Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 757: Koz Kartı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Roronoa Zoro

Çaktırma,fail olmuşum.:D
Bizimkiler Dof'u indirebilecek seviyeye gelirse bu saatten sonra sadece Yonkou ve amiraller bizim tayfayı sıkıntıya sokabilir.Geri kalanlardan çok bir şey beklememek lazım.
Öyle deme, Dof'u kaç kişi indiriyorlar baksana. Sadece tayfanın gücü yetmiyor belli ki. Arenadan çıkanlar mı dersin, Law mı dersin, bi' sürü adam var Dof'u indirecek. Allah bilir ileride daha ne cins adamlar vardır. Yonkouları demeye gerke bile yok. Onlar zaten canavar. Diğer Süpernovalar var daha, bizimkilere rakip olabilir.
Tahminimce Bu arc 2 kişi birden katılacak bizim tayfaya, belki işler biraz değişebilir onun vasıtasıyla.
Edit: Mesela Issho korsan avcısıymış, düşünün. Bir de bunlar var.

Oda bize Korsan Avcısı göstermezse ayıp eder.
Hiç ümidim yok.700 küsür sayı geçmiş adam akıllı bir tane avcı göremedik piyasada.
Bu arada Robin'in bizim veleti pohpohladığı sahneyi animede hayal edebiliyorum.Alttan overtaken çalmazsa hiç bir şey bilmiyorum.:ehe:

@Master of Puppets
Hacı aslında haklısın da ben sadece kişisel güç bazında baktım olaya.Yoksa müttefikler olmasa Luffy'nin Dof'a ulaşması imkansıza yakın olurdu.Süpernovaları ise eklemeyi unuttum.Kid'in Luffy'nin en büyük rakiplerinden olduğunu sürekli savundum zaten burada,o konuda da haklısın.:D Diğerlerinden de elbet Luffy'ye sıkıntı çıkaranlar olacaktır.

Öyle deme, Dof'u kaç kişi indiriyorlar baksana. Sadece tayfanın gücü yetmiyor belli ki. Arenadan çıkanlar mı dersin, Law mı dersin, bi' sürü adam var Dof'u indirecek. Allah bilir ileride daha ne cins adamlar vardır. Yonkouları demeye gerke bile yok. Onlar zaten canavar. Diğer Süpernovalar var daha, bizimkilere rakip olabilir.
Tahminimce Bu arc 2 kişi birden katılacak bizim tayfaya, belki işler biraz değişebilir onun vasıtasıyla.
Edit: Mesela Issho korsan avcısıymış, düşünün. Bir de bunlar var.
Issho olmaz da vardır o seviye bir avcı Yeni Dünya'da diye umuyorum.

En kötü nesildeki tayfaların yarısı çöp zaten. Kid-Law-Luffy-Drake-Hawkins tayfaları var diğerleri bunların birkaç gömlek altı. Hatta Drake ve Hawkins de biraz aşağı kalır Luffy'den.

Açıkçası Schibukai ve yonkou arası korsanlar da vardır yani koskoca evren.

Hiç ümidim yok.700 küsür sayı geçmiş adam akıllı bir tane avcı göremedik piyasada.
Bu arada Robin'in bizim veleti pohpohladığı sahneyi animede hayal edebiliyorum.Alttan overtaken çalmazsa hiç bir şey bilmiyorum.:ehe:

@Master of Puppets
Hacı aslında haklısın da ben sadece kişisel güç bazında baktım olaya.Yoksa müttefikler olmasa Luffy'nin Dof'a ulaşması imkansıza yakın olurdu.Süpernovaları ise eklemeyi unuttum.Kid'in Luffy'nin en büyük rakiplerinden olduğunu sürekli savundum zaten burada,o konuda da haklısın.:D Diğerlerinden de elbet Luffy'ye sıkıntı çıkaranlar olacaktır.
Sabo sahnesindede bu çalar :D
[video=youtube;RP4TZ6cHFH8]https://www.youtube.com/watch?v=RP4TZ6cHFH8[/video]

Roronoa Zoro

Dof ve Luffy arasında epik bir savaş olur da anime şirketi batırırsa mail yağmuruna tutalım caponca, küçük mekanizmalarıyla dalga geçelim.

Sözüm meclisten dışarı arkadaşlar kimseye birşey dediğim yok sadece içime sinmeyen bir kıyaslama var forumdada arkadaşın mesajıda buna benzer oldugu için alıntıladım.
2. Adam kıyaslaması çok fazla yapılıyor işte kaptanı şukadar güçlüyse 2. Adamı kesin şu seviyededir durumundan ziyade tek kişi olarak ele alsanız daha sağlıklı olur. Çünkü hiçbirzamn güç seviyesini tutmaz bu kıyaslamalar misal beyaz sakal herkesten güçlüydü bunu kabul etmeyen pek yoktur die kesin konuştum bu adam en güçlüyse bunun ikinci adamıda muazzam güçlü olur mantıgı görüldüki mf savaşında öyle bi gerçeklik yok alayına neredeyse çöp diyenler bile oldu. O yüzden şimdide sabodan yola vıkarak dragonu yada deagondan yola çıkarak saboya seviye belirlenmesine karşıyım bireysel ele alırsanız daha elle tutulur gerçek bilgiler sunaraınız bizlere
Bence Marineford'ta bunun aksini ispatlayan hiç bir şey görmedik. Wb'nin 2. adamı Marco nerdeyse amiral gücündeydi tabi biraz daha güçsüzdü amiralden ama kafa kafaya uzun bir süre savaşırdı amiralle yenemese bile burdan yola çıkarak Wb'nin amirale denk ya da güçlü olduğunu söyleyebiliriz ki zaten öyle.

En mantıklısı da o olmaz mı zaten?
Zaten yapabilseler devrimi yapmışlardı çoktan, gidip de Sabo bir amiralden güçlü felan olsa mantıklı olmaz. Bir de işin içinde Luffy'nin babası Garp'ın oğlu, dünyanın en çok aranan adamı Dragon var. Allah bilir o nasıl bir canavar, Garp'ın gençliği kadar bile güçlü olsa tokat manyağı edecek demektir denizcileri.
Devrimciler şu anda bir çok krallıkta zafer kazanıyorlar bu yüzden Dragon tehlikeli. Sabo'nun 1 amiralden güçsüz olması asıl daha devrimin D.sinin bile yapılamayacağını gösterir. Çünkü bir tarafta Dragon ve Sabo var. Diğer tarafta Akainu ve 3 tane amiral var bunun dışında efsaneler de gerektiğinde yardım edecektir Garp, Sengoku gibi. Daha şu konseydeki morukları bilmiyoruz savaşçı olduklarını düşünüyoruz vücudundaki yaraları falan baz alarak. Eğer 2. adamları bir amiralle aşık atamıyorsa Devrimciler gitsin toz toprakla oynasın.

Devrimciler şu anda bir çok krallıkta zafer kazanıyorlar bu yüzden Dragon tehlikeli. Sabo'nun 1 amiralden güçsüz olması asıl daha devrimin D.sinin bile yapılamayacağını gösterir. Çünkü bir tarafta Dragon ve Sabo var. Diğer tarafta Akainu ve 3 tane amiral var bunun dışında efsaneler de gerektiğinde yardım edecektir Garp, Sengoku gibi. Daha şu konseydeki morukları bilmiyoruz savaşçı olduklarını düşünüyoruz vücudundaki yaraları falan baz alarak. Eğer 2. adamları bir amiralle aşık atamıyorsa Devrimciler gitsin toz toprakla oynasın.
Atıyor ama yenecek gücü yokmuş bugün bu belli oldu bence.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık