Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 780: 'Kalp' Laneti

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
bence law ölmez, çünkü luffy nin lawa can borcu var hala onu kurtaracak olan luffy olacak,
başka bi düşman beklemiyorum, ordaki bilinmeyen kişi hakuba olabilir, sabo gelse hakubayı durdurur,
bence hakuba öyle boş bişey deil eger hakuba uyandıysa ne yapacak luffylerin yanına giderse ne olur acaba.

Roronoa Zoro

Luffy'nin Lawı fark etme karesi güzeldi daha da güzel olan Dof harbi şeref lan. Mangaka karakteri yaratmış geresini koyvermiş birde bu ipi kopuk herif sadece ''Kaido'' ismini duymasıyla üç buçuk atıyorken bu Kaido ne böyle dedirtiyor?:D
Önemli olan g3 teki yumruğu durdurmak değil(zaten Dof için bu büyütülecek bir şey değil) önemli olan Dof'un;
böyle bi durumda ne yapacağıdır.
Şimdi yıpranöış bi Dof olsada Luffy'nin işi çok zor birde oprda Trebol varken iyice zor olur kesin yardım gelir de o kim olacak? Sabo veya Cavendish arasından hangsi? Cav gelse Trebol alır götürür ama Sabo gelirse mangaka başka bir kurgu yapabilir isterse. Neyse güzel başladılar güzel bitirsinler hadi hayırlısı:ehe:
Bu cavendishi gözünde büyütenlerde beni bitiriyor. Law ölü haliyle trebolu alır ama cavendish gelip trebolu almaz gelse bile alacağı muaalakta bana göre. Bence kendi gücünü bile kontröl edemeyen bazı arkadaşlar tarafından şişirilen bir adam sadece.

Luffy kollarını parmaklarını sivrileştirip keskinleştitirip koka ile bunu formunu sabitleyip Dofa öyle dalacak herhalde. Bi nevi Mr.1 gibi bir şey olursa güzel olur. G4
Sadece burda sen yumruklarına keskinlik katayorsun ve bu biraz basit gibi. O kadar faydası olur mu ki? Red hawk çaksa arda arda bi kaç tane bu geçen sefer gibi sadece yere oturmakla kalmaz güzel bi okşar da maalesef Red hawk hızlı bi teknik değil Dof yemez bu saldırıyı peş peşe, kıvama sokması lazım Luffy'nin. Birde şuan Dofu bırak adayı öpecek bi saldırı var elinde Luffy'nin ''elephant Gatling'' ama onun içinde ortam lazım.
Yanı kısaca sonuca götürecek saldırılar var ama topun orta sahayı geçmesi lazım orda bi sıkıntı var bu iş sadece hız ve çeviklikliği ile olur mu tartışılır. yeni teknik veya Lawın son saldırısı o istediğimiz boşluğu yatacak bize ve Luffy sonuca gidecek

Bence Sabo'nun karşısına gözükmeyene CP0 gelicek.Orda onlar bi vs atıcak boyle uzaypı gidicek manga.Önümüzde daha 1 koca yıl var bekliyecez gari.

Bu cavendishi gözünde büyütenlerde beni bitiriyor. Law ölü haliyle trebolu alır ama cavendish gelip trebolu almaz gelse bile alacağı muaalakta bana göre. Bence kendi gücünü bile kontröl edemeyen bazı arkadaşlar tarafından şişirilen bir adam sadece.
Niye alamasın? Trebol çok büyük bi rakip mi? Dediğin gibi ölüsü bile yetiyorsa Lawın Cavendishin dirisi her türlü alır. Cav yerine Barto desem belki kabul ederdin ha. Cavi Robin iki durdurdu diye adamı şey yapmaya gerek yok. Robin bana hız işlemez diyor ve Cav çok uzun mesafeden geliyor üstüne yoksa Arenada karşılaşsalar Robin yakalayamaz Cavi.

Bölüm bence gayet iyiydi. Dövüş işin giriş yaptı. Luffy'nin yaptığı saldırılar öyle abartılacak saldırılar değildi ki(en azında Dof için) Dof'un durdurması normal. Luffy g2 bile yapmadan saldırdı. Normal Gatling'i koka ekleyerek yaptı adı oldu Hawk Gatling. Bunu g2 li yaptığında Redhawk Gatling'te gelecektir. Bölüm sonunda iç ses şeklindeki konuşma balonundan çıkacak şey bence Law'ın Luffy'ye verdiği öğüt gibi bir şey olacak gibi ya da planladıkları bir şey varsa oda olabilir.

Bölüm bence gayet iyiydi. Dövüş işin giriş yaptı. Luffy'nin yaptığı saldırılar öyle abartılacak saldırılar değildi ki(en azında Dof için) Dof'un durdurması normal. Luffy g2 bile yapmadan saldırdı. Normal Gatling'i koka ekleyerek yaptı adı oldu Hawk Gatling. Bunu g2 li yaptığında Redhawk Gatling'te gelecektir. Bölüm sonunda iç ses şeklindeki konuşma balonundan çıkacak şey bence Law'ın Luffy'ye verdiği öğüt gibi bir şey olacak gibi ya da planladıkları bir şey varsa oda olabilir.
Bu çıkan dumanlar nedir? Nasıl g2 siz yaptı? Okudun mu bölümü sen :/

Ahaha Dof'un Luffy'nin ayağını koparma fırsatı vardı dediğimde biz Luffy dövüşe g3 ile başlasın diyor muyuz diyorlardı ahahaha Al daldı ne oldu ahaha. Ama Dof bayağı bayağı koparabilirdi ayağını. Seviye farkı budur. Yapmadığı için yapamaz sananlar vardı. Al Law'u da kurşunluyor ama istese koparamaz mı başka bir uzvunu daha? Herif takmıyor abi Luffy ve Law'u. Rakip olarak görmüyor. Ciddiyetsiz şekilde dövüşüyor resmen.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık