Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 773: Çift Kişilik

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

wildthorn

Altına imzamı atabilirim. Bu gidişle "ANTI USOPP" grubu kuracağım.
Ben dahil birçok kişinin gözü kapalı katılacağını düşünüyorum. Oda sempatik olsun diye güçsüz yapmış ama çok nefret edeni var Usopp un. Üstelik iyi bir nişancı olduğunu da sürekli vurguluyor. Talihsiz bir karakter bence.
Robin in son saldırısı bir tür yön saptırma mıydı? Açıkçası hala nasıl olduğunu anlayamadım.

Ben dahil birçok kişinin gözü kapalı katılacağını düşünüyorum. Oda sempatik olsun diye güçsüz yapmış ama çok nefret edeni var Usopp un. Üstelik iyi bir nişancı olduğunu da sürekli vurguluyor. Talihsiz bir karakter bence.
Robin in son saldırısı bir tür yön saptırma mıydı? Açıkçası hala nasıl olduğunu anlayamadım.
Aynen yönünü saptırıyor.

Sonunda Robin olaylara biraz dahil oldu da kadının gücünü görebildik. En son ne zaman aktif olarak bir şeyler yaptı hatırlamıyorum bile.

Roronoa Zoro

Sonunda Robin olaylara biraz dahil oldu da kadının gücünü görebildik. En son ne zaman aktif olarak bir şeyler yaptı hatırlamıyorum bile.
Gerçekten de yıllar olmuştu ya görmeyeli. Görmeye de devam edeceğiz gibi gözüküyor. Görmedik görmedik ama bir gördük pir gördük. İyi oldu iyi :)

Barto'ya bir kez daha değinmek istiyorum. Tayfanın her bir bireyine olan sevgisi ve bağlılığına saygı duymak bir kenara, bu adamların her birine o kadar inanmış ki hayatını hiç düşünmeden riske atabiliyor. Bunun yanında o kadar hoş bir yeteneği var ki... Hem karakteriyle bütünleşmiş makara bir yetenek, hem farklı hem de gerçekten çok sağlam, gücüne hayran bırakacak bir yetenek.

Soruyorum beyler.. BU ADAM TAYFAYA GELMESİN DE KİM GELSİN !!!!!!! :at:

Gerçekten de yıllar olmuştu ya görmeyeli. Görmeye de devam edeceğiz gibi gözüküyor. Görmedik görmedik ama bir gördük pir gördük. İyi oldu iyi :)

Barto'ya bir kez daha değinmek istiyorum. Tayfanın her bir bireyine olan sevgisi ve bağlılığına saygı duymak bir kenara, bu adamların her birine o kadar inanmış ki hayatını hiç düşünmeden riske atabiliyor. Bunun yanında o kadar hoş bir yeteneği var ki... Hem karakteriyle bütünleşmiş makara bir yetenek, hem farklı hem de gerçekten çok sağlam, gücüne hayran bırakacak bir yetenek.

Soruyorum beyler.. BU ADAM TAYFAYA GELMESİN DE KİM GELSİN !!!!!!! :at:
Bu saatten sonra bellamy gelmez hocam herhalde ya :D

Üye silindi 1004

Barto adam gibi adam çıktı, adam her bölüm kendini kanıtladı. Adamın tek kusuru bile yok, güçlü Mugiwara için en gerekli eleman ta kendisi. Sanji zaten tayfayı resmi olarak bırakmıştı, yerine Robin'i koruyacak yeni biri şarttı. Sanji artık olmadığına ve olmayacağına göre Barto en yerinde tercih bence. God Fist olayı bombaydı.

Benim kafa barto'nun "i will never want to be in a group with someone as troublesome as ...." lafina takildi. Ne demek istiyor orda bide o kiz kim acaba. Arenadaki rebecca olabilirmi ordada savunmustu falan.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık