Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 747: Üst Yönetici Pica

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Burda bahsedilen Yonkou kaptanlarının gücüdür.Denizcilerin Yonkou larla savaş yapmak istememesinin en büyük nedenlerinden biri Kaptanın canavarlığının dışında tayfadki canavarlar zaten.
Aynen.Atıyorum amiral yonkuu seviyesindeki bir kaptanı(ama tayfası zayıf olacak)yakalamak istese yanına aldığı 1,2 gemi askerle zorlansa da yakalayabilir. Ama tayfası da güçlü olursa sıkar biraz :D

Bence One Piece de doğuştan potansiyeli olanlar ve sıradanlar diye bir güç ayrımı var. Yonkou denilen adamlar potansiyelli adamlar yani güçlü olmak kaderlerinde var. Yonkoular dışında bunlara örnek olarak Garp,Roger Supernovalar ve dolayısıyla Luffy örnek verilebilir. Garp, Roger ve Yonkoular kendilerini geliştirip aşmış adamlar. Supernovalar da kendilerini aşıp yeterince gelişebilirlerse geleceğin yonkou su olabilirler. Ancak amiraller sıradanlar sınıfındadır ve yonkoulara hiç bir zaman rakip olamazlar. Akainu denen amirallerin en güçlüsü olarak görülen arkadaş da istediği kadar uğraşsın bir yonkou ile teke tek dövüşemez ve onların seviyesine erişemez, imkansız. Sadece sıradanların arasında en iyi olabilir. Ben amiral ve yonkounun farkının bu düşünüyorum kafamdakini iyi anlatabilmişimdir inşallah..

Unknown

Aynen.Atıyorum amiral yonkuu seviyesindeki bir kaptanı(ama tayfası zayıf olacak)yakalamak istese yanına aldığı 1,2 gemi askerle zorlansa da yakalayabilir. Ama tayfası da güçlü olursa sıkar biraz :D
Sende Yonkou Kaptanlarını çok düşük görmüşsün benim dediğim konu.Yonkou kaptanları Amiralleri öyle yada böyle yenebilir.Ne kadar üstündür karşılaştırılan kişilere göre değişir.Ama Yonkou tayfasının içinde Amirallerle kapışabilecek adamlar var.Bak alabilecek demiyorum kapışabilecek.Kazanıp kanamayacağı tamamen karşılaşılan kişiye ve bulundukları duruma bağlı..

Bu arada bu yapılan kıstaslar tamamen Marineford da gördüğümüz durumla alakalı.Yeni gelen 2 amiral tamamen farklı bir seviyede olabilir.Diğer 3 yonkou tamamen canavarda olabilir.Bunlar sadece olasılıklar..

Sende Yonkou Kaptanlarını çok düşük görmüşsün benim dediğim konu.Yonkou kaptanları Amiralleri öyle yada böyle yenebilir.Ne kadar üstündür karşılaştırılan kişilere göre değişir.Ama Yonkou tayfasının içinde Amirallerle kapışabilecek adamlar var.Bak alabilecek demiyorum kapışabilecek.Kazanıp kanamayacağı tamamen karşılaşılan kişiye ve bulundukları duruma bağlı..

Bu arada bu yapılan kıstaslar tamamen Marineford da gördüğümüz durumla alakalı.Yeni gelen 2 amiral tamamen farklı bir seviyede olabilir.Diğer 3 yonkou tamamen canavarda olabilir.Bunlar sadece olasılıklar..
Ben de yonkouların amirallerden üstün olduğunu düşünüyorum ama 2 amirali birden alacaklarını düşünmüyorum sadece :D Ama haklısınız. Yeni amiralleri ve kalan yonkouları görmeden daha fazla yorum yapmak mantıklı değil

Unknown

Ben de yonkouların amirallerden üstün olduğunu düşünüyorum ama 2 amirali birden alacaklarını düşünmüyorum sadece :D Ama haklısınız. Yeni amiralleri ve kalan yonkouları görmeden daha fazla yorum yapmak mantıklı değil
WB tamamen canavardı.2 amiralle birden kapışabilir ama 2 sinide alamazdı birini kendi giderken götürürdü ciddi dövüşseydi..Ama dediğim gibi diğerleri nasıl bir canavar hiç bir fikrimiz yok..

Şu geleceğin yonko'su terimini anlamıyorum. Güç olarak mı geleceğin yonko'su demek istiyorsunuz yoksa gelicekte o karakterlerin yonko koltuklarından birisinde oturacağını mı?

Şu geleceğin yonko'su terimini anlamıyorum. Güç olarak mı geleceğin yonko'su demek istiyorsunuz yoksa gelicekte o karakterlerin yonko koltuklarından birisinde oturacağını mı?
Gelecekte yonkou gücüne yakın karakterler olarak düşünülüyorlardır. Muhtemelen yonkou kavramı rogerden sonra başlayıp Luffy'nin krallığı ile sona erecektir. Bu yüzden de yonkou kavramı süpernovaların güçlü olacağı dönemde olmayacak görünüyor.

Wb gücünün %50, belki de daha düşük seviyesinde Akainu'yu yerin dibine yolladı ; Teach'i de aynı şekilde yamulttu . Bir amiral, en güçsüz yonkouyla bile denk bir şekilde mücadele edemez .
Yonkouların sağ kolları amirale "eller yukarı, donlar asağıya" yaptırıyor . Var mı daha ötesi ?
Akainu'yu yerin dibine gönderdi de ne oldu? Arkadan saldırdı öyleyken akainu tarafından öldürüldü. Teach filan diyeceksin muhtemelen de adamın kafasının yarısını aldı teach'in attığı mermiler tık bile dememiştir o herife.

Gelecekte yonkou gücüne yakın karakterler olarak düşünülüyorlardır. Muhtemelen yonkou kavramı rogerden sonra başlayıp Luffy'nin krallığı ile sona erecektir. Bu yüzden de yonkou kavramı süpernovaların güçlü olacağı dönemde olmayacak görünüyor.
Bende o düşünce ile hareket ettiğim için sordum zaten.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık