Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 747: Üst Yönetici Pica

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Hemen bunun üstündeki yorumda sabit fikir ile ilgili düşüncelerimi paylaştım zaten ben. İstediğin kadar konuş hacı ben ne WB'i dünyanın en güçlüsü olarak görüyorum nede 1.5 akainu dahi WB'i alamazı savunurum. WB'e kizaru fazla bile gelir. WB bir amiral dengi bir adamdır normal şartlarda dövüş uzun süreceği için yaş ve benzeri şeylerden ötürü kaybedeceğini de savunurum. Ayrıca ben senin gibi hayalci bir güçlü WB yaratmıyorum. Eldeki veriler ile gördüğümüz en güçlü halinden bahsettim. Berserk mod'a geçti öldü sonuç olarak. Akainu berserk mod'da bütün tümen komutanlarının arasından geçiyordu.
+ ∞ (sonsuz işareti o)

Akainu vs Wb ilk başta eşit güçteki karakterlerin dövüşü değildi ama sonradan öyle oldu. Wb'nin kalbi tekledi yere yığılacak gibi olurken ve kıpırdayamayacak durumdayken de magmalı yumruğu yedi.Ondan sonra şartlar eşitlenmiş oldu.Amiraller de boş değil eğer sana güçlü saldırılarından birisiyle vurmalarına izin verirsen Yonkou dahi olsan ayvayı yersin.Wb o hali ile gene iyi dövüştü kızıl köpeğe karşı.

Ayrıca Kizaru,Wb'nin botlarını yalasın çapı o kadar onun:a: Ayrıca Wb hayatta bir amirale karşı kaybetmez.(Evet o yaşlı haliyle dahi.)

Akainu vs Wb ilk başta eşit güçteki karakterlerin dövüşü değildi ama sonradan öyle oldu. Wb'nin kalbi tekledi yere yığılacak gibi olurken ve kıpırdayamayacak durumdayken de magmalı yumruğu yedi.Ondan sonra şartlar eşitlenmiş oldu.Amiraller de boş değil eğer sana güçlü saldırılarından birisiyle vurmalarına izin verirsen Yonkou dahi olsan ayvayı yersin.Wb o hali ile gene iyi dövüştü kızıl köpeğe karşı.

Ayrıca Kizaru,Wb'nin botlarını yalasın çapı o kadar onun:a: Ayrıca Wb hayatta bir amirale karşı kaybetmez.(Evet o yaşlı haliyle dahi.)
Akainu gibi Kizarunun yanında hantal diyebileceğimiz bir adam bile Wb için fazla hızlıyken,iddia ediyorum ki Wb 1 kereden fazla dokunamazdı Kizaruya.

Akainu gibi Kizarunun yanında hantal diyebileceğimiz bir adam bile Wb için fazla hızlıyken,iddia ediyorum ki Wb 1 kereden fazla dokunamazdı Kizaruya.
O şekilde düşünürsek BB'den Yonkou falan da olmaz.Çünkü OP alemindeki gördüğüm en hantal adamlardan.Kizaru gitsin kafasını koparıp gelsin madem öyle.

+ ∞ (sonsuz işareti o)
Benimle aynı düşünceleri paylaşan adam bulmak gözlerimi yaşartıyor. Gel seni sengoku fan club'ın yardımcı başkanı yapayım ne dersin? :respect:

Bizim site insanı şaşırtabiliyor. 2 sahneden bütün vs'yi gören adamlar aokiji ve wb'de aokiji'nin üstün geldiği görmüyor. Araya jozu girmişti hatırlamayanlara. Şunlar da akainu vs wb başlarının olduğu sayfalar. Ben iki denk adamın savaşını görüyorum aşağıdaki sayfalarda. Kizaru ile wb olayında ise, wb ona da arkadan saldırmış olmasına rağmen kizaru sıyrılıyor, ona counter-atack yapıp üzerine gidip luffy'nin elindeki anahtarı vuruyor. Ha ben desem ki şimdi burada vergo vs sanji uzasa sanji yenerdi o ayak bir şey değildir tam gücünü kullanmadı, gelen cevap yav he he haklısın olurdu. Ama wb ile ilgili konuşunca adam dünyanın en güçlüsü la akainu kim gitsin kumda oynasın hebele hübele yani.

Hız herşey değildir. Hatırlıyorum naruto'da, minato için neler neler deniyordu. ne oldu peki? Kizaru ile wb olayına bu yönden bakın bir de. Eğer wb, squardo'dan kılıç darbesi yemese farklı olurdu, ki yaralı hali ile de tayfasını gözeterek savaşıyordu. Ne zamanki Ace, akainu tarafından öldürüldü. Wb aldığı yaralar ve vücudunun yıpranmasına rağmen akainuyu yerin dibine gömdü. Orada eşit bir vs yoktu, wb bildiğiniz bedeninin kendisini zorlamasına rağmen akainuyu ezdi.

Hız herşey değildir. Hatırlıyorum naruto'da, minato için neler neler deniyordu. ne oldu peki? Kizaru ile wb olayına bu yönden bakın bir de. Eğer wb, squardo'dan kılıç darbesi yemese farklı olurdu, ki yaralı hali ile de tayfasını gözeterek savaşıyordu. Ne zamanki Ace, akainu tarafından öldürüldü. Wb aldığı yaralar ve vücudunun yıpranmasına rağmen akainuyu yerin dibine gömdü. Orada eşit bir vs yoktu, wb bildiğiniz bedeninin kendisini zorlamasına rağmen akainuyu ezdi.
Farklı serilerdeki kavramlar ile OP'yi karşılaştırmak ne kadar sağlıklı olur bilemem admin kardeş

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık