Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 747: Üst Yönetici Pica

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Sadece o açıdan söylemedim meyvesi desen adamı kevgire çevirir haberin olmaz,Haki ve dayanıklılık desek Akainudan aşağıda olduğunu kimse kanıtlayamaz,yalnızca mizacı yüzünden pasif kalan bir amiral.
Fark etmiyor ki.Kizaru'nun hızlı olması galibiyeti garantiler diye bir şey yok. Dediğim gibi madem öyle gitsin BB'yi falan alsın gelsin.O salakta k.haki bile yoktur olsa da Wb ile kıyaslarsak sıfır kalır yanında.Daha ne olduğunu anlayamadan Kizaru işi bitirir.

Benimle aynı düşünceleri paylaşan adam bulmak gözlerimi yaşartıyor. Gel seni sengoku fan club'ın yardımcı başkanı yapayım ne dersin? :respect:

Bizim site insanı şaşırtabiliyor. 2 sahneden bütün vs'yi gören adamlar aokiji ve wb'de aokiji'nin üstün geldiği görmüyor. Araya jozu girmişti hatırlamayanlara. Şunlar da akainu vs wb başlarının olduğu sayfalar. Ben iki denk adamın savaşını görüyorum aşağıdaki sayfalarda. Kizaru ile wb olayında ise, wb ona da arkadan saldırmış olmasına rağmen kizaru sıyrılıyor, ona counter-atack yapıp üzerine gidip luffy'nin elindeki anahtarı vuruyor. Ha ben desem ki şimdi burada vergo vs sanji uzasa sanji yenerdi o ayak bir şey değildir tam gücünü kullanmadı, gelen cevap yav he he haklısın olurdu. Ama wb ile ilgili konuşunca adam dünyanın en güçlüsü la akainu kim gitsin kumda oynasın hebele hübele yani.

Asıl ben şaşıyorum.Aga ne bekliyordun ki? Amiral bunlar çocuk değil.Açığını yakalarsa Yonkou'yu bile büyük sıkıntıya sokabilecek çapta bu adamlar.Aokiji'nin Wb'ye karşı çocuk gibi ezilmesini mi bekliyordun? Tabi ki Wb'ye zor anlar yaşatacak gayet doğal bir durum.

Ayrıca Jozu araya girmeseydi ne olacağını nerden bilebilirsin ki? Belki de Wb diğer boşta olan eliyle depremi gömecekti Aokiji'ye? Kesin şudur budur diyemezsin bu konuda dersen de katılmam açıkçası.

Asıl ben şaşıyorum.Aga ne bekliyordun ki? Amiral bunlar çocuk değil.Açığını yakalarsa Yonkou'yu bile büyük sıkıntıya sokabilecek çapta bu adamlar.Aokiji'nin Wb'ye karşı çocuk gibi ezilmesini mi bekliyordun? Tabi ki Wb'ye zor anlar yaşatacak gayet doğal bir durum.

Ayrıca Jozu araya girmeseydi ne olacağını nerden bilebilirsin ki? Belki de Wb diğer boşta olan eliyle depremi gömecekti Aokiji'ye? Kesin şudur budur diyemezsin bu konuda dersen de katılmam açıkçası.
Sitenin genel mantığı 2 sayfadan dövüş sonucu çıkarmak yalnız. Gördüğümü söyledim ben ki gördüğüm şeyler olan şeyler manga kendisi çizdi yani bunları. Şu olurdu, şöyle olurdu. Şurdun şunu şöyle yapsa şu olmazdı gibi şeyler hayal gücümüze kalan şeyler. Realistlik olursak olanlar bundan ibarettir. Önceki sayfalarda bilmiyorum okudum ki WB, 1.5 akainu ile yerleri süpürüyordu. Başka konularda gezin 2 amiral wb ile beraber üçlü ceset çıkıyordu başka birisi ile 3 amiral vs wb'den 3'lü ceset ağır yaralı bir amiral bıraktırıyor. Senin gene daha tutumlu yaklaşman hoşuma gitti.

Sitenin genel mantığı 2 sayfadan dövüş sonucu çıkarmak yalnız. Gördüğümü söyledim ben ki gördüğüm şeyler olan şeyler manga kendisi çizdi yani bunları. Şu olurdu, şöyle olurdu. Şurdun şunu şöyle yapsa şu olmazdı gibi şeyler hayal gücümüze kalan şeyler. Realistlik olursak olanlar bundan ibarettir. Önceki sayfalarda bilmiyorum okudum ki WB, 1.5 akainu ile yerleri süpürüyordu. Başka konularda gezin 2 amiral wb ile beraber üçlü ceset çıkıyordu başka birisi ile 3 amiral vs wb'den 3'lü ceset ağır yaralı bir amiral bıraktırıyor. Senin gene daha tutumlu yaklaşman hoşuma gitti.
Roger dönemindeki Wb olsaydı belki 2 amirali bile alabilir derdim ama Mf'deki haline bakarsak ıkına ıkına olsa da anca bir amirali alırdı bence ama alırdı yani kaybetmezdi.

Wb'ye Kizaru'ya fazla gelmesini düşündürmeye iten Kizaru'nun hızı değil mi?
Vaas anlatamadım sanırım. Admin bey, minato hızlıydı ama fos çıktı diyor bende diyorum ki naruto'da ki hız ile OP'yi bir tutma. Yani o karakter fos çıktı diye bizim kizaru'muzu yeme anlamına getiriyorum. Naruto'da 100.000 tane farklı teknik var, çakra miktarı var, vücut yenilenmesi var diyorum bizde ise öyle değil hız çoook daha önemlidir diyorum. Yeterince hızlı değilsen gücün bir anlamı yok demeye getiriyorum olayı yani.

Edit
Roger dönemindeki Wb olsaydı belki 2 amirali bile alabilir derdim ama Mf'deki haline bakarsak ıkına ıkına olsa da anca bir amirali alırdı bence ama alırdı yani kaybetmezdi.
Roger dönemindeki 2 amirali sengoku ve garp olarak görürsek alamazdı derim bende. Tek başına sengoku ile 15 gün dövüşürdü farklı mevzu fakat hiç bir döneminde 2 amiral alacak gücü yoktur diyorum.

Roger dönemindeki 2 amirali sengoku ve garp olarak görürsek alamazdı derim bende. Tek başına sengoku ile 15 gün dövüşürdü farklı mevzu fakat hiç bir döneminde 2 amiral alacak gücü yoktur diyorum.
Sengoku-Garp-Wb-Roger dörtlüsü zaten aynı düzeyde adamlar.Wb'nin tek başına ikisine karşı şansının sıfır olduğunu ben de biliyorum :D O dönemdeki gücünün zirvesinde olan Wb ile şimdiki Akainu,Kizaru gibi amiralleri kıyaslayarak söylemiştim o sözümü.

Sengoku-Garp-Wb-Roger dörtlüsü zaten aynı düzeyde adamlar.Wb'nin tek başına ikisine karşı şansının sıfır olduğunu ben de biliyorum :D O dönemdeki gücünün zirvesinde olan Wb ile şimdiki Akainu,Kizaru gibi amiralleri kıyaslayarak söylemiştim o sözümü.
Çok hayalci bir yaklaşım eldeki veriler 0 iken böyle yorum attıktan sonra tartışma bitmiştir sanırım.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık