Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 724 Bölüm Yorumları / 725 Ön Görüş

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Shinigami

Oda bıkmadı ters köşe yapmaktan. Bir kurtuluyo law aha kaçtılar diyoz sonra yine savaşa Ohooo
Luffy vs dof diyorsunuz da. Bu burgessi yenmesi lazım meyve için diamanteyi yenmesi lazım nasıl olacak zaten bu 3 ünü yenerse nefessiz gidip yonkoularıda keser.
Arenada zaten dövüşler yarım kalacak gibi. Denizciler geliyor, cüceler oraya geliyor. O yüzden Luffy Burgess ile falan dövüşmeyebilir.

Tam çözemediğim nokta biz eşleşmeleri yapamıyorken kim kimi alacak yoksa tayfa yenilecekmi derken Sanji gibi bir güç uçtu gitti. Law ile ittifak ciddi şekilde bozuldu.
Arcın kaderini belirleyecek soru!!!!
Bugüne kadar insancıl Luffy KK olma yolunda Lawı arkasında bırakıp gider mi yoksa hem meyve hemde Lawı kurtarmak için çabalar mı?

tsubasa1903

Law Doffy'e büyük kin besliyor ve intikam istiyor , ama buna gücü yetmiyor , bu yüzden Smileyi yok etmek istiyor eğer bunu yaparsa Dof'u Kaido öldürecek böylece Law'da gönlü rahat şekilde yaşayacak, Luffy'e Kaido dedi çünkü adamın hayali en zirve bu yüzden zirvedekileri indirmemiz lazım diyerek ortak oldu.Dof dese işler ne olurdu bilemedim , ancak Law muhtemelen Doffy'i Luffy'lerinde indireceğini düşünmüyor direk Kaido'dan girmek istiyor işe.
Ancak hepsinin düştüğü hata Luffy'nin ne kadar geliştiğini bilmemeleri.
Bence Law gönül rahatlığıyla yaşamak değil ölmek istiyor.Sanji fabrika için daha zamana ihtiyaç olduğu için dof kendini öldürene oyalayıp fabrikayı yıktırtmak için zaman kazanıyor.Kaidonun dofu öldürmesini istediğinden anlaşılıyorki kendisi ölse bile dofuda götürmenin peşinde bence.

Bu bölüm Doflamingo gözüme daha da güçlü göründü. Çok sağlam meyve yemiş, bir örümcek adam misali ip atmadığı kalmıştı onu da yaptı :D

tsubasa1903

TAE_SEO kardeşim adam zaten ölüceğini düşünüyor . Kaido nasıl öldürsün Lawı. Law kendisi öldükten sonra kaidou da dofu öldürür diye düşünüyor.

bu arc aslında diger arclarla aynı.arlong tüm tayfayı tek basına mundar ederdi,zoroya bile yaralı olmasan ancak burnumu cizerdin demişti.

crocodileı zaten luffyde ilk basta durduramadı.

skypiea bu arca benziyor, çünkü wiper gibi luffye denk dövüsebilen bir adam vardı,wiperı law gibi düsünebiliriz vede enel herkezi ezdi gecti.

enies lobbyde luffy bizzat dedi,senden gözlerimi ayırmıyacagım yoksa tüm arkadaslarımı öldürürsün diye,franky ve zoroda konusurken onayladılar.

ee thriller barcta,moria odzla tüm tayfayı zaten paket etti.

burada doflamingo arc bossu ve tayfadaki herkezi bir güzel yer.kim durabilirki karsısında ? yani sanjide normaldi diger tarfta söyledim tekrar ediyorum,dof tek attım sandı,sanjinin hala bilincinin acık kaldıgını hissedince yüzü degişti,saldırıda gelince kızdı,karsıladı bayagıda güclümüsün dedi.sonrada snek gibi yakaladı.bazı arkadaslar doflamingonun lakabını ve gökyüzünün onun bölgesi oldugunu unutuyor.

ayrıca gepponun nasıl calıstıgınıda,hareket edemezse bacakların cakılırsın yere,dof ise sadece meyve gücüyle duruyor.yani karada inanın sanji daha efektif dövüsürdü.dofa onun mekanında yenildi.

sonra artık hersey haki;hakin düsük oldumu law karsısındaki tashigiye veya vergoya dönersin.sanji ve zoronun busoshokuları dofu asmaya su an yetmez,law bile cekindigine göre,demekki adam zaten busoshokuya yatkın ve lawdan bile üstün.ayrıca her zamanki teorimdir, hep söylerim houshoku sahiplerinin diger haki türlerindede daha üstün olucagını yani,doflamingo bir kere hakide direk en üstün standartta dogmus adamda devasa haki var.

su dakikadan sonra onu alabilecek bizim tarafta tek luffy var gibi duruyor.ama nasıl alır bekleyip görücez.

dipnot; bence law seklini yaptı iyice,bu cocoukta yonko olcak potansiyel var,egerki luffy ve lawa dof ve isshonun tecrübesini ve harcadıgı yılları verirsen,law dofu,luffy ishhoyu ezer,bence gencler iyi durumdalar. ;)

Helal la Sanji sana Law olmasa gidiciydin ama tayfan için ölüme karşı hazırlı olman çok süper bir durumdu bence.Spoilerı okuduğum zaman ezildiğini düşünmüştüm ama bence gayet iyiydı Dof karşısıdında.Law için diyecek bir şey yok.Adam Op'un en sağlam meyvelerinden birini yemiş ve tam hakimiyetini sağlamış.

Law, nasıl oluyor da Smile fabrikası imha edildiğinde Kaido'nun Doflamingo'yu öldüreceğini düşünebiliyor ?
İşin bu kısmını anlayabilmis değilim..! Bu adam Beyinsiz mi ? Fabrikayı Luffy yıksın, Doflamingo'yu öldürsün...
Doflamingo'yu değilde sizi öldürmek istemiiceğinin garantisimi var ?
Bi de diyor : '' Ben ölsem bile Fabrika yıkılınca sende öleceksin.''
Burayı çözebilmis değilim. Bu kaido güçlü olmasına güçlü ama Gram beyin yok heralde.
Kaido yüksek mevkide bir adam Law'ı mavı tanımaz , onun muhattabı Doffy , her ay gelip meyvesini alır gider , baktı meyve gelmiyor bu fabrika niye yıkıldı sormaz , çöker boğazına.:)
Doffy zaten diyor bu SAD çökerse başı ağrıyacak olan benim diye.Kaido konuşulrak yola getirilecek bir adam değil.

Kaido yüksek mevkide bir adam Law'ı mavı tanımaz , onun muhattabı Doffy , her ay gelip meyvesini alır gider , baktı meyve gelmiyor bu fabrika niye yıkıldı sormaz , çöker boğazına.:)
Doffy zaten diyor bu SAD çökerse başı ağrıyacak olan benim diye.Kaido konuşulrak yola getirilecek bir adam değil.
Bunu yazacaktım ama Linlin'in şeker fabrikası karşısındaki tavrıyla açıklayacaktım. Oha şimdi yazdım da farkettim ikisi de fabrika. :D Yonko'lar fabrika sevdalısı çıktı. :oleyo2:

Son sayfaya bakarsan oldukca açık.
Law: '' Smiley'ı kaybedersen, Kaido tarafından yok edilirsin. '' Law, Smiley'ın yok edilinişinin, bütün dünyayı sarsacağını düşünüyor... Demek bu kadar önemli, Smiley..!!
Dofly'ın ölümü dünyayı sarsacak, Smile'ın yok olması Dofly'ın sonunu getirecek. Smile'ı bilen çok kişi yok zaten.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık