Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 717 Bölüm Yorumu / 718 Ön Görüş

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Önceki mesajımda yazmıştım Fuji'de birşey var sanki Dof'a birşeyler yapacakmış gibi planı olabilir bu yüzden Law'la zaman geçiriyor , geçen bölümlerde elimde kanıt yok ama senin shichilik görevini yapmadığını duydum gibi şeyler söylüyordu ,eğer Law'a biraz daha zaman geçirirse Luffy SAD'ı patlatıp Fuji'e de koz verebilir.

Law Smoker'in rapor hazırlayacağını bence %100 biliyordu ona GreenBitt'e gidiyoruz derken raporla amiralinde oraya geleceğini tahmin etmiştir Fuji ile Dof'u karşı karşıya getirmeye çalışıyor belki.

Direnlaw.:D
Sakazuki "Fuji, doflamingoyu yakalama o bir savaş lordu ama jokere istediğini yapabilirsin deyip bombayı kurardı" dese ama diyemez oda çekiniyor wgden.

Önceki mesajımda yazmıştım Fuji'de birşey var sanki Dof'a birşeyler yapacakmış gibi planı olabilir bu yüzden Law'la zaman geçiriyor , geçen bölümlerde elimde kanıt yok ama senin shichilik görevini yapmadığını duydum gibi şeyler söylüyordu ,eğer Law'a biraz daha zaman geçirirse Luffy SAD'ı patlatıp Fuji'e de koz verebilir.

Law Smoker'in rapor hazırlayacağını bence %100 biliyordu ona GreenBitt'e gidiyoruz derken raporla amiralinde oraya geleceğini tahmin etmiştir Fuji ile Dof'u karşı karşıya getirmeye çalışıyor belki.

Direnlaw.:D
Law fabrikanın yıkıldığı haberini alırsa teslim olur kanımca.Dövüşü devam ettirip kendini geberttirmez diye düşünüyorum.Hele hele Dof bu haberi alırsa harbi gebertir Law'ı.En iyi ihtimal teslim olması.

Law Dof'a amiral mi salayım üstüne yonko mu sen seç dedi.Law nasılsa Smoker yerimi biliyor,amirallerden biri Green Bit'e gelir Dof'u yer,Luffy'lere de fabrikayı yıktırırım diye düşündü büyük ihtimal.Ama Vergo'nun da söylediği üzere Dof'un geçmişini bilmemesi onu yakan şey oldu.

Law fabrikanın yıkıldığı haberini alırsa teslim olur kanımca.Dövüşü devam ettirip kendini geberttirmez diye düşünüyorum.Hele hele Dof bu haberi alırsa harbi gebertir Law'ı.En iyi ihtimal teslim olması.

Law Dof'a amiral mi salayım üstüne yonko mu sen seç dedi.Law nasılsa Smoker yerimi biliyor,amirallerden biri Green Bit'e gelir Dof'u yer,Luffy'lere de fabrikayı yıktırırım diye düşündü büyük ihtimal.Ama Vergo'nun da söylediği üzere Dof'un geçmişini bilmemesi onu yakan şey oldu.
Tüm gücünü kullanıp oradan tüyecek belki zaten gücünü harcamıyor gibi geliyor bana o yüzden paso dayak yemiş Fuji'den , haberi alınca koca bir room açıp kaçacak yada cüceler yerlatından yarı ölü Law'ı oradan kaçıracak.

Zaten bu kadar dayağın üzerine birde saldrmayı denese Fuji'e kalmadan Dof parçalar.

ben adaya bir smoker müdahelesi bekliyorum dofun smoker a çektiği varyete yenilir yutulur cinsten değil smoyan bunun hesabını sorar. çok büyük bir sürpriz bekliyorum , şuan gördüklerimizin dışında süper bir güçten adaya müdahele gelebilir bu teach de olabilir amiralde olabilir. strawhat , toys , cüceler vs dof family , cp9 , marine bu denge arenadaki süper isimlerin saf seçmesiyle değişebilir.her ne kadar cavendish fln luffy ye diş bilesede don chinjao vs sinden sonra luffy galip çıkarsa dövüşcüler arasında sempati kazanıcak ve marinelerin korsanlara müdahelesi gerçekleşirse Luffy'nin saflarına geçebilirler , gerçi 2 vice admiral ne yapabilir orasıda mechul.Akainu ya gelince mutlak adalete inanan birisi her ne kadar wg nin desteği ile filo amirali koltuğuna geçmiş olsada onların demesine göre hareket ediceğini sanmam gerçeği öğrendiği takdirde Dofun wg tarafından desteklenmesini geçtim babasının oğlunu tanımaz.

ben adaya bir smoker müdahelesi bekliyorum dofun smoker a çektiği varyete yenilir yutulur cinsten değil smoyan bunun hesabını sorar. çok büyük bir sürpriz bekliyorum , şuan gördüklerimizin dışında süper bir güçten adaya müdahele gelebilir bu teach de olabilir amiralde olabilir. strawhat , toys , cüceler vs dof family , cp9 , marine bu denge arenadaki süper isimlerin saf seçmesiyle değişebilir.her ne kadar cavendish fln luffy ye diş bilesede don chinjao vs sinden sonra luffy galip çıkarsa dövüşcüler arasında sempati kazanıcak ve marinelerin korsanlara müdahelesi gerçekleşirse Luffy'nin saflarına geçebilirler , gerçi 2 vice admiral ne yapabilir orasıda mechul.Akainu ya gelince mutlak adalete inanan birisi her ne kadar wg nin desteği ile filo amirali koltuğuna geçmiş olsada onların demesine göre hareket ediceğini sanmam gerçeği öğrendiği takdirde Dofun wg tarafından desteklenmesini geçtim babasının oğlunu tanımaz.
sahsen artık marinelerden bir destek gelicegini beklemiyorum ha greenbull belki fujitorayla birlikte adaya gelmişse bilemiyecem ama gelmemişse marineler tarafından fujitora orada yeterli fazla bile. smoker filan gelicegini tahmin etmiyorum hem adam agır yaralı suratını lime lime etti dof. aradan 1 hafta geçmeden ayaklanıcak hali yokya.

bende senle aynı şeyi düşünüyorum marineler law ve hasırşapka korsanları için adaya geldi ittifakı süpürmek için marinenin herhangi bir korsanı tutukladıgını gördükleri anda chavendish barto filan bu elemanların marineyi temizleyip binevi luffy e destek çıkıcagını düşünüyorum (bastile vs chavendish görebiliriz)

gene aynı şekilde karasakalın adaya gelebilicegini düşünüyorum sonuçta ortada ender bi logia var bu adam bu meyveyi kimseye yaretmez hertürlü luffy ler almazsa o meyve karasakalın. olaki luffy vs şampiyon olsun luffy onu pataklarsa karasakal adaya gelicektir .

akainu ilginç birisi korsan oldugunu bilse bencede babasını tanımaz ama olaki dof kutsal ejderlerden birinin oglu torunu filan olsun akainununda bişey yapabilicegini zannetmiyorum

Shinigami

Zoro artık işi iyice ilerletti, Manga sayfalarından da kaybolmuş.
:hhh: :hhh: :hhh:

Kolezyuma neden denizcilerin girmesine izin verilmediği anlaşıldı: fabrika orada. Doflamingo ve adanın geçmişine de değinilmeye başlandı sonunda. Kötü kral izlenimi oluşmaya başladı. Bu bölümden sonra büyük ihtimal Doflamingo'nun arc bossu olacağını düşünüyorum artık.

Bu Don sanki bizimkiyle kanka olacak gibi. Ayrıca neymiş arkadaş şu hazine. Kadınlar adasında Luffy'nin bahsettiği hazine olmasın? :D

Sanji ve Kinemon diğerlerine katılmayıp, arena etrafında olacaklar gibi. Olası arena karışması durumunda Luffy'nin yanında onlar olacak gibi. Aynı zamanda fabrika da orada olduğu için, tayfanın toplanma yeri olarak da görebiliriz. Ayrıca Nami tarafı paketlenip fabrikaya getiriliyor olabilir.

Bastille'de farklı bir hava sezdim. Bu vatandaş marineford savaşında da vardı. Maynard gibi çıkmayacak sanırım.

İçimden bir ses üçlü savaş Law'ın teslim olmasıyla bitecek diyor. Ama arenada patlak veren olaylar olacağından, Fuji de bunu duyup oraya gidecektir. Bu sırada Law da ellerinden kaçar gibi.

Jaycee

Oyuncaklar unutuluyor nami chopper brook ve kucuk cocuk unutulcaklarmı ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık