Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 723 Bölüm Yorumları / 724 Ön Görüş

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
bu arada beyler violetin söylediğine göre adaya 3000 asker 4 büyük savaş gemisi geliyormuş
Gelse ne olurki zamanında velet haliyle lucci bile koca bi orduyu öldürmüştü tek başına bu işleri abartmamak gerek 10.000 tanede asker gelse onların hepsi tek kralın hakisine bakar. hala kayda deger sadece 3 düşman var dof isso burges. bide dofun 3 adamı belki. gerisi çer çöp

Cidden Elephant gatlingin Dof'a isabet edeceğini düşünüyor musun? Ya da şöyle söyliyim. Cidden Dof'un böle bir saldırıyı alacağını düşünüyor musun?
chinjaoyu standart g2 artı busoshokuyla indiremeyen adamın,doflamingoyu nasıl indirmesini bekliyorsun ? ;)

savasır savasır dururlar,artık crocodile dövüsü gibi son anda bir tane tutturur,zaten benim hesapladıgım yerde,yorgunluguda katıyorum...bir yemeye baslarsa yeter dofa ;)

doflamingoyu g2 artı busoshokuyla,kendinden geciremez luffy,muhakkak g2 artı busoshokuyla zorlayıp,g3 artı busoshoku teknikleriyle indiricek gibi duruyor.

punk hazardda 2 güçlü adam vardı: ceasar ve vergo.ittifaktaki en güçlü 2 kişiye indirtti e.oda onları.luffy ve law.

bu adada burgess ve isshoyu saymazsak çünkü kendi pencerelerinden bakıyorlar olaylara...doflamingo ve 3 savascısıyla toplam 4 cok güclü adam var.bizdede luffy,law,zoro ve sanji var.eger takviye gelmezse bu 4 ünün sınırlarını asması lazım çünkü denklemde;issho ve burgesste her an varolabilir.

zaten zoro ve kinemon luffyi bulmaya calısıyorlar yine bütün yük salakonun üstüne binicek gibi duruyor,bakalım e.oda kaptanı ve tayfasını ne kadar yücelticek ;)

bence kalabalık bir savaş olucak luffnin tafında = chinjo ve ailesi - barto - law - cüceler ve diğer geçmişi bilen yerli halk
dofun tarafında kendi adamları, hükümet ve müttefikleri
yani savaşmaya bi başlıcaklar bida uzun bir süre savaş izlicez gibi geliyor bana

chinjaoyu standart g2 artı busoshokuyla indiremeyen adamın,doflamingoyu nasıl indirmesini bekliyorsun ? ;)

savasır savasır dururlar,artık crocodile dövüsü gibi son anda bir tane tutturur,zaten benim hesapladıgım yerde,yorgunluguda katıyorum...bir yemeye baslarsa yeter dofa ;)

doflamingoyu g2 artı busoshokuyla,kendinden geciremez luffy,muhakkak g2 artı busoshokuyla zorlayıp,g3 artı busoshoku teknikleriyle indiricek gibi duruyor.

punk hazardda 2 güçlü adam vardı: ceasar ve vergo.ittifaktaki en güçlü 2 kişiye indirtti e.oda onları.luffy ve law.

bu adada burgess ve isshoyu saymazsak çünkü kendi pencerelerinden bakıyorlar olaylara...doflamingo ve 3 savascısıyla toplam 4 cok güclü adam var.bizdede luffy,law,zoro ve sanji var.eger takviye gelmezse bu 4 ünün sınırlarını asması lazım çünkü denklemde;issho ve burgesste var.

zaten zoro ve kinemon luffyi bulmaya calısıyorlar yine bütün yük salakonun üstüne binicek,bakalım e.oda kaptanı ve tayfasını ne kadar yücelticek ;)
Chinjao'ya o saldırı işledi çünkü Chinjao fizik itibariyle iri bir karakter. Hızlı bir karakter değil ve o saldırıdan kaçması düşük ihtimal. Dof fizik itibariyle, daha küçük ve hızlı. O saldırının Dof'a isabet etme olasılığı çok düşük. G2 artı b. haki ile indiremez elbet ama vura vura sınırlarını zorlaması lazım. Lucci vssinde kim derdi ki, gatlingle inecek. Kimse inanmazdı ama Luffy adamı yordu, kendi gücünün sınırlarını zorladı ve sonunda o saldırıyla işi bitirdi. Bende bunu demeye çalışıyorum. Dof istediği kadar yorulsa bile G3 lü saldırıyla yenilmez. Neden? Çünkü, Dof o saldırıdan kolaylıkla sıyrılabilecek bir karakter. Benim düşüncem bu yönde. Demek istediğim de buydu. O kadar büyük bir saldırının, hızlı bir adama etkisi olmaz.

Lawa hayranlığım gittikçe daha da artıyor.Sanjide son 2 arc kendini baya gösterdi. Bu arc sonunda tayfada ciddi ödül artışları olur diye düşünüyorum.

Son haftaların en iyi sayısı olabilir.
Caribou'nun Gaburu kılığına girmekteki amacı acaba sadece köylülerin kahramanlarına olan inancını tazelemek mi? Eğer adada kalıp Gaburu sıfatıyla rahatlık içinde yaşamayı planlıyorsa bu hayalinin, silah fabrikasının yok edildiğini öğrenen Kaido tarafından kısa bir süre sonra bozulacağı aşikar. Caribou, adayı kurtardıktan sonra yoluna devam etse bile ada halkının geleceği pek de iç açıcı görünmüyor. Yine de yaptığı kahramanlık için Caribou'yu takdir etmek gerek :D.

Bartolomeo'nun birkaç sayı önce ortaya çıkan gizli karakteri iyiden iyiye can sıkıcı olmaya başladı. Hala daha Oda'nın Bartolomeo'nun kişiliği ve geçmişi hakkında söyleyeceklerinin bunlarla sınırlı olmadığını umut ediyorum. Bu tavırları, ilk ortaya çıktığı sayılardaki farklılığına gölge düşürüyor.

Gladius epey ilginç bir karaktere benziyor, en azından Super Saiyan'ımsı saçları var :D. Arcın gizemli karakterleri birer birer ortaya çıkıyor. Sanırım geriye sadece Pica, Kanjuro, Manshelly ve Donquixote Korsanları'ndaki küçük kız kaldı. Özellikle bu sayıda da bahsi geçen Kanjuro'yu ciddi ciddi merak ediyorum.

Violet, tam Hasır Şapka Korsanları ile beraber denize açılacağını söylüyordu ki lafı yarıda kaldı. Bu kızın başına kötü bir şeyler gelecek gibi duruyor, umarım endişelerimiz yersiz çıkar. Yoksa Sanji'yi daha önce hiç görmediğimiz kadar kızgın görürüz. Violet'in meyve gücünün yapabildikleri yalnızca zihin okuma, anı aktarma ve balina çıkarma değilmiş anlaşılan. Bu kadarı bile oldukça kullanışlı iken bu sayıda öğrendiğimiz yeni özellikleriyle birlikte Giro Giro no Mi, benim gözümde serideki en özel meyvelerden biri oldu bile. Violet'in tayfaya katılmasını isterim. Hem güzel bir bayanımız daha olur, hem de böyle ender bir yetenekten faydalanırız.

Görünüşe göre ileride Doflamingo için de bir flashback göreceğiz. Şaşırtıcı olacağına ve Dünya Hükumeti hakkında birkaç şey daha öğreneceğimize şüphe yok. Doflamingo'nun geçmişte Hasır Şapka Korsanları'nı hafife alıp pişman olanlardan bahsetmesi önemli bir noktaydı. Kendisinin aynı yanlışa düşmeyeceğini de ekledi.

Beklediğim gibi Issho'nun muazzam bir Kenbunshoku Haki'si varmış. Eminim ki Doflamingo da Kenbunshoku Haki konusunda fena değildir, ama Issho'nun aksine en ufak bir şey bile hissedemedi. Law'ın, bir denizci askerinin kalbini Caesar'ın kalbi olarak göstermesi takdire şayan bir numaraydı. Bir ihtimal, o denizci askerinin haykırışı üzerine Issho'nun bir anlık dikkat kaybı yaşayacağını da önceden planına dahil etmiş olabilir.

Son olarak, Sanji'nin girişi zaman atlaması sonrasındaki en karizmatik 5 hareketten biriydi hiç şüphesiz. Lakin, tekmesinin Doflamingo üzerinde çok büyük bir etkisi olmadığı da açık. Yine de, Doflamingo'nun sözlerine bakılırsa bizimki onu bir süre oyalayacaktır. Dövüşe Law da dahil olabilirse belki ikisi Doflamingo'ya yetebilir. Yine de Doflamingo, Luffy'nin rakibi olacağı için işler beklenmedik bir şekilde ilerleyecektir.

:ehe: <<< oda-samanın bölümü yayınladıktan sonraki troll facesi :D adam yine verdi gazi arkadas verdi gazi sanjiye doflamingoya tekme attirmalar lawa amirale ve dofa ayar verdirtmeler zoroya her zaman ki gibi öküz gücüyle artistlik yaptırmalar piiii.. Ama iyiydi bölüm tatmin oldum acikcasi hele bizim gemideki tayfanın aglamasindan sonra sanji reis tekmeyi oturtması iyi geldi. Heyecanlandim :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık