Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 757: Koz Kartı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Çok güzel bölüm çıkarmış. Oda efendi çok beğendim en çok Bartonun sahneleri ve son sahne çok iyiydi Law da sonunda kurtuldu artık güzel bölümler gelecek. Yalnız Franky ler kavga etmeyi bırakmış başka şeylerin peşindeler. Bakalım neler olacak
Franky ve Senor arc sonu dost olurlar. Bildiğin playboy kapışması yapıyorlar. :D

öncelikle Trebol logia mı değil mi? önemli olan bu. Magellan'ı da logia sandık ama değilmiş çok sonradan öğrendik. hem ayrıca logia olsa da Law neden kesemesin? ne diyordu Monet "haki meyve kullanıcısının gerçek bedenine dokunulmasını sağlar" tarzında bir şey demişti Tashigi'ye. ee bu durumda Law hakiyle vurunca/kesince Trebol zarar görüp hasar almaz mı? ortada haki denen bir şey varken bunu tartışmak bence boşuna. Tashigi'nin Monet'i kestiğini unutmayalım. hakiyle keserse logia da kurtarmaz Trebol'ü. benim düşüncem bu.

öncelikle Trebol logia mı değil mi? önemli olan bu. Magellan'ı da logia sandık ama değilmiş çok sonradan öğrendik. hem ayrıca logia olsa da Law neden kesemesin? ne diyordu Monet "haki meyve kullanıcısının gerçek bedenine dokunulmasını sağlar" tarzında bir şey demişti Tashigi'ye. ee bu durumda Law hakiyle vurunca/kesince Trebol zarar görüp hasar almaz mı? ortada haki denen bir şey varken bunu tartışmak bence boşuna. Tashigi'nin Monet'i kestiğini unutmayalım. hakiyle keserse logia da kurtarmaz Trebol'ü. benim düşüncem bu.
Arkadaşım herif oda içinde keserken kılıcı temas bile etmiyor hangi haki? Etse zaten insanlar kesinlince kesilmekle kalmaz ölürlerdi.

Büyük ihtimalle Cavendish yetişecek bizimkilere. Yukarıda Dof+Trebol+Sugar var.

Cavendish+Law vs Trebol+Sugar+klon Doflamingo

Luffy vs Doflamingo olur.

Tabi arkadan yetişen sadece Cavendish olmayabilir. Şuan Gladius'un karşısında Robin+Barto+Cavendish var. Üçü birden arkadan hemen yetişebilir. Aradaki katta Kyros vs Diamante'nin akıbetine göre bu üçlüden birisi yada ikisi destek amaçlı orada kalır. 2 kişi destek olarak kalırsa zaten %90 ihtimalle yukarı çıkacak olan Cavendis olacaktır buda olası vsler hakkında ip ucu veriyor.

Arkadaşım herif oda içinde keserken kılıcı temas bile etmiyor hangi haki? Etse zaten insanlar kesinlince kesilmekle kalmaz ölürlerdi.
temassız kılıç kesişlerine haki yüklenemez diye bir şey gösterdiğini hatırlamıyorum Oda'nın. o yüzden bunu dedim. temas etmese de kılıç darbesi savurduğu belli. bu darbelere de haki yükleniyor olabilir. neden mümkün olmasın ki bu?

temassız kılıç kesişlerine haki yüklenemez diye bir şey gösterdiğini hatırlamıyorum Oda'nın. o yüzden bunu dedim. temas etmese de kılıç darbesi savurduğu belli. bu darbelere de haki yükleniyor olabilir. neden mümkün olmasın ki bu?
Meyvesiyle yaptığı saldırı bu normal insanlar bile ölmüyor sadece bölünüyorlar. Sence bir logia kullanıcısını zarar vermeden sadece bölmek neye fayda sağlar. Herif onu kendide yapabiliyor zaten.

İkidir güzel bölümler okuyoruz. Böyle sayılar çıktığı sürece isterse arc 5 sene daha uzasın gık çıkarmam valla yanlız şu franky-senor pink ikilisinin son hallerini gördükten sonra tüm konsantrasyonum dağıldı.. diğer sayfalara bakıp geçtim yarın okurum artık.. Mangaka trollük yapmasa içi rahat etmez zaten.. Kyuin de iyice abayı yakmış bizimkine :hhh:

Meyvesiyle yaptığı saldırı bu normal insanlar bile ölmüyor sadece bölünüyorlar. Sence bir logia kullanıcısını zarar vermeden sadece bölmek neye fayda sağlar. Herif onu kendide yapabiliyor zaten.
meyvesiyle yapsın ya da yapmasın buna haki yüklenip yüklenemediğini bilmiyoruz. o zaman bana şunu söyle Akaninu Aokiji'yi nasıl yendi? ikisi de logia sonuçta. ee meyveyle yapılan saldırılara da haki yüklenemiyorsa bir logianın başka bir logiayı yenmesi imkansız senin dediğine göre. bu da çok mantıksız olur.
Onları geçtim en iyi örnek Dof vs Smoker. adam mevye gücüyle yaptığı saldırısıyla logiayı kesti. demek ki meyve kullanılarak yapılan saldırılara da haki yüklenebiliyor. ayrıca Law'ın daha önceden kestiği kişileri gösterdiğinde haki kullanıp kullanmadığını da bilmiyoruz. Oda'nın bunu gösterdiğini de hatırlamıyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık