Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 773: Çift Kişilik

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Robin'in vs atacağını sanmıyorum. Yani dövüşmesin Diamante'yle. Orada ailevi bir mesele dönüyor, karşılmasını istemem. :D
Bence dövüşsün çünkü Diamante Dof'un as adamlarından adam gitmiş Dia'yı kolezyuma koymuş o kadar güveniyor yani.Robin bu adamı yenerse tayfadan umudum artar.Sonuçta Robin bizim tayfanın 5.en güçlüsü.
Güzel olur yani özetle.:D

Bölüm süperdi ya bayıldım. Spoiler geldiğinde berbat bir bölüm geliyor diye yorum yapanlar, herhalde forumdan uzaklaşmıştır..

Bence dövüşsün çünkü Diamante Dof'un as adamlarından adam gitmiş Dia'yı kolezyuma koymuş o kadar güveniyor yani. Robin bu adamı yenerse tayfadan umudum artar.Sonuçta Robin bizim tayfanın 5.en güçlüsü.
Güzel olur yani özetle.:D
Robin 5. güçlüsü olamaz. Yani değil, Usoop korkak olmasa Franky'i bile geçebilir. Düşünsenize Trebol'un yanıcı bir logia olduğunu bildiğini. Tek bile atabilirdi orada. Tamam karaktersiz, adi bir karakter ama gücü küçümsenmemeli.

Ayrıca Diamante'nin karşısına daha önce hiç kaybetmemiş ve haki bilen (B.haki var diye biliyorum, emin değilim.) birini çıkardı.

Robin'in yardım etmesi demek Kyros'u balon yapar. Gitsin Trebol'u alsın.

Diamante niye küçümseniyor ki adam şu an 3 kişiyle karşı karşıya.Üstelik hakuba gibi yandaşına dalan biri de yok.Bence robin adamı tutacak ama kendini dalgalandırdığı için işe yaramayacak.Düşünün robin tutarken Kyros'u bile karşılayabilecek yani.

Bence galibiyeti Rebecca faktörü sağlayacak.İşe yaramıyorum diye düşünüp bir açık yaratacak.

Robin 5. güçlüsü olamaz. Yani değil, Usoop korkak olmasa Franky'i bile geçebilir. Düşünsenize Trebol'un yanıcı bir logia olduğunu bildiğini. Tek bile atabilirdi orada. Tamam karaktersiz, adi bir karakter ama gücü küçümsenmemeli.

Ayrıca Diamante'nin karşısına daha önce hiç kaybetmemiş ve haki bilen (B.haki var diye biliyorum, emin değilim.) birini çıkardı.

Tayfa hariç tüm karakterler Oda'nın üvey evladı zaten. Bi kalemde harcar adamı sıra Robin göze hoş gelsin diye. Güç dengesi şu;
Amiral seviyesi altı eziktir ve tayfayı cilalamak için varlar.
@MW
3v1 diyorsun da şimdiye kadar Rebecca'nın varlığı Kyros'un zararına oldu hep.

Roronoa Zoro

Dövüşün olduğu zaman g2-g3 gibi kavramlar yoktu ve lucci ile franky'nin kısa kapışması enies lobby g2'siz luffy ile franky arasında ne kadar fark olduğunu göstermişti bize hatırlıyorsan.
Sadece 1 dk sürdü yav, Luffy o kadar ciddi dövüşmemişti orada, yoksa g2 siz Luffy dahi Franky den epey ötedeydi

G2 siz Luffy, Lucci nin normal haline denk iken, Franky tek yedi Lucci nin meyvesiz halinden

Usopp çöp. :bilmem: Nami'den bile geride dövüş seviyesi olarak benim gözümde.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık