Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 747: Üst Yönetici Pica

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Wb peşinden mi atlasaydı Akainu'nun ? Geberdi diye bıraktı adam . Yani demek istediğim Wb o haldeyken bile perişan edebiliyor Akainu'yu. Orda Akainu'nun tekrar ayağa kalkması tamamen Wb'nin o anki durumuyla ilgili. Wb, marinforda geldiği ilk haliyle denk getirseydi Akainu'yu, bırak bir daha dövüşmeyi ayağa kalkamazdı.
Geberdi gitti diye bırakmışsa WB'in ahmaklığından gelir o. Kendisine olan sonsuz güveninden gelir. Bir amirale 2 tane vurarak öldürebileceğini zannedecek kadar kendisini yıldızlarda gördüğünden ötürüdür haa seri dili ile anlatmamı istersen. K. hakisini kullanmaması ile ileri gelir. Akainu'nun ayağa kalkması kendi hayvanlığından gelir (dayanıklılık manasında). WB elinden gelenin en iyisi yaptı hatta ve hatta arkadan saldırarak yaptı bunu öyleyken yüzünün yarısı aldı la adam daha neyini savunuyorsun. WB ilk hali ile denk getirseydi nedir abi? Getirseymiş o zaman kalbi tekleyinceye kadar denktiler. Denk getirse bile yapabileceği zarar Akainu'nun onun böğrünü delmesinden daha büyük bir zarar olamazdı zaten...

Geberdi gitti diye bırakmışsa WB'in ahmaklığından gelir o. Kendisine olan sonsuz güveninden gelir. Bir amirale 2 tane vurarak öldürebileceğini zannedecek kadar kendisini yıldızlarda gördüğünden ötürüdür haa seri dili ile anlatmamı istersen. K. hakisini kullanmaması ile ileri gelir. Akainu'nun ayağa kalkması kendi hayvanlığından gelir (dayanıklılık manasında). WB elinden gelenin en iyisi yaptı hatta ve hatta arkadan saldırarak yaptı bunu öyleyken yüzünün yarısı aldı la adam daha neyini savunuyorsun. WB ilk hali ile denk getirseydi nedir abi? Getirseymiş o zaman kalbi tekleyinceye kadar denktiler. Denk getirse bile yapabileceği zarar Akainu'nun onun böğrünü delmesinden daha büyük bir zarar olamazdı zaten...

Wb, %50 performanstayken Akainu'yu pert etti. Benim anlatmaya çalıştığım bu . Adam bu haldeyken Akainu'yu çocuk gibi tokatlamış , asıl sen hala neyini savunuyorsun bana ?
Hem Oda, hem Garp, hem Sengoku tarafından dünyanın en güçlü adamı olarak tasdiklenmis Wb'yle Akainu'yu sidik yarışına mı sokuyorsun ? Öyle bir amacın varsa başarılar diliyorum sana :artiz:
Sağlam Wb, 1.5 Akainu'yu zorlanmadan alır . Gözü nizamı olan herkes bunu anlayabilir .
Bende diyorum ki akainu'yu pert etti diye bir şey yok ortada. WB bir tane vuruyor, akainu bir tane vuruyor sonra wb bir tane vurarak başından savıyor adamı. Neresi pert abi bunun? Luffy'nin enies lobby'de o dövdüğü 500 adama pert dersin veya bellamy'i pert etti dersin. Adam gibi pert edebilseydi ederdi zaten. Wb o haldeyken dediğin hal WB'in gördüğümüz en güçlü haliydi. Adamın oğlu bellediği herifi öldürmüş adama dalıyor la daha nerede güçlü olacak. Bütün gücünü kullandı çapı bu kadar.

Sağlam WB'den kastının ne olduğunu sorsam mı diye düşündüm önce sonra sormaya karar verdim. Sağlam WB'den kastın, o yaraları almamış WB mi? Kalp hastalığı olmayan WB mi yoksa Roger ile vs attığı yıllarda olan WB mi? Hoş her şekilde 1.5 akainu öper fazla bile gelir ya neyse.

Not: Akainu'yu savunduğuma hala inanamıyorum!!

@emre
Bu ülkede sabit bir görüş değişir mi abi yapma sende. Neler söylediğini bir tart allah aşkına

La hala mı bir yonkouyu amiral karşısına çıkarıyorsunuz? Akainuyu da mı görmediniz birisi gömdü diğeri dur evladım dedi;)
Sağlam Beyazsakal demek o kılıç darbesini almamak demek onu bırak kalp oyunları ile çırpınmamak demek, adam Ace gidici iken bile bir şey yapamıyordu o sırada kalbi ile meşguldü sonra yemişim kalbi filan diyince Akainu gömdü oraya. Bize de İmp. aşağı yukarıya denk dediler o zaman isterse Big Mom bile bi amirali öper:D
Bi de anlamadığım nokta geniş olun deyince yada bize sabit fikirli deyince siz, bizden farklı mı oluyorsunuz?

La hala mı bir yonkouyu amiral karşısına çıkarıyorsunuz? Akainuyu da mı görmediniz birisi gömdü diğeri dur evladım dedi;)
Sağlam Beyazsakal demek o kılıç darbesini almamak demek onu bırak kalp oyunları ile çırpınmamak demek, adam Ace gidici iken bile bir şey yapamıyordu o sırada kalbi ile meşguldü sonra yemişim kalbi filan diyince Akainu gömdü oraya. Bize de İmp. aşağı yukarıya denk dediler o zaman isterse Big Mom bile bi amirali öper:D
Bi de anlamadığım nokta geniş olun deyince yada bize sabit fikirli deyince siz, bizden farklı mı oluyorsunuz?
Beni bu ülkenin vatandaşlığından neden çıkardın onu anlamadım?

Arkadaşlar akılları sıra böyle cümleler kurarak kendisini bir şeylerden soyutlamaya çalışıyor ama haydi hayırlısı ..

@sengoku

Roger'a kadar geri gitmeye gerek yok sağlam hali için . Mf'ye geldiği ilk andan itibaren "1.5 Akainu tereyağsız olsun" . Malum kalp var Wb reisin :cool:
Şimdi Wb'nin halini flashback yazdırma bana da Wb'nin en güçlü hali iç organlarının yanmış hali, göğsüne döner bıçağı yemiş hali oluyor değil mi ? Pardon pardon .

Luffy'nin yendiği 500 ezikle Akainu'nun halini kıyaslamışsın eziklik öyle olur diye ? Bir ezikle aynı duruma getirir mi Oda Akainu'yu arkadaş . Adam amiral yahu . Ki sonradan filo amirali yapacak bu herifi . Luffy'nin yendiği eziklerle aynı kefeye koysa, o kadar ezse denizcilik tarihinin en büyük adamı olsa ne çıkar ! Saygınlığı gitmiş bi kere .. Bi de bize derler "sabit fikirli" diye .
Madem Akainu Wb'nin "en güçlü" halinde o hale getirmiş herifi ne diye oturuyor tahtında . Toplasın ıvırını zıvırını dalsın yonkoulara tek tek ! Ne de olsa Wb'ye sekil yapmış adam :oleyo:

Edit: Yarın devam edebilicem cevap yazılırsa .
Hemen bunun üstündeki yorumda sabit fikir ile ilgili düşüncelerimi paylaştım zaten ben. İstediğin kadar konuş hacı ben ne WB'i dünyanın en güçlüsü olarak görüyorum nede 1.5 akainu dahi WB'i alamazı savunurum. WB'e kizaru fazla bile gelir. WB bir amiral dengi bir adamdır normal şartlarda dövüş uzun süreceği için yaş ve benzeri şeylerden ötürü kaybedeceğini de savunurum. Ayrıca ben senin gibi hayalci bir güçlü WB yaratmıyorum. Eldeki veriler ile gördüğümüz en güçlü halinden bahsettim. Berserk mod'a geçti öldü sonuç olarak. Akainu berserk mod'da bütün tümen komutanlarının arasından geçiyordu.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık