciddi şekilde ağır basar.
Tamam karşıladı ama işte sorun şu sana göre ipleri dolarda bacağı koparır ama işte Luffy bi anda g3 modundan çıkıp bi sürpriz saldırı yaptı bu bölümde yani kolay değil bu işler.
Lawın ölüsü yetti Dofu kudurtmaya sen diyorsun ciddiye almadı. Ondandır ki Law mıhladı bunu değil mi veya Lawla Dof savaşırken ondandır ki Trebol, Dofu sakinleştirmesini, nerde olduğunu unutmamasını istiyordu. Ciddiye aldı çok net.
Bencede tarafsız bi sağda Luffyle Dof kapışsalar Dof daha ağır basan taraf ama manga olaya Lawı kattı gitti yordu ve mıhlattı ve Dofa zarar verdi. Şimdi bir yerde Bellamyden hasar alan Luffy bir yerde, Luffy ve Lawdan hasar alan Dof bunlar tabii ki eşit şartlarda değiller şuan. Ve bence Luffy mis gibi de savaşıyor daha önce yazdığım gibi sonuca gidecek saldırıları var ama önce güzel bi yıpratması lazım mesele o şuan.
Ve gidip burda Dofu gereksiz yere yüceltmeye çalışmak ve hatalı varsayımlarla bunu yapmak gereksiz. Zaten adımı gücü belli.

Tamam karşıladı ama işte sorun şu sana göre ipleri dolarda bacağı koparır ama işte Luffy bi anda g3 modundan çıkıp bi sürpriz saldırı yaptı bu bölümde yani kolay değil bu işler.
Lawın ölüsü yetti Dofu kudurtmaya sen diyorsun ciddiye almadı. Ondandır ki Law mıhladı bunu değil mi veya Lawla Dof savaşırken ondandır ki Trebol, Dofu sakinleştirmesini, nerde olduğunu unutmamasını istiyordu. Ciddiye aldı çok net.
Bencede tarafsız bi sağda Luffyle Dof kapışsalar Dof daha ağır basan taraf ama manga olaya Lawı kattı gitti yordu ve mıhlattı ve Dofa zarar verdi. Şimdi bir yerde Bellamyden hasar alan Luffy bir yerde, Luffy ve Lawdan hasar alan Dof bunlar tabii ki eşit şartlarda değiller şuan. Ve bence Luffy mis gibi de savaşıyor daha önce yazdığım gibi sonuca gidecek saldırıları var ama önce güzel bi yıpratması lazım mesele o şuan.
Ve gidip burda Dofu gereksiz yere yüceltmeye çalışmak ve hatalı varsayımlarla bunu yapmak gereksiz. Zaten adımı gücü belli.
Yok ya benim bahsettiğim olay farklı. Şu an için konuşmuyorum ben. Luffy Dof'a tekme sallayıp, Dof da o tekmeyi Bellamy'e yedirdiğinde istese koparabilirdi.

Bir de sinirlenmek başka bir şey, full ciddi dövüşmek başka bir şey. Dof, Law'un kolunu koparırken dahi sırıtarak koparan biri la. Dof'u henüz full ciddi görmedik.

Yok ya benim bahsettiğim olay farklı. Şu an için konuşmuyorum ben. Luffy Dof'a tekme sallayıp, Dof da o tekmeyi Bellamy'e yedirdiğinde istese koparabilirdi.

Bir de sinirlenmek başka bir şey, full ciddi dövüşmek başka bir şey. Dof, Law'un kolunu koparırken dahi sırıtarak koparan biri la. Dof'u henüz full ciddi görmedik.
Abi işte biz okuyucuların ısrarla hata yaptığı yerler buralar. Kurguya müdahale ediyoruz yok şu yerine bu olsa şu olurdu diyoruz. Bu bütün seriler için geçerli.
O sıratma olayı karakterinin bi özelliği adama boşuna mı psiko diyoruz tabii gülecek:D Gülmezse ayıp eder zaten.

Saçma bir mantık. Law da injection ile kafasını koparabilirdi. Kafaya vurmak daha zor bahanesine de sığınmayalım. O zaman dof ağ yapacağına öldürseymiş Luffy'i. Demek de İnjection ile kafayı uçurabilirdi demek de gereksiz. Kurgu bunlar kurgu.Luffy dövüşü alacaksa bir şekilde farkını belli edecektir zaten

Saçma bir mantık. Law da injection ile kafasını koparabilirdi. Kafaya vurmak daha zor bahanesine de sığınmayalım. O zaman dof ağ yapacağına öldürseymiş Luffy'i. Demek de İnjection ile kafayı uçurabilirdi demek de gereksiz. Kurgu bunlar kurgu.Luffy dövüşü alacaksa bir şekilde farkını belli edecektir zaten
He he. Hiç vs tartışmayalım zaten. Hepsi kurgu. Bunlarla Luffy'in hatalarını örtmeye çalışmayın la. Evet kafadan vurmak zor. Dof'un sıyrılma ihtimali yüksek. Kimse de kesin vururdu diyemez. Normalde Dof'un gövdeden yemesi de saçma, bunu yiyecek bir adam değil de yuttuk işte. Ama Dof'un ipi dolama hızı gösterildi, kaşla göz arasında doluyor ki Luffy'e kelepçe taktı. Kelepçe takmak yerine koparabilirdi ellerini ki yapabilecek birisi olduğu açık Croco ve Jr. Oz'un uzuvlarını bir güzel kopardı. İkincisi de Bellamy sahnesi. Bir değil iki örnek var kardeş. Kurgu kurgu diye diye rezaleti örtmek nasıl bir mantık la.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık