Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 724 Bölüm Yorumları / 725 Ön Görüş

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bölüm gayet güzeldi.Sanji aslanım görevini yaptı tayfadan kimseye zarar gelmedi, ölümün gene kıysından döndü:D.Dof yun kesme saldırında da çok fazla hırpanmdan çıktı.Law çok güzel işler yaptı eline koluna sağlık...

13 yıl önce Dof ve Law arasındaki ilişki, Kutsal Aptal-köle ilişkisi olabilir.Zamanında Law Dof un yanında köle olabilir veya Dof Law ın elinden çok değer verdiği bişeyi almış olabilir.Bekleyip görelim.

Ortada bir plan var ama gözümüze sokulan şeyler de var bence. Şöyle söyleyeyim; ne Fujitora ne de Dof, Law'ı yakalarken ciddi duruyorlar. İkisi de gayriciddi. Birisi meteor atıyor, bakmıyor bile yemek yiyor. Diğeri geçmişi anlatıyor, durum bu hale gelmese sana gençliğimi daha detaylı anlatırdım diyor. Yani amiral de dof da Law'ı istese mahveder. Dof'un amacı, CC'nin kalbini almak, kalbi aldığında muhabbete başlıyor Law kaçıyor. Issho'nun amacı da duruma el koymak. Olayları tartıyor önce sen Joker misin diyor, Dof da, beni araştıracaksan kaynağın sağlam olmalı diyor sonra Law'ın olay ortaya çıkıyor ve adam Law'ı yakalayıp götürme derdinde ama aynı zamanda aklı bir yandan Dressrosadaki korsanları toplamaya çalışıyor. 3 tane gemi istiyor, sağlık ekipleri falan gönderin diyor. Bunun karşısında Law ise ikisinden kurtulmak için sınırını zorluyor. Yani dediğin gibi olsa, One Piece olmaz o seri, başka bir şey olur, Law ölür en basitinden ki olmayacak bir şey bu seride. :D

Diğer durum, Dof arc bossu, inanılmaz bir gücü var. Law adamla denk dövüşebilmek için 40 takla atıyor. Ne yapıyor, CC'i kaçırıyor, Shichiliği bırak diye şantaj yapıyor, CC olur da Dof'un eline geçer ve beni öldürmeye çalışırsa o da istediğini alamasın diye CC'nin kalbini kendine naklediyor, Lora'yı kaçırıyor onunla tehdit ediyor. Yani Law, Dof'a güç olarak yakın olsa sizce bu kadar takla atar mı? :D Law ile Sanji arasında fark da görülmüştür umarım bu seride. Demem o ki law tayfa ile birlikte plan dahilinde olsa bile tek bir adamdan kaçmıştır. Ne yani Dof'u Punk Hazard'da yenselerdi gidip Dressrosadaki fabrikayı yıkamayacaklar mıydı? :D Fabrikayı yıkmak, CC'i kaçırmak, Shichilikten ayrıl demek, plan bunlar ama Kaido ile alakası yok bu planların. Hepsi Dof'a zarar. Bu bölümde sanji de farkediyor olayın Kaido ile ilgili olmadığını ittifak bitti diyor. Biraz Robin'in olayı gibi olacak, kendini feda etmeler vs ama şimdilik durum bu bence. :D

Hehehe takla atma konusunda katılıyorum Law ne kadar plan yaparsa yapsın sonuçta muhabbet kuşları gibi kafesinde (Dressrosada) takla atıp duruyor :ehe: Ayrıca Dofta yenilgiyi kabul ettiğini görünce ona göre dövüşeceğini belli etti.Belki o şekilde ölümden yırtabilir Law eğer Dof onunla oynamak isterse.Manga One Piece olmasa bence Law kesinlikle bu arcta ölürdü.Mesela narutoda olsa ölmüştü.

Kaidou olayı banada öyle geldi.Belki bu adamın o kadar güçlenmesinin süpernova olmasının tek sebebi alacağı intikamdı nerden biliyoruz bir Kid gibi korsan kral olmak istediğini bunun için çabaladığını ? Gerçi iyi bir koltuk sahibi olacağını önceden söylüyordu ama o koltuk Dofun koltuğuda olabilir.

Böyle planlı programcı adamlar Kid gibi bodoslama dalanların aksine olmayacak hayaller peşinde koşmazlar diye düşünüyorum ama hadi bakalım belki Luffy bunu değiştirebilir.Luffy kabul etmez zorlar bunu beraber Kaidouya dalarlar.Artık nakamamsın der ittifak ilelebet bozulmaz.

Yalnız Lawın nedense kendisiyle beraber Dofuda öbür tarafa götürmesi fikri bana aptalca geliyor.Yamamotoda böyle bir aptallık yapmıştı.Beceremeyeceğin ortada işte öyle birşeyi ne diye kasıyorsun.Manga karakterlerinin bugu mu desem ne desem bilemedim.

bhdr

Dofun Sanjide kullandığı tekniğin Luffy de işe yarayacağını sanmıyorum.Çünkü görüldüğü kadarı ile 5li ip saldırsından sanji ayakta kalabiliyor.Şu uzuvları kontrol meselesi ise Luffy'nin kolunu tutsa bile Luffy kolunu uzatıp dofye saldırabilir. Böylelikle Sanji gibi tamamen savunmasız kalmaz Luffy o kalın ip saldırısına karşı.
O ip saldırısına karşı Law ın kullandığı gibi vücudundan bağımsız bir eşya, bir silah o tarz bişey lazım. Belki zoro dof a karşı Luffy ye göre daha avantajlı olabilir. Ya da Luffy nin G2 hızı belki bu işin üstesinden gelebilir.

Hehehe takla atma konusunda katılıyorum Law ne kadar plan yaparsa yapsın sonuçta muhabbet kuşları gibi kafesinde (Dressrosada) takla atıp duruyor :ehe: Ayrıca Dofta yenilgiyi kabul ettiğini görünce ona göre dövüşeceğini belli etti.Belki o şekilde ölümden yırtabilir Law eğer Dof onunla oynamak isterse.Manga One Piece olmasa bence Law kesinlikle bu arcta ölürdü.Mesela narutoda olsa ölmüştü.

Kaidou olayı banada öyle geldi.Belki bu adamın o kadar güçlenmesinin süpernova olmasının tek sebebi alacağı intikamdı nerden biliyoruz bir Kid gibi korsan kral olmak istediğini bunun için çabaladığını ? Gerçi iyi bir koltuk sahibi olacağını önceden söylüyordu ama o koltuk Dofun koltuğuda olabilir.

Böyle planlı programcı adamlar Kid gibi bodoslama dalanların aksine olmayacak hayaller peşinde koşmazlar diye düşünüyorum ama hadi bakalım belki Luffy bunu değiştirebilir.Luffy kabul etmez zorlar bunu beraber Kaidouya dalarlar.Artık nakamamsın der ittifak ilelebet bozulmaz.

Yalnız Lawın nedense kendisiyle beraber Dofuda öbür tarafa götürmesi fikri bana aptalca geliyor.Yamamotoda böyle bir aptallık yapmıştı.Beceremeyeceğin ortada işte öyle birşeyi ne diye kasıyorsun.Manga karakterlerinin bugu mu desem ne desem bilemedim.
Naruto olaydı ölürdü ama Edo Tensei ile gelirdi. :S

ahahaha bu çok iyiydi Emre:D
Komik olabilir ama gerçek malesef :D Moria seride takviyeli Kabuto çapında olsa Garpla Sengokuyu İtachi - Sasuke misali beraber karşılardı :D

Dofun o saldırısının menzili ne kadar merak ettim bu arada ta nerden binayı ikiye ayırdı.Serideki haritaları derleyip toparlayan elemanların derhal bu mevzuya el atması lazım.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık