Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 757: Koz Kartı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Atıyor ama yenecek gücü yokmuş bugün bu belli oldu bence.
Her şeyini ortaya koyduğunda Sabo'nun amirale kaybetmeyeceğini düşünüyorum. Luffy vs Lucci'den sahneleri koysak ortaya Luffy'nin daha ağır ezilmesine rağmen vsyi zar zor aldığını görüyoruz Sabo neden alamasın? Bir tane ağır darbe aldığını görmedik Sabo'nun daha hatta darbe aldığını bile görmedik. Gravity'den etkilendi element formuna geçip tekme attı. Fujitora'da kılıcıyla durdu. Ben mi yanlış görüyorum anlamadım ki Fujitora nasıl ezmiş oldu bu sahneden?

Devrimciler şu anda bir çok krallıkta zafer kazanıyorlar bu yüzden Dragon tehlikeli. Sabo'nun 1 amiralden güçsüz olması asıl daha devrimin D.sinin bile yapılamayacağını gösterir. Çünkü bir tarafta Dragon ve Sabo var. Diğer tarafta Akainu ve 3 tane amiral var bunun dışında efsaneler de gerektiğinde yardım edecektir Garp, Sengoku gibi. Daha şu konseydeki morukları bilmiyoruz savaşçı olduklarını düşünüyoruz vücudundaki yaraları falan baz alarak. Eğer 2. adamları bir amiralle aşık atamıyorsa Devrimciler gitsin toz toprakla oynasın.
Koskaca orduda 2 tane adam gibi adam varsa zaten ölsün onlar.

Saboyuda yeni öğrendik. Az adam var diye güçlü olmak zorunda değiller. İllaki çıkacaktır birileri daha.
2. adam Sabo denmese eyvallah da. 2. adam Sabo (Amiral'in karşısında tutunamaz denen kişi) ise diğer gelecekler sence ne kadar güçlü olabilir? Beyazsakal tayfasında bile sadece 4 kişi iş görüyordu. Hepsi bir araya gelip anca Akainu'yu durdurabiliyordı.

Devrimciler " aa bizim adamlarımız denizcilerden daha güçlüymüş hadi gidip devrim yapalım." mantığında değil beyler.Öncelikle bunun farkında olmamız lazım.Devrim demek bu kadar basit bir şey değil yani.

Sabo ve Fuji eşit dövüşüyor ama Fuji'nin meteor dezavantajı var ve yerçekiminden logia olmasından dolayı Sabo avantajlı gibi gözüküyor.

Bu avantajlar olmadan Mera merasız Sabo ki yine Devrimcilerde 2. adam Fujiye karşı dayanamaz eğer Sabo tam gücünü göstermiyorsa bilemem gördüğümüzü yorumlarsak bu sonucu çıkarıyorum ben.

Fujitora meteor atarken Sabo terliyordu bu örnek gösterilebilir.

Sabo ve Fuji eşit dövüşüyor ama Fuji'nin meteor dezavantajı var ve yerçekiminden logia olmasından dolayı Sabo avantajlı gibi gözüküyor.

Bu avantajlar olmadan Mera merasız Sabo ki yine Devrimcilerde 2. adam Fujiye karşı dayanamaz eğer Sabo tam gücünü göstermiyorsa bilemem gördüğümüzü yorumlarsak bu sonucu çıkarıyorum ben.
Buna itirazım yok şu anda eşit dövüşüyorlar. Meteor olaya çok etki eder miydi bilmiyorum ama. Eğer dediğin gibi Mera Mera olmasa savaş Fuji lehininde olurdu. Bunu kıyak gibi görmemek lazım sonuçta bir meyvede Fujide var yani.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 8)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık