Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 723 Bölüm Yorumları / 724 Ön Görüş

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
kapıyı kesme muhabbeti güldürdü... zoro bildiğin bişeyleri kesmek için can atıyor :D geçebileceğimiz kadarını kessem :D bartonun parmaklıklarda göz yaşlarıyla zoro bakması ... bu adam tayfaya gelmeli...

fuji yerçekimini bilerek azaltmış olamaz mı ?

kapıyı kesme muhabbeti güldürdü... zoro bildiğin bişeyleri kesmek için can atıyor :D geçebileceğimiz kadarını kessem :D bartonun parmaklıklarda göz yaşlarıyla zoro bakması ... bu adam tayfaya gelmeli...

fuji yerçekimini bilerek azaltmış olamaz mı ?
sanırım dofa karşı bir tavrı var adamın ilk baştada üstüne meteor atmıştı bence bu olay bittiğinde suçu dofa atıp sıyrılıcak ve pek karışmıcak gibi duruyor daha ilk başta luffyi tanıdığını bile düşünüyorum.

erenadaki deve normal yumrukla tek attı.
o sıradan bir devdi,ona bakarsan dofda neredeyse jr odza tek attı,o dev gibi kac tane eder.benim bahsettigim sey hem en az amiraller kadar boyu olup, hemde üst düzey güce sahip adamlarla g2 temelli dövüsse bile,dövüs esnasında g3e basvurmak zorunda kalıyor luffy.zaten g2 nin yetmedigi her yerde, g3 kullandı,kanıtada gerek yok geriye dönüp bakın kac tane örnek var ;)

o sıradan bir devdi,ona bakarsan dofda neredeyse jr odza tek attı,o dev gibi kac tane eder.benim bahsettigim sey hem en az amiraller kadar boyu olup, hemde üst düzey güce sahip adamlarla g2 temelli dövüsse bile,dövüs esnasında g3e basvurmak zorunda kalıyor luffy.zaten g2 nin yetmedigi her yerde, g3 kullandı,kanıtada gerek yok geriye dönüp bakın kac tane örnek var ;)
ben sadece boyla alakalı değil luffy güçlü olan herkeze karşı g3 kullanır diyorum çare yoksa g3 var :D

sanırım dofa karşı bir tavrı var adamın ilk baştada üstüne meteor atmıştı bence bu olay bittiğinde suçu dofa atıp sıyrılıcak ve pek karışmıcak gibi duruyor daha ilk başta luffyi tanıdığını bile düşünüyorum.
Issho, Doflamingo'ya meteor atmadı. Law kendine gelen meteoru ikiye bölünce, bir parçası Doflamingo'ya uçtu.

Fujiye arkada ne oldu acaba. Law şimdi sajniye yardıma gidicek fuji de büyük ihtimalle peşlerinden gidebilir ya da takmaz belki

yıldırımı duyuyor... kulakları o kadar iyi olan bir adamın yakınlarında böyle bir olayın doğal bi yolla olmayacağını kolayllıkla anlayabilir bence... nedense daha sonrasında yerçekimi gücünü zayıflatıyor.. yanındaki askerlerine değer verdiği için olabilir belki...
luffyi pek tanıdığını düşünmüyorum...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık