Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 757: Koz Kartı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
O değil de son sayfadaki Luffy'nin çizimini görünce sevindim iyice.Balıkadam arcındaki gibi cılız değil artık.:ehe:

Kuma beni kadın yapar diye korkuyordur başka birşey değil gerçi daha ne olsun korkması için yeterli bir sebep bence. Bölüm çok güzeldi Barto gelsin artıkın tayfaya Robin'in atarını sevdim tek sevmediğim şey Luffy ve Law'ın Dof'a beraber dalabilme ihtimali oldu. Luffy tek dövsün abi hem zaten Trebol vardı yanlış hatırlamıyorsam Law ona dalar gerçi alayına tek atıyor artist kesin karışacak vsye

Kuma beni kadın yapar diye korkuyordur başka birşey değil gerçi daha ne olsun korkması için yeterli bir sebep bence. Bölüm çok güzeldi Barto gelsin artıkın tayfaya Robin'in atarını sevdim tek sevmediğim şey Luffy ve Law'ın Dof'a beraber dalabilme ihtimali oldu. Luffy tek dövsün abi hem zaten Trebol vardı yanlış hatırlamıyorsam Law ona dalar gerçi alayına tek atıyor artist kesin karışacak vsye
Trebol Logia muhtemelen Smokerdan güçlüdür uğraştırır Law'ı baya heralde. Bende 1 vs 1 olsun istiyorum 2 vs 1 nedir abi ya :/

Katılıyorum.Punk Hazard'dan beri yani aşağı yukarı 2 yıldır Law şov izliyoruz,Zoro'dan da şov izledik fakat Luffy'den adam akıllı hiçbir şey göremedik.Law yapacağını yaptı,artık sağlam bir patlama da Luffy yapsın.:(

@Sovereign
Evet,gayet de uğraştırır Trebol.Smoker'ın Law'ı gayet de zorladığını gördük.Trebol de en az Smoker kadar olsa tamam işte.Hem Law gücünü toparlayabildi mi ondan da emin değiliz.Vergo ise aslında tek yemedi sadece hakisine olan aşırı güveninin kurbanı oldu.:)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık