Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 723 Bölüm Yorumları / 724 Ön Görüş

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
hepsi bir kenara, ilk defa hasır sapka tayfasını, onları kücümsemeyen bir rakibe karsı dövüsürken izliyecegiz.doflamingo alaycı,kibirli bir tip gibi görünsede rakibinin hakkını veriyor.muhtemelen lawıda kardesi gibi görüp ,gücüne deger verdiginden öldürmek istemiyor.

zaten daha vergo ile konusmasında luffynin gücü ve potansiyeline dikkat etmesi gerektigini söylemişti. ama acıkca,kumanın gördügü gibi tüm tayfayı kayda deger buluyor ve bel altı dahil her türlü savasıcak,bakalım bizimkilerin nasıl sansları olucak :p

hepsi bir kenara, ilk defa hasır sapka tayfasını, onları kücümsemeyen bir rakibe karsı dövüsürken izliyecegiz.doflamingo alaycı,kibirli bir tip gibi görünsede rakibinin hakkını veriyor.muhtemelen lawıda kardesi gibi görüp ,gücüne deger verdiginden öldürmek istemiyor.

zaten daha vergo ile konusmasında luffynin gücü ve potansiyeline dikkat etmesi gerektigini söylemişti. ama acıkca,kumanın gördügü gibi tüm tayfayı kayda deger buluyor ve bel altı dahil her türlü savasıcak,bakalım bizimkilerin nasıl sansları olucak :p
doflamingo küçümsüyor ama işini şanşa bırakmıyor alayını gebertip bu işi kapatıcam havalarında bence.

Valheru21

Bence Sanji'nin Dof'a yaptığı atar bölümdeki en önemli noktayı gözden kaçırmamıza neden oldu.Doflamingo açık açık söylüyor ben onları küçümsemiyecem diye buda demek oluyorki Doflamingo'nun başının altından daha çok şey çıkacak. :ehe:Mesela adaya gelen denizci gemileri Dof'un planının ilk ayağını oluşturuyor olabilir.

O 2 yıl önceydi eğitimden sonra herşey değişti.
Bir karakter paso savaş teknikleri üzerine çalışıp kılıç eğitimi alıyor ve b.haki de uzman olurken;
Diğer karakter yemek tarifi için uğraşıp okamalardan kaçarken teknik geliştiriyorsa ve gözlem hakisinde uzman oluyorsa;
Ve hala denklerse ben E.oda'a söver Zoro'a bir ezik gözüyle bakarım.:)
Düşünme tarzını sevmedim. Zoro kılıçla çalışınca savaş teknikleri oluyorda, Sanji görünürde yemek tarifi için uğraşınca savaş tekniği olmuyor mu? Heralde Sanji hiç bir şey yapmayıp iki yıl boyunca yemek tarifi kovaladı dediklerinden bunu anlarım ben. Dikkat edersen bu adam canavar üçlü içerisinde. Canavar üçlü en iyi 3 savaş gücü olmuyor mu? Tamam bana göre de Zoro daha iyidir ama senin dediğin Sanji'ye resmen hakaret. En iyi üçüncü kişi bu adamların karşısında dayanamayacaksa hiç uğraşmayacaklar.

Kendi görüşüme göre Sanji Dof karşısında perişan olursa bana göre Oda s.çmanın alasını yapar. Yensin demiyoruz ama yok tek yiyecek, iki yiyecek yada 5-10 dk idare fazlası olmaz gibisinden bir şeyde olmasın.

Düşünme tarzını sevmedim. Zoro kılıçla çalışınca savaş teknikleri oluyorda, Sanji görünürde yemek tarifi için uğraşınca savaş tekniği olmuyor mu? Heralde Sanji hiç bir şey yapmayıp iki yıl boyunca yemek tarifi kovaladı dediklerinden bunu anlarım ben. Dikkat edersen bu adam canavar üçlü içerisinde. Canavar üçlü en iyi 3 savaş gücü olmuyor mu? Tamam bana göre de Zoro daha iyidir ama senin dediğin Sanji'ye resmen hakaret. En iyi üçüncü kişi bu adamların karşısında dayanamayacaksa hiç uğraşmayacaklar.

Kendi görüşüme göre Sanji Dof karşısında perişan olursa bana göre Oda s.çmanın alasını yapar. Yensin demiyoruz ama yok tek yiyecek, iki yiyecek yada 5-10 dk idare fazlası olmaz gibisinden bir şeyde olmasın.
Law ne yapabildiki sanji bir şey yapsın tek yemez ama çokda dayanamaz

Kuzanın dediği gibi dressero adasında büyük bi olay patlaması olucak bunu durduramıcak kimse fujitoru bi amiral ve cp 0 orayı yollamak la yeticeğini düşünüyolar ama daha fazlası gerekli bunu unutmayın şuana kadar zoronun sanjinin lufy nin güclerini gerçekten bilmiyoruz ne seviyede olduğunu 2 arctır zoro tek atıyo sanji vergoyla vs atıcak tam analiz edices vergo lawa gidiyo lufy bi yumruk atıyo herif nereye gıttığını şaşırıyo bu güc seviyesini göstermez zoronun sanjinin lufy nin bütün güclerini kullanana kadar savasması lazım o zaman anlarıs seviyelerini burda herkes boş konuşuyo sanji dofu tutarsa herkes bu tayfaya ne olmus böyle der nese görüces hepimiz hadi iyi günler.

doflamingo'ya olan sempatim arttı aslında
adam kutsal ejderliği reddedip korsan olmuş
rakiplerini küçümsemiyor
büyük oynuyor
tam delikanlı adammışsın doflamingo

sanji nede zoro dofa kafa tutabilecek durumda değil elbette ama tek yiyecek adamlar hiç değil law ile sanji ve zoroyu bir tutmayın ne olacağı belli olmaz :D sabırsızlıkla bekliyoruz sanji ne yapacak acıların çocuğu cehennemde 2 yıl geçirdi hayatta kalmak o erkekliği korumak :d kolay mı sanıyonuz (bazılarınıza bu lafım ) gittiği adada ivankov vardı unutmayın sanji sadece hava da süzülme öğrenmiş olması imkansız :D o bacaklarla bacak fıtınasınıda öğrenmiş olabilir ama bence bunlar onun gücü karışında hiç denecek şeyler sadece bi tahmindi aklımdayken yazayım dedim

doflamingo küçümsüyor ama işini şanşa bırakmıyor alayını gebertip bu işi kapatıcam havalarında bence.
hayır alakası yok.vergoya lawı öldür diyor ama diyorki,law neysede hasırsapkaya dikkat et ,o cocukta houshoku haki var diyor.sonra bu bölüm ögreniyoruzki glaidustan,adamlar tayfanın gücünü kabul ediyor,ve violet sayesinde bilgi alıp işlerini sansa bırakmamaya calısıyorlar.

ayrıca doflamingo direk kendi itiraf etti; lawdan daha cok lawın ittifakını önemsiyor,iki cümlesinden biri ittifakın söyle böyle :D ve diyor adayı karmasaya sürüklüyecek hasırsapkalar var bir an önce geri dönmeliyim.daha önce cok kişi onları kücümseyip anyayı konyayı gördü,o yüzden ben yapmıyacagım dedi...

dikkat et lawın peşine düsmüsken bile bir anda gemiye yöneldi,ve yine ittifakına gönderme yaptı lawın.lawın tüm hayatı boyunca yaptıgı 3 iyi sey var bir,doflamingonun zincirlerinden kurtulup kendi basına kaptan olmak,iki ope ope no miyi yemek,3 luffyle ittifak daha dogrusu bizimkilerin gördügü üzere arkadas olmak :flaugh:

arlong sanji ve zoroyla dalga gecti,luffy ise seytan meyvesi yedigi için kayda deger buldu ama yinede kücümsedi.

crocodile tüm tayfayı normalde tek basına alırdı cok kücümsedi.

bellamy zoro ve luffyi cok kücümsedi,sonra gördü :ehe:

enel ben tanrıyım dedi tamam zoro ve wiperıda ezdi tanrı gibi ama yine oda indirildi.

cp9 da bizim tayfayı cok kücümsedi rahatca öldürürüz moduna girip robine santaj yaptılar,robin bile buna inandı.kim beklerdi luffy lucciyi yenebilicek,aokiji bile beklemiyordu ama adam yendi.

moria elleri arkasında luffyle gölgesini dövüstürdü o kadar artistlendi,hemde sengoku kumayı moriayı uyarmak için göndermişken sonuc...

impel down delinemez dediler sonuc...

marineforddan acei ordan kimse alamazdı sonuc...doflamingo luffynin kararlılıgını görüpte onu kücümsüyecek bir adam degil yani.direk zaten tuzak kurup onu areneya yönlendirdi,ki hasırsapkalar ortalıgı karıstırır dedigine göre o bile arenanın luffyi kesecegini düsünmüyor.

luffynin deyimiyle kac tanesini indirdi...bizim velet.ilk defa doflamingo direk rakibini bilip, gücünü kabul edip dövüsücek,orada bile handikapı var, cünkü tashiginin deyimiyle 2 senede bizim hayvanların(sadece franky,sanji,zoro ve luffy belki birde dragon sayesinde robin) ne kadar güclendigini biz bile bilmiyoruz :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık