Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 723 Bölüm Yorumları / 724 Ön Görüş

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

legend_luffyy

Bölüm sanjinin sekil girisinde baska birsey yoktu oda hep sanjiyi ezdirdi bugüne kadar inslah dofta bari karizmasini cizdirmese. formdaki yorumlarin cogu sanjiyi ezmis adam 2 sene egitimin hakkını versin artik dofla vs atsin form olarak hem fikirizki dof sanjiden bi gomlek ustun benim sahsi gorusum bi vs olursa smoker gibi tek yemeyecektir hic olmazsa lufyy gil gelene kadar tutar diyorum sanji reis arkandayizzz :flaugh:

Violet büyük ihtimal katılacak tayfaya. Çünkü Sanji için ihanet etti Doflyye. Luffy bunu ve gücünü duydu mu direk alır zaten tayfaya. Belamy'nin ise gelme ihtimali %0 bile değil boşuna hayal kurmayın. Balto'da iyi bir müttefik olur kanımca.

Bu arc olacaklar ve beklentilerim:
-3 samuray ve momo yola çıktı ,ama biz sadece kanjuro ve kinemonu biliyoruz.diğer samuray bunları Dofa sattı.kinemonun rakibi belli oldu
-Dof momonun peşinde ,bunun nedenine büyük ihtimal momonun wano kuni tahtının varisi olması
-Kaido ve wano arasında bir sıkıntı var bu açık.law kaidonun adını dediğinde kinemon ve momonun tepkisi ortada.
-Momo sayesinde wano kuni luffy nin yanında olacak ve kaidoya birlikte savaş açacaklar,lawın bahsettiği %30 şansı baya bir artıracaklar.
-Dof yapay meyve sayesinde kk lık için kendine basamak oluşturdu.kaidoyu içten çökertme derdinde.
-Wg elde edemediği ülkeleri Dof sayesinde kendi safına çekme derdinde(Eğer ki düşündüğüm gibi momo wano kuninin varisi ise)

Bu arc olacaklar ve beklentilerim:
-3 samuray ve momo yola çıktı ,ama biz sadece kanjuro ve kinemonu biliyoruz.diğer samuray bunları Dofa sattı.kinemonun rakibi belli oldu
Bu kendi görüşün sanırım. Çünkü gemileri battığında, Dressrosa'ya çıkıyorlar mecburen. O bilmediğimiz samuray, denizde kayboluyor.

Bu kendi görüşün sanırım. Çünkü gemileri battığında, Dressrosa'ya çıkıyorlar mecburen. O bilmediğimiz samuray, denizde kayboluyor.
Evet beklentim bu yönde.Ama işin ilginç kısmı:

Dof belliki momonun peşinde.Geminin batması ve gidip Dresrosaya çıkmaları ardından 3.samuraydan haber alınmaması ve mangakanın onun ismini bile vermemesi ortada ihanetin olabileceğinin kanıtı(Benim görüşüm bu yönde)

Evet beklentim bu yönde.Ama işin ilginç kısmı:

Dof belliki momonun peşinde.Geminin batması ve gidip Dresrosaya çıkmaları ardından 3.samuraydan haber alınmaması ve mangakanın onun ismini bile vermemesi ortada ihanetin olabileceğinin kanıtı(Benim görüşüm bu yönde)
"3. samuray gemiyi bilerek batırdı" demek istiyorsun sanırım. Anladım.

2 sayfa önce gladius renrigan (Bin millik gözler) demiş
2 sayfa sonra 4,000 mil denmiş

1000 deniz mili 1852
4000 deniz mili 7408
1000 kara mili 1609
4000 kara mili 6437

editte problem olması daha olası gibi geldi bana

edit: burada 4,000 km olarak geçiyor

edit2: gladius clairvoyance demiş yani =

parapsikolojik terim: diğerlerinin düşüncelerini okuyabilme, gözle görülemeyen şeyleri görebilme ve gaipten haber verebilme yetisi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık