Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 724 Bölüm Yorumları / 725 Ön Görüş

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Arkadas su Law da amma cok konusmasi seviyor ya. Acikcasi ben sogudum biraz biraz.. Cok konusma bilader cok iş yap da anlayak güclüsün tayfa icin degerlisin daha ne kadar konusacan mahalle karıları gibi :D 2 sayfa manga okucaz onda da paso Law konusuyor.

Bölüm zevkliydi kanımca. Sanjiiiğğğğ reis atarlandi marezi yedi ama olsun biz ne dayaklar gördük :ehe: Her ne kadar istemesem de Luffy bu Dofu cok pis dövecek öyle böyle degil. :respect:

tsubasa1903

O ip saldırısına karşı Law ın kullandığı gibi vücudundan bağımsız bir eşya, bir silah o tarz bişey lazım. Belki zoro dof a karşı Luffy ye göre daha avantajlı olabilir. Ya da Luffy nin G2 hızı belki bu işin üstesinden gelebilir.
G2 ile üstesinden gelmesi demek Luff'nin bu saldırıya hiç yakalanmicak anlamına gelir ki ben buna hiç ihtimal vermiyorum.Luffy kesinlikle bu saldırıya maruz kalıcak. Bu saldırıdan da meyvesi sayesinde kurtulucağını düşünüyorum. Silah Luffye göre değil kullanamaz zaten o saldırıdan tek kurtuluş şansı bence uzuvlarını uzatıp Dofa karşı atakta bulunması olucaktır.

Arkadas su Law da amma cok konusmasi seviyor ya. Acikcasi ben sogudum biraz biraz.. Cok konusma bilader cok iş yap da anlayak güclüsün tayfa icin degerlisin daha ne kadar konusacan mahalle karıları gibi :D 2 sayfa manga okucaz onda da paso Law konusuyor.

Bölüm zevkliydi kanımca. Sanjiiiğğğğ reis atarlandi marezi yedi ama olsun biz ne dayaklar gördük :ehe: Her ne kadar istemesem de Luffy bu Dofu cok pis dövecek öyle böyle degil. :respect:
Yuhhh yani Law daha ne yapacak adam yaptıklarının yarısı kadar bile konuşmuyor.

Sanjinin bu duruma düşmesi bence çok normal ilk karşılaşma ve değişik bir yetenek artık doflamingonun nasıl bir yeteneğe sahip olduğunu biliyor 2. bir dövüşte daha tecrübeli olur.bizim noro noro cu bile luffy e iyi dayak atmıştı teneke olmasına rağmen. ilk dövüşler her zaman handikaplı oluyor.Sanji gayet iyi dövüştü karşısındaki adam Yonkou potansiyeline sahip hedefleri yüksek 3 haki tipi kullanabilen efsane bir korsan.
Trafalgar Law her zaman söylediğim gibi zeka anlamında doflamingodan üstün ve güç anlamında neredeyse denk.kapışmada galip bile çıkabilir eğer öyle olursa luffy fujitorayı alacak.çünkü bizim saflardaki en iyi dövüşcü Luffy karşı tarafta ise Fujitora güç terazisi daha iyi dengelenebilir , keza Law ile Dof arasında eskiye dayanan bir husumet var bunların kapışması daha anlamlı olur.Bizim kafacı dede ve barto Cp 0 a çökücek büyük bir ihtimal Cavendish doğru yolu bulduğu takdirde vice admirale çökebilir. Sürpriz isim kesinlikle bekliyorum Teach veya tayfasından birisi.

Komik olabilir ama gerçek malesef :D Moria seride takviyeli Kabuto çapında olsa Garpla Sengokuyu İtachi - Sasuke misali beraber karşılardı :D

Dofun o saldırısının menzili ne kadar merak ettim bu arada ta nerden binayı ikiye ayırdı.Serideki haritaları derleyip toparlayan elemanların derhal bu mevzuya el atması lazım.
Bepo nun haritaya göre bence en fazla mesafe bu kadardır ki çok fazla. :D

@Millennium Wizard

Bana da intikam için güçlenme olayı çok mantıklı geliyor Emre. Hadi yonko indirelim diyen adamın planına bakıyoruz her detay Dof'un indirilme amacı üzerine. Kendisi de bu bölümde açıklıyor zaten, ittifakı fabrikayı yıkmak için kullandım diyor ve bunu gerekçelendirirken Kaido'yu zayıflatmak istedim demek yerine ben seni öldüremezsem Kaido öldürür diye düşündüm diyor. Doğrudan doğruya Dof'u hedef alıyor, intikamı için kaderin ağlarını örüyor ama iplik başkasının ellerinde haberi yok. :D

Bu bölüm Law'ın hikayesini, yaptıklarını vs okuyunca iyice Robin'e benzettim niyeyse. Robin, geçmişinden kaçıyordu sürekli ve CP9'un gücünü bildiği için tayfayı kurtarmak adına hain gibi görünmüştü. Burada ise geçmişiyle yüzleşmeye çalışan ve fakat yeterince güçlü olmayan bir Law var karşımızda ve bu Law, tayfa kurtulsun diye gücünün sonuna kadar zorlayıp Dof'tan kaçmalarını sağlıyor ve ittifakı sonlandırıyor. Yani 5 -10 bölüm sonra yaşamak istiyorum diye ağlayıp Luffy'e sığınacak mı diye düşünmeden edemiyorum. :D
Bir bakmışsın Robin gibi Law'da tayfaya katılıyor :oleyo2:

Şu fotoğrafı görünce acaba demeden edemiyor insan :ehe:

@Millennium Wizard

Bana da intikam için güçlenme olayı çok mantıklı geliyor Emre. Hadi yonko indirelim diyen adamın planına bakıyoruz her detay Dof'un indirilme amacı üzerine. Kendisi de bu bölümde açıklıyor zaten, ittifakı fabrikayı yıkmak için kullandım diyor ve bunu gerekçelendirirken Kaido'yu zayıflatmak istedim demek yerine ben seni öldüremezsem Kaido öldürür diye düşündüm diyor. Doğrudan doğruya Dof'u hedef alıyor, intikamı için kaderin ağlarını örüyor ama iplik başkasının ellerinde haberi yok. :D

Bu bölüm Law'ın hikayesini, yaptıklarını vs okuyunca iyice Robin'e benzettim niyeyse. Robin, geçmişinden kaçıyordu sürekli ve CP9'un gücünü bildiği için tayfayı kurtarmak adına hain gibi görünmüştü. Burada ise geçmişiyle yüzleşmeye çalışan ve fakat yeterince güçlü olmayan bir Law var karşımızda ve bu Law, tayfa kurtulsun diye gücünün sonuna kadar zorlayıp Dof'tan kaçmalarını sağlıyor ve ittifakı sonlandırıyor. Yani 5 -10 bölüm sonra yaşamak istiyorum diye ağlayıp Luffy'e sığınacak mı diye düşünmeden edemiyorum. :D
Koskoca shichibukai o kadar acınası,gururunu ayaklar altına alacak duruma düşerse bir garip olur Robin olayı gibi olmaz bence.Bir kere lawın var olan tüm karizması yerle bir olur.O kadar çaresiz kalacağına ölmeyi yeğler.Robin olayı farklıydı onun plan dahil yapabileceği hiçbir şey yoktu ölümden başka çıkar yol göremiyordu.Law ise bile bile ölüme gidiyor sonuçta kendi seçimi.

Fabrika kaidoyu zayıflatmaz bence kızdırır.Ha ortaya çıkarır ama sadece bu ne işe yarayacaktı ki zaten ?

@meeteor

İyiymiş hakikaten sağol :D Net olarak metre hesabı yapılır yakında o kadar dev boyutları hesaplarken bunu atlamaları kötü olur. Mesafe bana bleachten Gini hatırlattı bu arada.Demek neymiş pis sırıtan adamın her yere eli kolu uzanabiliyormuş :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık