Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 724 Bölüm Yorumları / 725 Ön Görüş

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
dof elmas josu bile rahatlıkla durdurmuştu sanjinin de aynıs ıkıntıya düşmesi normal ama ben bu durdurma olayını gene anlamadım meyve gücü bulutları yakalıyor :D ama pek anlamadım gene :D

luffy nin odada olması tayfanın ikiye ayrılması savaşın ertelenmesi vs. daha doğrusu anlaşmanın bozulması vs. biraz olay uzadı gibi bakalım neler olacak

Law Doffy'e büyük kin besliyor ve intikam istiyor , ama buna gücü yetmiyor , bu yüzden Smileyi yok etmek istiyor eğer bunu yaparsa Dof'u Kaido öldürecek böylece Law'da gönlü rahat şekilde yaşayacak, Luffy'e Kaido dedi çünkü adamın hayali en zirve bu yüzden zirvedekileri indirmemiz lazım diyerek ortak oldu.Dof dese işler ne olurdu bilemedim , ancak Law muhtemelen Doffy'i Luffy'lerinde indireceğini düşünmüyor direk Kaido'dan girmek istiyor işe.
Ancak hepsinin düştüğü hata Luffy'nin ne kadar geliştiğini bilmemeleri.

Law vs dof ile ilgili olarak.

Law dofun adamını rehine olarak kullanıp köprüyü kesmeyi deneyebilir.Yani amacı dofu suya düşürmek olabilir. Hatta aklıma bir şey geldi.

Şimdi diyelim law suyun içine bir taş attı. Yeteneğini kullanarak dof ile o taşın yerini değiştirebilirmi acaba ? Free Win almış olur :D

Yahu Crocodile' da iki üç defa ölümün kıyısına getirmedi mi Luffy' i? Sanji' de kolay lokma değildir. Ne olmuş Dof' un karşısında bir anlık zayıf düştüyse. Misal yere göğe sığdırılamayan Law' da bir iki sayı evvel dağılmış yatıyordu Dof' un önünde.
Oda bu işi böyle kurguluyor, artık herkes bliyor bunu. Tayfadan hangi karakter çıktı da bir amiralin bıraktığı etkiyi bıraktı ilk dövüşte, hiç birisi. Luffy dahil evvela eline alyor böyle yenilgiyi sonrasında getiriyor hizaya rakibi.

Oda bıkmadı ters köşe yapmaktan. Bir kurtuluyo law aha kaçtılar diyoz sonra yine savaşa Ohooo
Luffy vs dof diyorsunuz da. Bu burgessi yenmesi lazım meyve için diamanteyi yenmesi lazım nasıl olacak zaten bu 3 ünü yenerse nefessiz gidip yonkoularıda keser. Zoro sanırım dışardaki denizciyle kapışacak bastille sanırım ismi, iyi bir vs olur koramiralle.

Şimdi tabloya bakalım
1. Sınıf
Dof
Fuji
Law
Luffy
Burgess
Cp0 (Çoktan gitmiş olabilirler)

2. Sınıf
DiamantE
Trebol
Pica
Zoro
Bastille
Franky
Barto
Cavendish (Turnuvada)
Don Çetesi (Luffylere katılırlarsa)

3. Sınıf
Dofun yancısının yancıları
Kinemon
Cüceler
Oyuncaklar
Turnuvada Dayak yiyen yada yiyecek adamlar (Dahil edilirler mi bilemiyoruz)

Gemideki ekip büyük ihtimal Zou ya gidecek yada gitmeyecek. Fujinin söylediği koordinatlara da gidebilirler buluşma yeri falan diyordu sanji buluşma yeri neresi unuttum :D

İyice karıştı tahmin etmek bile baş ağrısı yapıyor nasıl bişi yazıyo bu adam

Monkey :D Luffy

Sanji ezilmedi bana göre. En azından saldırdı darbeyi aldı tekrardan saldırdı 2 büklüm suyun dibine girmedi. Veyahut gemiye yamışmadı doflamingo gibi bir karakter karşısında korkusuzca amacına ulaşmaya çalıştı. Bence sanji böyle iyi Mera Mera'yı yemesin. Sanji ve zoronun meyveli olduklarını hiç düşünemiyorum. Doflamingo'nun sonunda meyveyi öğrendik. Law cidden harika bir performans sağladı.
aynen sanji orda oyaladı bu adam jozu ile de oynadı 2 yıl önce ve sanji nin dofu gücü hakkında en ufak bilgisi yok orda bir anlığına tayfayı kurtardı belkş bir nebze daha direnebilirdi ama oda orda dof u biraz daha yüceltti

Son sayfayı tekrar okur musun? Law ne diyor bak; Onlarla birlik olduğumdan beri tek hedefim, onları smile üretimini durdurmak için kullanmaktı. Bende diyorum ki, millet Law yanında o kadar adam varken Dofly'den kaçtı dediler, Luffy'i güçsüz gördüler. Ama hepsi plan dahilindeymiş.

O bu değil de bu herifte nasıl bir zeka vardır arkadaş? Her şeyi önceden planlıyor. Bu kadar ilerisini düşünecek bir zekaya sahip. Gönlümde yeri ayrı artık.
Smile yok etme planı var adamın bunun sebebide Dof'u kendisinin yenemeyecek olması yada Luffy'nın yenebileceğine inancıda pek yok bu yüzden Smile'yi yok edip Dof'u Kaido'ya havale edecek.
Benim anlatmak istediğim Law tek başına Dof'la yanında Amiral olmasına rağmen baya mücadele ediyor Law Dof'u Luffy ve tayfayla beraber indirebilirmiş gibi duruyor.
Kısaca PH'de adamlar boşuna kaçtılar gibi oldu.

Smile yok etme planı var adamın bunun sebebide Dof'u kendisinin yenemeyecek olması yada Luffy'nın yenebileceğine inancıda pek yok bu yüzden Smile'yi yok edip Dof'u Kaido'ya havale edecek.
Benim anlatmak istediğim Law tek başına Dof'la yanında Amiral olmasına rağmen baya mücadele ediyor Law Dof'u Luffy ve tayfayla beraber indirebilirmiş gibi duruyor.
Kısaca PH'de adamlar boşuna kaçtılar gibi oldu.
Ph da kaçmadılar. Plan dahilinde hareket ettiler. Planı gereği Dofly'ı shic. likten indirmesi lazımdı ama tutmadı. Zaten son sayfada planım gerçekleşmemiş olsa da Smile yok olursa sen de yok olursun diyor. Kendi ölüme hazır, amacı Dofly'a 13 yıl önce yaptığını ödetmek ve büyük ihtimal orada da bişi yapamayacak. Tayfa başarılı olursa dolaylı olarak Dofly'ın sonunu getirmiş olmakla idare ediyor yani.

Shinigami

One piece evreninde, evrim varmı deyi sorgulamaya baslarım : )) Coby bir, Sabo iki... o kadar da olmasın : ))
Keşke olsa :)

Sabo Luffy'den 3 yaş büyüktü? , oysa Law Luffy'den 7 yaş büyük biri.Ayrıca Sabo sarışın?dı.,Law ise esmer.
Ah doğru yaş farkı vardı cidden. Teşekkürler. Teori çürümüştür. Sarışın olma mevzusu ise pek önemli değildi. Sanji'nin de saçı boya zaten herhalde. Sakallar siyah çıktığına göre. :)

Ph da kaçmadılar. Plan dahilinde hareket ettiler. Planı gereği Dofly'ı shic. likten indirmesi lazımdı ama tutmadı. Zaten son sayfada planım gerçekleşmemiş olsa da Smile yok olursa sen de yok olursun diyor. Kendi ölüme hazır, amacı Dofly'a 13 yıl önce yaptığını ödetmek ve büyük ihtimal orada da bişi yapamayacak. Tayfa başarılı olursa dolaylı olarak Dofly'ın sonunu getirmiş olmakla idare ediyor yani.
Sorun şurda ya Dof Law'ın düşündüğü kadar güçlü değil yada Law kendi gücünden haberdar değil ikiside saçma :bilmem:
Law şimdiye kadar geniş çaplı planlarıyla değil anlık çözümlemeleriyle ve gücü ile devam ediyor Law'ın planlarından hiçbiri tutmayabilir şimdiye kadar işleyen bi planı yok zaten ve bu arcde Oda bize plan'la değil güçle olacak olayını gösterir gibi geliyor bana.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık