Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 724 Bölüm Yorumları / 725 Ön Görüş

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Fabrikadan sorumlu olan dof. Yani fabrikanın müdürü dof gibi düşünün. Fabrika giderse aynen cool un dediği gibi kaido bunu kim yaptı niye yaptı falan düşünmez.Direk gelir dofa der niye beceremedin fabrikayı korumayı diye.

Unknown

Birde bakıyosun o ip in yıktığı yer fabrikaymış. Dof kendi elleriyle yıkmış fabrikayı.. Asıl şok orda olurdu.. :oleyo2:

@Mahir 2 bölüm önce bende aynı şekilde düşünüyordum ama Law klasını konuşturdu yanında Luffy olan bi Law bu yetenekle Dof'un ağzına ağzına vurur :at:

luffynin dofu yenmesinin sadece bir yolu var oda dofun ilk 2 3 saldırısından (adını unuttum hakinin) haki sayesinde savurması lazım yoksa iş zora kaçar gerçekten crocoya yada lucciye benzemez dof adamı zaten küçümsesekte ne kadar küçümseye bilirizki sanjinin durumu zaten malum sadece 5 10 saniyeliğine oyalayabilir bunuda gerçektekleşti lawında asında bir şansı yokta dof karşısında meyvesi sayesinde oyalaya biliyor.

ama asıl olay zoronun kimle konuştuğu bence bartoyla zaten zoro o kapıdan bi içeri girerse olay orda biter ne d dövüşü kalır ne de diamante zaten luffynin şuan kafası tamamen meyvede napıp edip alıcagını düşünüyorum ama tayfadan birirnin yiyeceğine sanmıyorum

birde şu sanji zoro tartışmalarını bırakın artık bölüm yorumlarını okumak için giriyorum boş boş yorumlarla doluyo sayfa

tsubasa1903

Dofun Sanjide kullandığı tekniğin Luffy de işe yarayacağını sanmıyorum.Çünkü görüldüğü kadarı ile 5li ip saldırsından sanji ayakta kalabiliyor.Şu uzuvları kontrol meselesi ise Luffy'nin kolunu tutsa bile Luffy kolunu uzatıp dofye saldırabilir. Böylelikle Sanji gibi tamamen savunmasız kalmaz Luffy o kalın ip saldırısına karşı.

bhdr

Vay arkadaş, meğer ben okurken dikkatli çevirmemişim, dof tarafından öldürülüceği için ittifakın sonuna geldiğini söylüyor. Tarao adammışsın hakkını yemişiz..:(

Edit: Luffy bu çocuğu burada bırakmaz.:mincika:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık