Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 723 Bölüm Yorumları / 724 Ön Görüş

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Aga Dof Oars Jr.'a tek attı be ya aaaaaa olur mu hiç sanji ile kıyaslanır mı quangua :cool:

500m'lik Vadatsumi VS 100m Oars Jr. :cool:

biz senlen anlasamıyacagız :D luffy garplada vs atsa g3 le vurmak zorunda, cünkü normal yumruklarının gücünün sınırı var. artık grand lineda degil, hepsi haki kullanan devasa gücte adamlarla dolu yeni dünyada,chopperın dev formuna tek attıgında bile hususi vurgulandı,bugün kullandıgın en güçlü teknikti diye.

luffynin en güçlü saldırıları g3, sen 1.60 boyuncaki bir cücenin, 3.05lik bir azmanı kücücük yumruklarla indiricegine inanıyorsan yapıcagım bir sey yok.bekleriz görürüz.

üstelik hodyden daha hızlı rakibi olamazdı luffynin,çünkü savas deniz altındaydı ama red hawkla zayıflattı elephant gattlingle bitirdi.

sen dofun fiziksel ebatlarını bence cok kücümsüyorsun adam zayıf ama 3.05 boy var :artiz:
Evet anlaşamıyoruz. Ben farklı bir şeyden dem vuruyorum, sen farklı bir şeyden.

Her ne kadar iyi bir dövüş gücü sağlamasa da giro giro no mi sağlam bir meyveymiş.
Fujitora'nın meyveye laf yok, zemini ortadan kaldırması ve meteor yağdırabilmesinin üstüne birde karşısındakine baskı uygulayabiliyormuş. Gura gura no mi'ye denk bir meyve bence. Hatta daha iyi bile olabilir.

Rebecca,Bartolomeo,Cavendish bir yana Violet sama bir yana:good: Sanji içinde fena olmaz tayfaya katılması:ehe:

Cp0 hala denklemlerin içinde yok. Bu adamlar cp9'un hakili halleriyse ve dövüşe gireceklerse en güçlü adamların bunlarla eşleşmesi lazım. Chinjao'nun torunlarını işe katsak cp0 a yeteceklerini sanmıyorum. Denizcilerle karşılaşmayacaklarına göre arenadakilerle dövüşmeleri lazım ya da bizim monster trio, franky, kinemon, kanjuro ile falan eşleşmeleri lazım.

Evet anlaşamıyoruz. Ben farklı bir şeyden dem vuruyorum, sen farklı bir şeyden.
sen dof kalıbına ragmen hızlı g3 ten kacar diyorsun,bende e.oda isterse kacamaz diyorum ;) anlasamıyacagız ama kim haklı cıkıcak görürüz, sıkıntı yok herkezin kendi fikri sonucta :flaugh:

Sanji ve Law şeklini konuşturdu, adamlar aktı bu bölüm resmen. Aslında Sanji biraz daha bekleyip Nami yaralanınca girseydi mevzuya, SSJ moda geçerdi.
Buraya yazıyorum. Tayfaya Violet gelecek.
Tayfada Dümenci ve Gözlemci eksik zaten şuan.
Dümenci=Jimbei (İmpel Down'dan savaşa giderken gemiyi kullanıyordu, adam bildiğin dalganın üzerine çıkardı gemiyi.)
Gözlemci=Violet (Bugün gördüğümüz gücünden sonra bence de Violet gözlemci olarak katılabilir tayfaya.)

sanji son dakka atarını yaptı gene :beli: bellamy'i alın la tayfaya 10. adamda o olsun yazıktır tayfaya aşık adam :D bir sonraki sayıyı sabırsızlıkla bekliyorum :beli:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık