Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 747: Üst Yönetici Pica

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Vaas anlatamadım sanırım. Admin bey, minato hızlıydı ama fos çıktı diyor bende diyorum ki naruto'da ki hız ile OP'yi bir tutma. Yani o karakter fos çıktı diye bizim kizaru'muzu yeme anlamına getiriyorum. Naruto'da 100.000 tane farklı teknik var, çakra miktarı var, vücut yenilenmesi var diyorum bizde ise öyle değil hız çoook daha önemlidir diyorum. Yeterince hızlı değilsen gücün bir anlamı yok demeye getiriyorum olayı yani.
Yalnız one piece'te de hızlı olmanın farklı versiyonları ve hızlı karakterleri yakalamanın veya gücünü pasife etmenin farklı yolları yok mu? Görmedik mi? örneğin Luffy'nin g2'si. Seriler farklı olsa da mantık benzer. Hızlı olmak çok şey ifade eder ama belli bir seviyenin üstündekilere karşı sadece hızın ile mücadele edemezsin. Bu yüzden kizaru ve wb kıyasından hız ile çıkmak yanlış diyorum. Belki avantaj sağlar ama öne çıkarmaz.

Çok hayalci bir yaklaşım eldeki veriler 0 iken böyle yorum attıktan sonra tartışma bitmiştir sanırım.
Kesin değil ben de biliyorum,sadece içgüdülerim bunu söylüyor.Ayrıca belki dedim zaten olabilir de olmayabilir de o yüzden emin olmadığım bir konuda diretmem zaten merak etme :D

Yine de şunu söyleyeyim.Kizaru'nun falan hiç bir zaman bir Garp,Sengoku olamayacağını düşünüyorum açıkçası.Garp seviyesi demek KK seviyesi demek zaten ve Akainu-Kizaru gibi adamlarda o çapı göremedim ben.

Kizaru wb ye fazla ise eğer
Kizaru ile akainu yu ve bi kaç tane Koramiralli yolla yonkoyu ve tayfasını alsınlar. Yonkoları yok et yeni dünyada sen borunu ötürt.
Ne diye planlar yapıp wb yi yaralatıyon? Kendi mekanına çekip alan avantajı sağlıyorsun shibukai ları neden çağırıyorsun?
Çok düz mantık seninki de ve çok gördüm böle yazanları. Yonkoularda kapım açık, oturuyorum gel al beni diyor tabi.

Monkey :D Luffy

Bence bütün Yonkoular Amirallerden güçlüdür fakat hiç bir Yonkouda zorda kalmadıkça Amiralle dövüşmek istemez çünkü alayı çok tetik meyvelere güçlere sahip gerek bizim eski amiral 3lüsü olsun gerek Issho OP dünyasının nerdeyse en üstün güçlerine sahipler yani bir Yonkou 2 amirali kanaatimce indiremez he OP de bir yerde iman gücü tüm karakterler için geçerli Wb gibi can havli ile savaşırsa 2sini indirebilir fakat indirse bile daha sonra ondan hayır gelmez.Birde amiraller o kadar güçlüyse gitsinler Yonkou indirsinler demek çok zorlama geliyor.Dünyada 3 büyük güç öbeği var toplarsak,Korsanlar(Yonkoular ziyadesi ile),Marineler(biraz daha kendi idealleri olduğu için Wg den ayırdım),WG şimdi marineler dağınık olan ve birbirleriyle çekişen adamları toplamaya giderse Dünyada tüm düzen allak bullak olur Wb ölünce dünyanın karışması malum 2 Yonkou ittifak yapsa bile Marine için alarmlar çalar kısaca korumaları gereken insanlar uymaları gereken diplomatik unsurlar var.Burda sadece WG kafamı karışıtrıyor çünkü dipsiz maden gibi Oda burdan istediği kadar güçlü adam çıkarabilir o kart daha tam masaya yatmadı bu arada asıl bölümle ilgili soruma gelirsek Issho eğer Dofa dalarsa CP-0 Fujiyi durdurabilir belki adamlar bu hengamede unutuldu gitti sizce görürmüyüz?Onları bence 2 senaryo var bence bir Sabonun peşine düşebilirler ikinci olarakta çileden çıkan Fujitoraya dalabilirler

Entaroadun

Bence bütün Yonkoular Amirallerden güçlüdür fakat hiç bir Yonkouda zorda kalmadıkça Amiralle dövüşmek istemez çünkü alayı çok tetik meyvelere güçlere sahip gerek bizim eski amiral 3lüsü olsun gerek Issho OP dünyasının nerdeyse en üstün güçlerine sahipler yani bir Yonkou 2 amirali kanaatimce indiremez he OP de bir yerde iman gücü tüm karakterler için geçerli Wb gibi can havli ile savaşırsa 2sini indirebilir fakat indirse bile daha sonra ondan hayır gelmez.Birde amiraller o kadar güçlüyse gitsinler Yonkou indirsinler demek çok zorlama geliyor.Dünyada 3 büyük güç öbeği var toplarsak,Korsanlar(Yonkoular ziyadesi ile),Marineler(biraz daha kendi idealleri olduğu için Wg den ayırdım),WG şimdi marineler dağınık olan ve birbirleriyle çekişen adamları toplamaya giderse Dünyada tüm düzen allak bullak olur Wb ölünce dünyanın karışması malum 2 Yonkou ittifak yapsa bile Marine için alarmlar çalar kısaca korumaları gereken insanlar uymaları gereken diplomatik unsurlar var.Burda sadece WG kafamı karışıtrıyor çünkü dipsiz maden gibi Oda burdan istediği kadar güçlü adam çıkarabilir o kart daha tam masaya yatmadı bu arada asıl bölümle ilgili soruma gelirsek Issho eğer Dofa dalarsa CP-0 Fujiyi durdurabilir belki adamlar bu hengamede unutuldu gitti sizce görürmüyüz?Onları bence 2 senaryo var bence bir Sabonun peşine düşebilirler ikinci olarakta çileden çıkan Fujitoraya dalabilirler
Cp0'dan beklentilerim var benim. Bence her biri epey güçlü çıkacak ve olaylara karışmasalar da arc sonu tayfaya sorun çıkartacaklar. Apar topar Dressrosa'dan kaçmak zorunda kalırlarsa hiç şaşırmam.

jporta

serinin mantığına göre denizciler+shichibukailer, yonkoulara denk. aksi takdirde güçlü olan diğerini indirirdi. yonkounun amiral seviyesinde adamları var diyorsunuz da ace mi amiral seviyesindeydi? jozu mu? belki marco.

oAmirale göre değişir ace kuzanla , jozu akainu , marco kizaru. Farkındaysan kizaru marco'ya deniz taşı kelepçe takmadan vuramadı. Oda jozu'yu buz kütlesi atmak haricinde akainu'nun karşısına çıkarmadı. Ace kuzanla karşılaştı meyvesinin avantajından gecti kuzan hiç bişekilde meyve gücüyle ace yenemez b.hakisini kullanarak anca yenebilir.

Yonkulara gelirsek shanks'ın ve ben beckman savaş alanına geldiği hiç kimse farketmedi alın size hız siz shanks akainu ile yerleri süpürür zaten akainun'un tırsmış suratından da görebilirsiniz. Yonku law'ın da dediği gibi onlara istediğiniz zaman ulaşamazsınız yüzünü dahi göremezsiniz.

Onlar isteyecek ki görebilesin.

Bir sorum olcak pica şimdi herkese temizlemek için saldıracak heralde :D luffy'nin karşısına çıktığına göre bu durumda denizcilerede saldıracaktır . Bundan dolayı isho kararından dönebilir mi yoksa aynı mı takılır veya bizimkilerin önünü acar mı ?

Zoro bu sefer okadar kolay ezilmez amiral'in gücünü gördü gecen seferki gibi olmayacağından eminim. Sabo büyük ihtimalle oraya gidiyor çünkü hack ' ların olduğu yere çok yakın zorolar.

sengoku@

seni ne itti wb düşmanlıgına kardeşim :D

wb dünyanın en güçlü adamıdır.dileseydi,mıcarım aileme deyip o adayı denizin dibine gömer,tek basına denizcilerin cogunu yok eden adam olarak anılırdı.

su marinefordu kimse idrak edemiyor.düşün şimdi oglunu rehin aldım karsındayım,senin elinde otomatik tüfek var,rahatca kullanabilirmisin ?

sengoku wbye güclerinin yetmiyecegini bildiginde,arkasından ezikçe plan yaptılar,squardoya bıcaklattılar adamı.mangaka diyorki ilk gelen wb burayı dümdüz ederdi,önce kılıclattım.sonra kılıclanmıs wb,akainuya her darbede üstünlük kurup ezdi.bu seferde mangaka dur kalbini tekleteyim dedi.işte o zaman akainu wbye dokunabildi.

yahu nasıl mantık kullanıyorsunuz anlamıyorum.eşitlikten bahsedebilmek için, eşitlik oluşturmak lazım.akainuya squardo kılıcı sokucak,akainu kan kusucak,wb saglam olucak,akainu diz çöküp kalbim diyecek,vuranda wb olucak...bir düşün bakalım ne olur :ehe:

orda wbyi alma sansı olan tek adam garptı.onuda e.oda ustaca savas dısı tuttu.önüne diz çökmüş,kalbi tekliyen adam wb. akainu,amiralya bu adam... ancak gögsünde delik acabiliyor,hemde magmaylan,wb ise bir vuruyor,yerin seklini degiştirip,akainuyu solucan gibi süründürüyor.

bu forumda wb akainuya arkadan saldırdıyı ilk söyleyip linc edilen adamlardanım ben.tamam öyle oldu,hatta wb yüzündende oldu(bir bölümü)ama adam o kadar kızmıski,zaten mizacıda öyle,geri durmadı allah ne verdiyse koydu.orada e.oda ustaca akainuyu yerin dibine yolladıki, wb devamını getirmesin.çünkü akainu gecici felc gecirdi,hareket bile edemiyordu.neden öyle bir kurgu yaptı sanıyorsun ?

gelecekteki filo amiralinin hayatını mantıklıca kurtardı.sonrada marco ve digerlerinin karsısına cıkardı ve şeklini yaptı.

aynı wb, teachle alay edip ayaklarının altına aldı.adam tüm tayfasıyla daldı.ama sonradan onunda seklini yaptı.çünkü cag shanks,teach ve akainuya yöneldi.düşün acei yenen teachi ölümün kıyısında yendi wb.hesapla kendi tümen komutanlarını saglam olsa ne yapar :D ki akainu birinin bile öldüremedi sanırım hemde magmaylan...

aokiji,wbyi donduruyordu,dondurduda etki etmedi.kendi söyledi titreşim dondurulamaz diye.üstelik mangaka jozunun,aokijiyi tutacagına hükmetti.gelgelelim ters gücten yenildi pokemon.orasıda ayrı bir kurgu.sonra mesela kizaru ilk saldırdıgında wb sadece cok parlak dedi,marco geldi korudu.adamın mizacı o tank gibi karsılıyor.o yüzden sırtı tertemiz.

kizarunun wbye üstünlük kurdugu yerde wb kizaruyu tınlamıyor,luffye bakıyordu.üstelik kizaru hızlan wbnin hamlesinden kurtulup saldıramıyorsa gitsin ölsün.kizarunun lazerleri daha luffyi,marcoyu öldüremiyor wb tınlarmı o lazeri ? bak meyve güclü marcoyu degil,normal bedenindekinden bahsediyorum.

amiraller güclü,hata yaparsan,gögsüne delik acabilirler,seni dondurup,lazerle delebilirler,hatta karsılık vericek gücleri oldugu için yüzünün yarısını bile alabilirler.(normal adamda bunlar ölüm demek)ama aynı hatayı amiral yaparsa veya dezavantaja o düşerde yonko vurursa... işte yerde sürüklenen akainu olursun.kizaru ve aokiji o yumruga yakalansalar daha kötü olurlardı.ve muhakak yakalanırlardı.eşit ve tekil bir dövüste.

o yüzden akainu,genc ve körpe shanks geldiginde cık bile demedi.hiç duydunuzmu sesini ? yok. mangaka dobermanı konusturdu,akainuda tık yok :D

akainu wgnin yonkolarla denk dövüsebilecek,savas gücü olarak evrildi ve öne cıkarıldı.ama shanks nerde yakalasa öper akainuyu emin olun.ki ben kaidoudan daha cok korkuyorum:flaugh:

tabi sonucta hepsi kişisel fikir.ama wbnin o haliyle yaptıklarını görünce,saglam yonkolardan korkar oldum:good:

Bir sorum olcak pica şimdi herkese temizlemek için saldıracak heralde :D luffy'nin karşısına çıktığına göre bu durumda denizcilerede saldıracaktır . Bundan dolayı isho kararından dönebilir mi yoksa aynı mı takılır veya bizimkilerin önünü acar mı ?

Zoro bu sefer okadar kolay ezilmez amiral'in gücünü gördü gecen seferki gibi olmayacağından eminim. Sabo büyük ihtimalle oraya gidiyor çünkü hack ' ların olduğu yere çok yakın zorolar.
zaten çok uzun süre zoro amiral dövüşü olmayacaktır. Çünki ben Fujinin kılıcı picaya çekebileceğini düşünüyorum.fuji picayı alır. bizimkiler yoluna devam eder. Sabo ise çok farklı bir yerden çıkar diyorum :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık