Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 717 Bölüm Yorumu / 718 Ön Görüş

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Önceki mesajındada diger shichilerden Doflamingoyu net bir sekilde ayırmıştın baska hangi shichibukai bunu yapıyor diye.Ben suana kadar Doflamingo'dan baska sırtını kutsal ejderlere veya soylulara vermiş birisi görmedim.Adama dur diyen yok çünkü.Shichibukailerin faaliyetlerine pek karısılmıyor ancak ballandıra ballandıra anlattıgın Doflamingo'nun yaptıklarına kutsal ejder olmasaydı izin verilirmiydi sanıyorsun?
Kutsal ejderden daha derin :D

bhdr

Bölüm güzeldi bana göre. Bizim Law biraz tokatlanmış gibi duruyor. Bu arada insandan oyuncaklara dönenlerde geçmişlerini hatırlayabiliyor sanırım belli bir süre. Bunu belli edenler direkt hurdalığa gidiyor. Dof çok akıllı adam ülkede ''çılgınca'' bir düzen kurmuş. Bizim yaşlı amcaya ağlamak hiç yakışmıyor. :D Luffy ile aralarındaki konuşma ilgi çekiciydi. O değilde bir insan böyle hayvan gibi adamların olduğu bir yerin altına niye fabrika kurar ki?
Çünkü oraya kimsenin girme izni yok(denizciler dahil) bu sebeple kimse orayı keşfedemez.Vede dikkat çekmez.

Ceasar'a mesajı vermedi mi Luffy. Dedi ya ' Onun gibileri çok dövdüm ' diye. Bu lafının üstüne dövmezse ayıp olur. Dof'u dövmesi için sebebleride çıkıyor. Tamam karakter çok havalı takılıyor. Üstelik baya güçlü ama öyle yada böyle Luffy'den dayak yiyecek. Seviyorsunuz diye yendirmemeye çalışmayın. Oda nın klasik abartmaları bu. Başlangıçta abartır sonra dayak yedirir.
Adam haklı kimler yemedi ki :)

bhdr

Law zaman kazanmaya çalışıyor , orada amiralle savaşması zaten yenilgi , ne kadar saldırlarını savuştursam iyidir hesabı , sadece kendini oraya buraya atıp saldırları savuşuturuyor gibi geldi bana , Fujitora'da sanki Dof'a birşeyler yapmayı planlıyorda Law'la bu yüzden vakit harcıyor gibi birşeyler dnüyor orada.

Luffy o arenanın altındaki fabirakyı patlatıncaya kadar Law dayak yemeye devam edewcek son anda haberi alınca tüyer ordan tüm gücüyle.

Law kolay pes etmez bir planı vardır.
Katılıyorum

Jr. Oars'sın üstünden atlayıp bacağını kağıt kesiyormuş gibi kesen kişiye Doflamingo denir. Jr. Oars'sın ne kadar devasa bir yaratık olduğunu biliyorsun sanırım, yoksa bir resim koymam gerekecek. Sırf bu bile Dof'un hayvani bir fiziğinin olduğunu gösterir. Luffy 2 yıl sonra kızıştığında Hajrudin'in kulağında bitip yumruğu patlatıyor. Jr. Oars ise Elbaf devlerinden kat be kat daha büyük ve güçlü bir şey.
Devde haki olduğunu sanmıyorum dünyanın en iyi adamı olan wb de haki olmasa onu bile keser meyve bu sonuçta

Öncelikle Dof vs Lufy bekleyenler bence boşuna beklemesin. Amiral dof koramiral varken lufy hem vs atıp hem ordan tayfasını sağ salim çıkaramaz.Benim düşünceme göre fabrika yıkılır dofa kadar olan kişilerle vsler atılır sonra kaçılır :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık