Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 757: Koz Kartı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Neyse kardeşim fazla uzatmayacağım. Smoker'i (hani şu duman logiası olan) örnek gösterdim hala tersini iddia ediyorsun. Ne desem bilemedim. :/
Bende onu diyorum herif Smoker gibi bir adamla uğraşmış Trebole tek mi atacak? Kalbinin olmaması kendisine bir dezavantaj sağlamıyor normal şartlarda. Kalp Smokerda olsaydı o zaman dediğinin bir desteği olurdu.

Duruyorsa o da sıkıntı olur al sana rakip. Hem hızı sayesinde Law'a ideal bir rakip olur. Kılıcıyla keserken falan zorlanır. Sugar+Trebol+Bellamy vs Law / Dof vs Luffy al sana eşleşme :D
Bellamy gitsin bi yerde depresyona falan girsin en son ağır yaralıydı bu haliyle law'a rakip olamaz gerçi tüm gücünde olsa bile law onunla çok uğraşmaz ya bence :artiz:

Bende onu diyorum herif Smoker gibi bir adamla uğraşmış Trebole tek mi atacak? Kalbinin olmaması kendisine bir dezavantaj sağlamıyor normal şartlarda. Kalp Smokerda olsaydı o zaman dediğinin bir desteği olurdu.
Trebol çok hızlı bir adam.Law room dedi ağzına vurdu Vergo hızı sayesinde.Smoker birden arkasında bitip gırtlağına yapışıp mıhladı yere.Fark şu Smoker'dan kurtulmuş olabilir ama Trebol yakalarsa yapıştırır.Ne yapacak yapışınca? Öyle kalacak büyük ihtimal.Çok tehlikeli yani.Sana düz mantık demiş ama kendisi düz mantık asıl.Vergo'nun totalde Trebol'den güçlü olması Vergo'yu yenen kişinin Trebol'ü de yeneceği anlamına gelmez.Avantaj-dezavantaj durumları var.

Ha şu var mangaka saksı muamelesi yapıyor Dof tayfasına.Bu bakımdan beklentiyi düşürmek iyi olabilir.

Trebol çok hızlı bir adam.Law room dedi ağzına vurdu Vergo hızı sayesinde.Smoker birden arkasında bitip gırtlağına yapışıp mıhladı yere.Fark şu Smoker'dan kurtulmuş olabilir ama Trebol yakalarsa yapıştırır.Ne yapacak yapışınca? Öyle kalacak büyük ihtimal.Çok tehlikeli yani.Sana düz mantık demiş ama kendisi düz mantık asıl.Vergo'nun totalde Trebol'den güçlü olması Vergo'yu yenen kişinin Trebol'ü de yeneceği anlamına gelmez.Avantaj-dezavantaj durumları var.

Ha şu var mangaka saksı muamelesi yapıyor Dof tayfasına.Bu bakımdan beklentiyi düşürmek iyi olabilir.
Genede oyalıyorlar o bile yeterli Luffy vs Doflamingo için.

Çok güzel bölüm çıkarmış. Oda efendi çok beğendim en çok Bartonun sahneleri ve son sahne çok iyiydi Law da sonunda kurtuldu artık güzel bölümler gelecek. Yalnız Franky ler kavga etmeyi bırakmış başka şeylerin peşindeler. Bakalım neler olacak

Monkey :D Luffy

Doffy'nin tayfası gerçekten bayağı güçlüymüş.
bu arcta elinin ayarı kaçtı biraz şimdi baby 5 +buffalo frankye karşı yenildi ama aynı baby 5 şimdi Sai ile dövüşüyor Chinjao da aynı şekilde parça parça olduğu için yorumada çok açık bence Dofun tayfası nerdeyse kendi çapında ufak bir yonkou tayfası gibi eğer düşük rütbeli adamlar bile chinjaolu arenayı bu kadar rahat tutuyorsa

Franky ile Senor Pink"in neyin peşinde olduklarını söyliyim.Yandaki şişko kıza kendilerini beğendirme yarışı yapıyorlar.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 7)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık