Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 773: Çift Kişilik

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Robin o çiçeklerden çok devasa boyutta el yapıcak.Kendinide klonlayıp gizleyebilir.Her türlü avantaj :) Ama çiçek tarlası,Robin ayrıntısı boşa değil

Yalnız bölüm gerçekten kaliteliydi, ardı ardına beş defa okudum. Yorumlarıma gelirsek;

Tam da forumda "Robin adam mıdır" muhabbetleri dönmeye başlamışken sonunda Robin-senpai gücünü gösterdi. Yaptığı teknikler ve seri açısından çok önemli bir arkeolog olması bir yana, durum ne olursa olsun soğukkanlılığını kaybetmeyişi tayfaya çok yarar sağladı, sağlayacak. Daha geçtiğimiz hafta Luffy'nin G2 formundan hızlı olduğu tartışması yapılan Hakuba'yı meyvesi sayesinde etkisiz hale getirdi. Burada önemli olan şey "hız bana karşı işe yaramaz" sözüydü. Ben bu sözden Robin'in canlıları görmeden de hissedebildiği algısına kapıldım. Sonuçta uzuvlarını boşlukta yaratamıyor, belli bir zemin üstüne oluşturuyor. Buradan zemindeki canlıları hissedebiliyor olsa gerek. Rebecca'yı korumak için kullandığı teknikte üst düzeydi. Robin-senpai candır, laf atmayın yani. :mincika:

Barto konusunda ise tayfaya alınmazsa oturup ağlayacak hale geldim. Adam da tayfaya katılması için gerekli her şey var; büyük bir hayali, gücü, komikliği ve tayfadakiler için kendisini feda edebilecek sevgisi.
Bu bölümde Robin'e zarar gelmemesi için kendini bombacı manyakla aynı bariyere kapattı, büyükte zarar aldı. Ama yaralarıyla ayağa kalkıp WB'nin Akainu'yu cehenneme gömmesini andıran bir şekilde, cellat gibi geçirdi son vuruşu. :respect: Dövüş kısımları bir yana, Robin'i kurtarmak için ne yapması gerektiğini düşünürken ki sözleri çok etkileyiciydi "ilk önceliğim Robin-senpai'yi kurtarmak..."
Tayfaya gelmezse çok yazık olacak, aklımdan bile geçirmek istemiyorum bu ihtimali.
Sonuna kadar katılıyorum.

Robin 5. güçlüsü olamaz. Yani değil, Usoop korkak olmasa Franky'i bile geçebilir. Düşünsenize Trebol'un yanıcı bir logia olduğunu bildiğini. Tek bile atabilirdi orada. Tamam karaktersiz, adi bir karakter ama gücü küçümsenmemeli.

Ayrıca Diamante'nin karşısına daha önce hiç kaybetmemiş ve haki bilen (B.haki var diye biliyorum, emin değilim.) birini çıkardı.

Robin'in yardım etmesi demek Kyros'u balon yapar. Gitsin Trebol'u alsın.
Usopp en güçsüzmüş tayfada.Korkaklığını yenmek hedefi bu da seri sonunu işaret eder.Neyse konu Usopp değil sonra ceza alıyoruz konu kaydı diye.:(
Ya zaten Robin'in oraya gitmesi hata ne gerek var sonuçta.Oda nasıl bağlayacak merak ediyorum.
3 vs 1 olursa saçma ve gereksiz olacak.Tek Robin veya Kyros alırsa da ikisinden biri balon olacak dediğin gibi.

Muhteşem bir bölüm olmuş. Verilen aranın hakkını verdi mangaka. Cavendish ve Barto'yu tayfada görmek istiyorum! Bence bölümde Hakuba'nın hızına leke sürecek bir olay yaşanmadı. Robin'in yeteneğini biliyoruz, kendi ağzıyla da dediği gibi hızlı rakipler Robin karşısında işlevsiz kalıyor. Buna rağmen Hakuba'yı çok yakınındayken durdurabildi. Barto'nun saldırısı çok havalıydı. Umarım animede de güzel yaparlar bu bölümü.

bhdr

Şimdi aklıma geldi de Robin fazladan uzuv çıkarabiliyor. Uzvu eksik olan kim? Kyros. Şöyle güzelinden topuklu, ağdalı bir bacak yapacak galiba Kyros'a.
:) :) :) Bu tam E. Oda'lık birşey
Saçma olması önemli değil çok komik olur :)

Muhteşem bir bölüm olmuş. Verilen aranın hakkını verdi mangaka. Cavendish ve Barto'yu tayfada görmek istiyorum! Bence bölümde Hakuba'nın hızına leke sürecek bir olay yaşanmadı. Robin'in yeteneğini biliyoruz, kendi ağzıyla da dediği gibi hızlı rakipler Robin karşısında işlevsiz kalıyor. Buna rağmen Hakuba'yı çok yakınındayken durdurabildi. Barto'nun saldırısı çok havalıydı. Umarım animede de güzel yaparlar bu bölümü.
Yanlış hatırlamıyorsam Robin Alabasta'da da kuş adamı veya smoker'ın yardımcısı olan kızı yendikten sonra hız bana karşı önemsiz bir güç diyordu.

Tayfaya hoşgeldin BARTOLOMEO SAMA cesur yürekli büyük insan. O karaktersiz Usopp'ta sendeki cesaretin binde biri yok tayfayı hak eden asıl sensin . İşte aranan kan tayfaya böyle mangal yürekli , gözü pek adamlar lazım. Usopp kaptanına saldırmaktan bile çekinmezken Barto Sama şimdiden tayfa üyeleri için bombaya siper oldu kurşun gibi mavzer gibi adamsın adammmm tüylerimi diken diken yaptın.

Tayfaya hoşgeldin BARTOLOMEO SAMA cesur yürekli büyük insan. O karaktersiz Usopp'ta sendeki cesaretin binde biri yok tayfayı hak eden asıl sensin . İşte aranan kan tayfaya böyle mangal yürekli , gözü pek adamlar lazım. Usopp kaptanına saldırmaktan bile çekinmezken Barto Sama şimdiden tayfa üyeleri için bombaya siper oldu kurşun gibi mavzer gibi adamsın adammmm tüylerimi diken diken yaptın.
Altına imzamı atabilirim. Bu gidişle "ANTI USOPP" grubu kuracağım.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık