Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 757: Koz Kartı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bence Marineford'ta bunun aksini ispatlayan hiç bir şey görmedik. Wb'nin 2. adamı Marco nerdeyse amiral gücündeydi tabi biraz daha güçsüzdü amiralden ama kafa kafaya uzun bir süre savaşırdı amiralle yenemese bile burdan yola çıkarak Wb'nin amirale denk ya da güçlü olduğunu söyleyebiliriz ki zaten öyle.

Gene aynı kıyaslamaya girmişsin arkadaşım benim söylemek istediğim kişinin bireysel güçlülüğüne bakılmalı diyorum. Marcodan örnek vermişsin marco amiralle uzun süre vs atabilir buna bakaraktan beyez sakalın amiral yada amiralden bir tık üstüdür diyebiliyoruz diyorsunya bende senin mantığından yola çıkarak tam zıttı olması gerektiğini söyleyebilirim burdan anla kıyaslama yapmanın nedenli yanlış oldugunu. Çünkü beyaz sakal ne amiral seviyesinde nede bir tık üstü adam olayı aşmış çünkü 3 amiralde adamla boy ölçüşemez öyleyse bu adamın ikinci adamıda amirali rahat bir şekilde alması lazım çünkü bu mantıga göre kaptanla ikinci adam arasında çok fazla fark olmamalı ama gördükki öyle birşey yok kaptan süper güçlü die 2.adamonında gücünün ona yakın olucak die birşey yok o yüzden diyorum bireysel olarak ölçülmesinde fayda var sabo kendi gücüyle dragon kendi gücüyle
Saygılar...

Trebolü meyve ile kesmesi birşey ifade etmiyor sonuçta yeninden birleşecek. Vergo için bu geçerli değil.
Elimizde tek kanıt Smoker var, onda da Law'ın kalbi yerinde değildi. Ne zaman kalbini geri aldı o zaman işler değişti. Gerçi Smoker'i kalbi yokken yenmişti demi... :/
Sana gerçekten Trebol'ün Law'ı zorlayacağını düşündüren nedir merak ediyorum.
Hani sırf adam logia diye zorlar demek. Bu kadar düz mantık. :/

Gene aynı kıyaslamaya girmişsin arkadaşım benim söylemek istediğim kişinin bireysel güçlülüğüne bakılmalı diyorum. Marcodan örnek vermişsin marco amiralle uzun süre vs atabilir buna bakaraktan beyez sakalın amiral yada amiralden bir tık üstüdür diyebiliyoruz diyorsunya bende senin mantığından yola çıkarak tam zıttı olması gerektiğini söyleyebilirim burdan anla kıyaslama yapmanın nedenli yanlış oldugunu. Çünkü beyaz sakal ne amiral seviyesinde nede bir tık üstü adam olayı aşmış çünkü 3 amiralde adamla boy ölçüşemez öyleyse bu adamın ikinci adamıda amirali rahat bir şekilde alması lazım çünkü bu mantıga göre kaptanla ikinci adam arasında çok fazla fark olmamalı ama gördükki öyle birşey yok kaptan süper güçlü die 2.adamonında gücünün ona yakın olucak die birşey yok o yüzden diyorum bireysel olarak ölçülmesinde fayda var sabo kendi gücüyle dragon kendi gücüyle
Saygılar...
Bişi demiyorum demek istediğim 2. adamın gücüne bakarak 1.nin bundan daha güçlü olduğunu söyleyebiliriz arada uçurumda oalabilir çok yakında olabilirler.

Elimizde tek kanıt Smoker var, onda da Law'ın kalbi yerinde değildi. Ne zaman kalbini geri aldı o zaman işler değişti. Gerçi Smoker'i kalbi yokken yenmişti demi... :/
Sana gerçekten Trebol'ün Law'ı zorlayacağını düşündüren nedir merak ediyorum.
Hani sırf adam logia diye zorlar demek. Bu kadar düz mantık. :/
Meyvesinin en önemli özelliği olan oda içinde kesme yeteneğini kullanamıyor daha nasıl bir açıklama istiyorsun anlamıyorum.

Law ve luffy'nin Doflamingo'yu beraber alması çok abes olmaz ama işte luffy ana karakter mecbur son darbeyi her zaman o yapacak vsnin ortalarında law aradan çıkar luffy de hem Dof'un tam gücünü anlayıp önlem alır hemde alınacak intikamlara birde law'ı ekler

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 7)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık