Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 773: Çift Kişilik

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üye silindi 1004

O değil de forumda usopp u seven bi ben varım sanırım :D o da flashback'inden mutevellit galiba.
Ben de baya seviyorum. Bizimkilerin zayıfa tahammülü yok o yüzden sevmiyorlar. Oysa adam tayfanın en güçlü 4. elemanı hatta hayali 3. elemanı olabilmek. Adamın tohumu ortada zaten ilerde herkes görecek Usopp'u.

Ben de baya seviyorum. Bizimkilerin zayıfa tahammülü yok o yüzden sevmiyorlar. Oysa adam tayfanın en güçlü 4. elemanı hatta hayali 3. elemanı olabilmek. Adamın tohumu ortada zaten ilerde herkes görecek Usopp'u.
Haki de açtı zaten kaldı ki öyle veya böyle usopp sayesinde dağıttılar adayı yoksa oyuncaktı şu an hepsi :D

O değil de forumda usopp u seven bi ben varım sanırım :D o da flashback'inden mutevellit galiba.
Genelde tek taraflı bakılıyor sorun orada. Bir de çoğu kişi mangaya yetiştiği yerden sonra manganın önceki bölümlerini okumadığından daha çok animeye göre düşünüyor. Sanırım bu ülke haricinde Usopp'un yaptığını anormal gören pek bir yer yoktur, zira internette yabancılardan buradaki kadar tepki gördüğünü görmedim/duymadım. Sanırım daha çok herkesin Zoro, Sanji kıvamında olmasını bekliyorlar. Hani karizmatik olsun erkeksi olsun vs... Chopper'a bile tahamülü yok insanların daha ne olsun?

Benim için sıkıntı Usopp'un çok güçlü ve karizmatik olmaması veya normal bir insanın vereceği tepkileri vermesi değil sıkıntı karakteri. Gemi olayında yaptıkları, en son bu arc cüceleri bırakıp kaçması kendince zırvalaması ne kadar geri dönüp savaşacağını bilsem de beni rahatsız etmişti.

Benim için sıkıntı Usopp'un çok güçlü ve karizmatik olmaması veya normal bir insanın vereceği tepkileri vermesi değil sıkıntı karakteri. Gemi olayında yaptıkları, en son bu arc cüceleri bırakıp kaçması kendince zırvalaması ne kadar geri dönüp savaşacağını bilsem de beni rahatsız etmişti.
Bence gemi olayında haklıydı. Onun için nakama idi Merry. O da ona göre mücadele verdi. Cücelerde de sıkıntı Robin idi. Usopp'un olayı zaten her zaman kaçıp ondan sonra dönmesi. E.Oda hiç orijinal değil bu konuda.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık