Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 724 Bölüm Yorumları / 725 Ön Görüş

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Sanji Dof'un meyve gücünü bilmeme durumundan dolayı sıkıntı çeksede yaptığı saldırıların hiç bir işe yaramaması hoşuma gitmedi. 2 yıl boyunca adam tarif kovalayıp hiç bir şey yapmadımı deyip tartışırken bu hiç iyi olmadı.

Bir çok arkadaş iyi niyetli yaklaşmış ama Sanji'nin en azından Law'ın yardımı olmadan o durumdan kurtulmasını beklerdim. Ama olmadı.
Zoro 'nun adam akıllı güç sergileyecek bir mücadelesini henüz görmediğimiz için bir şey diyemeyeceğim ama Sanji'nin K. hakiden ziyade B. haki kasması lazım. Neticede bu adam fiziksel saldırı yapıyor. Meyve olayında ise ben tayfadan kimsenin meyveyi yemesini istemiyorum işin gerçeği son duruma bakarak buna Sanji de dahil. Dediğim gibi bizimkilerin haki geliştirmesi gerek.

Sanji Dof'un meyve gücünü bilmeme durumundan dolayı sıkıntı çeksede yaptığı saldırıların hiç bir işe yaramaması hoşuma gitmedi. 2 yıl boyunca adam tarif kovalayıp hiç bir şey yapmadımı deyip tartışırken bu hiç iyi olmadı.

Bir çok arkadaş iyi niyetli yaklaşmış ama Sanji'nin en azından Law'ın yardımı olmadan o durumdan kurtulmasını beklerdim. Ama olmadı.
Zoro 'nun adam akıllı güç sergileyecek bir mücadelesini henüz görmediğimiz için bir şey diyemeyeceğim ama Sanji'nin K. hakiden ziyade B. haki kasması lazım. Neticede bu adam fiziksel saldırı yapıyor. Meyve olayında ise ben tayfadan kimsenin meyveyi yemesini istemiyorum işin gerçeği son duruma bakarak buna Sanji de dahil. Dediğim gibi bizimkilerin haki geliştirmesi gerek.
kimsenin gitmedi sanjinin adam akıllı tek olayı diable jamble onlada dofa en ufak bi zarar veremedi demekki sanji 2 yıl boşa çalışmış senki korsan kralın sol kolusun 3. adamısın biraz daha tehlikeli olmalısın şimdi dofun karşısına WB. nin bırak 3 ü 5. bile çıksa vista bile doftan kan getirebilir yenemez ama getirir o kanı çizer adamı yani.

sonuç olarak ya sanji kamabakka da ögrendigi teknikleri utancı yüzünden kullanmıyor ölüm döşegine geldigi zaman giyicek entariyi new kama kenpo yapıcak. yada harbi sky walk ve devede kulak olan hakisini uyandırmak dışında hiçbişey ögrenemedi. bu adama power up lazım

lucci

Jaracule
Doffy jozuyu durdurmasıyla ve aokiji önündeki performansıyla en az jozu seviyesi bi adam olduğunu kanıtlamış biri. Jozu da dünyanın en güçlü korsanlarının 3. adamı yani bir nevi kknın 3. adamı gibi. Sanji seri sonunda anca ulaşır jozunun gücüne. o zaman dahi dofu yenebilir mi tartışılır bence. Sanjiye power up falan lazım değil, ne dof ne vergo sanjinin rakipleri değil zaten. Trebolu alsın yeterli. Zamanla vergoyu da aşar dofun gücüne de ulaşır.

GAMBIT

Luffy lawin yaptigi fedakarliklardan sonra ittifakin bitmedigini anca beraber kanca beraber olacagini soyler olay bu

luffy kolay kolay bırakmaz nakamasını (ölse bile bırakmaz aslında )
bu dünyaya girdin mi çıkışı yoktur yiğen diye ayar da çeker kesin :D

sanji daha ne yapsın adam. O değilde Luffy aramıyoruz. Law ölürse biraz üzücek gibi bizi. Yonkou kıyası yapanlar icinde , doflamingo herhangi bir yonkou tayfasinda ilk 3 te siritmaz sanirim. Kuzan abimizle gayet yakin gucleri. Akainu ilede kapisir bir sure. Kazanamaz belki ama marcodan daha iyi amiral oyalar. (Marcodan gucludur demiyorum.) Bu adami yenen adam amiral olsa siritmaz pek. Benim gozumde magellanin dengidir. Ayni sekilde yetenegide magellan gibi denk getirirse tekler.

Onun disinda gelecek sayida guzel bir d grubu izleriz umarim. Tahminimce tam cavendish kazaniyorken olaylar gelisir ve karisir arena. Zorodan umutluyum. Hayallerini satip geldigi seviye yeterli olur diye umuyorum. Luffy dof ile savasirken lastik oldugu icin kendini sisirip sonra gerilen iplerden kuculup kurtulur diye umuyorum. Law icinde , guzel bir fb izletir sanirim maksimum 2 bolum. Olmezse beyaz atli prensi alip yonkou indirmeye. Aslinds drake tende haber yok oda kaido ile ugrasiyordu.

Bu arada , barto hakikaten 150 m lik adammis. Gelse tayfayada oduller sekillense. O degilde su an shogun franky , eger gordugumuz kadarsa ki bence mutlaka degildir , bizim sanjiye denktir.

Son olarak , chopper ; kardesim bak senin doktor kisiligine saygim sonsuz. Ama bi' faydan dokunsa artik. potansiyelin olmasa agzimi acmam . Usopp olsun nami olsun ellerinden geleni yapiyorlar. Keskr bide sende yapsan... ( noktalama , buyuk kucuk harf sorunu ve turkce karakter kullanamama durumundan dolayi herkesten ozur dilerim.)

law tayfayi bir sonraki adaya yonlendiriyor. namiye vivre kart verdiginden bahsediyor. bir sonraki adada bildigim kadari ile law in tayfasi var. bulusma olursa ittifakin bitmesinden ziyade daha guclu bir sekilde geri donme ihtimalide yuksek.

Law ile ilgili aile temalı bir flashback girer ise ilerisi için Luffy ve Law Roger ve WB gibi olabilir. Ayrıca Luffy Law' ın ölmesine de izin vermez. Her defasında Roger için vurgulanan " Sevdiklerini korumak için adaları ülkeleri yok eden adam" itibarı bu ada sonrasında Luffy için de söylenebilir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık