Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 723 Bölüm Yorumları / 724 Ön Görüş

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
eğer isho meyveyi kılıca yedirdi ise ortalık daha çok karışacak. bu adama sadece takviye olsun diye böyle über bir meyveli kılıç vermişlerse acaba meyve ile nasıl bir canavardır. ayrıca k.hakisi neymiş öyle diğerleri farkında olmasada adam taaa nerden nereye hissediyor. acaba luffy'nin de mi k.hakisi bu hale geldi yada gelecek.diğer sayı sanji reyize umarım bişey olmaz :D

Fıttıracaklar Listesi

Dof dressrosayı ve shcibukailiği kaybederse işleri bozulacak bunla iş yapanlar fıttıracak
Yapay meyve olayı biterse Kaidou fıttıracak
Burgess kaybederse Teach fıttıracak
Fuji eli boş dönerse Saka-san fıttıracak
Dof düşerse Dünya hükümeti fıttıracak

Önümüzdeki bölüm arena gösterilir bizim robinler gelip arenayı basarlar fabrikaya saldırır kene. Zorolarda oradaki denizciyle kapışsa off off süper bir bölüm daha.

Law sanjiyi görüp gaza gelip dofa dalsa fena olmaz.

Sanji'nin rakibi Doflamingo'ysa :)
bir kademe üstü,
Zoro'nun rakibi Fujitora :)
bir kademe üstü
Luffy'nin rakibi Kaido :)
olur:D
Geri kalan yurttan sesler korosuda her zaman olduğu gibi ortalarda çöpleri toplar...
bakma verilen gaza kardesim, doflamingoyu sanji + law ancak alır. zoroda amirali rüyasında alır.aynısı luffy içinde gecerli alamaz yonko hatta amiralde alamaz bence hala.bizimkilerin burada iyi atılım yapıcagı bariz ama wano bayagı bir işleri degiştirir.asıl upgrade bence orada olucak, işte o zaman luffy yonko,zoro ve sanji amiral seviyelerini zorlayabilirler yani en asagı 200 bölüm :)

adaya issho geldikten sonra luffynin en azından amirale denk olucagı kesinleşti, çünkü amiralin olası müdahalesinde ustası kadar tutabilir amirali, ki bunun için 2 yılından vazgecti ;) ayrıca lawında performansından sonra,orada luffy olsa yenildiginde bile 3ününde kan revan içinde olucagına emin oldum.

zaten sanji ve zoronun limiti belli; ne kadar gelişmiş olurlarsa olsunlar lawdan gerideler,kim ne kadar hayal kurarsa kursun, law kadar gücleri yok tekil bazda.e.oda lawı kaptana denk kıldı,o yüzden nasıl gözükürse gözüksün...aslında istiyorum zoro, burgessin iki kolunuda kessin ama :D bütün yük luffy ve lawda,lawın kendine gelmesi lazım bir an önce.

ya şu yorumları gördükçe gülesim geliyor ya :hhh:
ODA her yerde Sanji = Zoro mantığını uyguluyor ama sanji şansız olduğu için herkes adamı küçük görüyor.
Adam DoF + Fujitorayı indirse siz dersinizki Oha Lan Zoro KK oldu :cool:
O 2 yıl önceydi eğitimden sonra herşey değişti.
Bir karakter paso savaş teknikleri üzerine çalışıp kılıç eğitimi alıyor ve b.haki de uzman olurken;
Diğer karakter yemek tarifi için uğraşıp okamalardan kaçarken teknik geliştiriyorsa ve gözlem hakisinde uzman oluyorsa;
Ve hala denklerse ben E.oda'a söver Zoro'a bir ezik gözüyle bakarım.:)

O 2 yıl önceydi eğitimden sonra herşey değişti.
Bir karakter paso savaş teknikleri üzerine çalışıp kılıç eğitimi alıyor ve b.haki de uzman olurken;
Diğer karakter yemek tarifi için uğraşıp okamalardan kaçarken teknik geliştiriyorsa ve gözlem hakisinde uzman oluyorsa;
Ve hala denklerse ben E.oda'a söver Zoro'a bir ezik gözüyle bakarım.:)
bende aynını düsünüyorum sanjiyi severim,zoro fanıda deseler yadırgamam hatta sevinirim :D ama ödül,güc ve tayfadaki agırlık gibi konularda sanji, zorodan asagı kalmasada,zoro yinede bencede daha önde. 120 > 77 ... bu arctan sonra gelen yeni ödüllerle hersey daha iyi netleşir ;)

O zaman başlasın Savaş :mincika: Sanji vs monet konusu açalım. :byee: Ben Sanjiyi Tashiginin 1-2 tık üstünde görüyorum.

vurun sanjiye adam zorodan çok az güçsüz işte karşıda 3 tane güçlü düşman varsa 3. sanjinin baştan beri böyle tabi odanın sanjiye yaptığı zulümler adamı biraz ezik göstersede hala 3.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık