Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 717 Bölüm Yorumu / 718 Ön Görüş

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
@Reiper, insanlar bir shichibukainin etrafına toplanır.Oldukca normal.En güclü shichibukaiyi Doflamingo olarak görürüm ben, fakat amiral seviyesi görmem.Etrafında insanların toplanması kral haki ve güclü birisi olması.Ancak amiral seviyesi olacak kadar degil.
Birde shichibukailerin adamlarına zarar gelmez bunu biliyorsundur.Eger ki aranan bir suçluysan bir shichibukai'ye baglı olman en güzel tercihdir.Hele ki bu shichibukai Kutsal Ejderden daha ötesini zorla diyen birisiyse.

Peki sence Doflamingo arkası ile övünerek mi insanları etrafına topladı? Kıçı kırık çöp Buggy bile KK tayfasındanım, Shanks'a WB'ye atarlanırım diyerek insanlara 'güçlü' olduğu izlenimini vererek onlara liderlik etti ve sırf bu izlenim sebebi ile Shichi oldu. Yani Shichi olduğun için etrafına toplanmıyorlar. Güçlü olduğun için Shichi oluyorsun ve etrafına adamlar toplanıyor. Şu ana kadar ki Shichi'lerin güçlerini nasıl sergilediklerini biliyorsun. Kuja adasındaki herkes Hancock'un gücünden korkuyor. Croco boy keza aynı. Kuma Tiran lakabını almış. Bunlar hep güce ve gücün getirilerine yapılan göndermedir.
Hemen hemen her shichibukainin kendine has prestijleri ve adamları var.Bunlardan en kapsamlısına Doflamingo sahip.Kral hakinin insanları etrafına çekebilme ve liderlik vasıfları gibi bir yetenegi var.Kral haki+en güclü shichibukai+kutsal ejder olması yaptıkları icin yeterli.Amiral gücünde olması gerekmez.Önceki mesajında güçsüz adamın etrafında kim toplanır diye belirtmiştin.Bende kabul ediyorum güclü oldugunu ancak sen bir amiral kadar güclü diyorsun.Bana göre suana kadar yaptıkları(faaliyetleri, bireysel gücü kastetmiyorum)onun amiral seviyesi oldugunu göstermez.Böyle düsünüyorum.Dövüş gücününde bir amiral kadar olmadıgını düsünüyorum.Bu arc bir vs'si olursa görürüz amiral seviyesi mi degil mi.

olaya bak Luffy arenayı yıkacak mış ta kaçacaklarmış ?

peki o gemi ne olacak namiler ne olacak diyen yok DoF gemiyi aldı unuttunuz herhalde :D

Benim teorim şu Burgess'e sinirlenen Luffy Jet Red Elephant Gataling Grizzli Tunder Bolt atacak Adayı 5'e bölecek

Bunu hisseden Issou haydin gidiyoz biz diyecek.
Bunu gören DoF ise ben ettim sen etme diyecek tabi BB'nin Kulağına Burgess'in parçaları yollanacak felan :D

1. Fabrika kolezyumun altında büyük ihtimal bizimkilerin yok etmek için aradığı fabrika.
2. Çiçek tarlasından bir fabrika daha var. Bu fabrika bizimkilerin aradıklarından farklı olarak. Dressrosayı ilgilendiren ayrı bir fabrika olabilir. Joker silah satıcısı sonuçta silah fabrikası gibi birşey çıkabilir.
3. Çiçek tarlasındaki fabrika kolezyumun altındaki ile bağlantılı veya bir çıkabilir.
4. Bastille kolezyumdan çıkacak suçlular için bekliyor ancak orda çok fazla güçlü adam var. Yeteceğini sanmıyorum. Kaldı ki burgessde orada bir kaç tane daha koramiralin orada olması gerekirdi. Belki daha sonra gösterecek. Amiral yanında 3 5 koramiral ve yardımcı amiralle gelmesi gerekir.
5.Usopp cücelerle hareket ederse güzel olacak kendi power upı için. Umarım yine korkmaz.
6. Law şuan zor durumda havada uçuyo gördüğümüz kadarıyla. Eğer çok zorda kalırsa cesarın kalbi elinde bunu doflamingoya karşı kullanabilir. Dof lawa amiralden kaçması için yardım edebilir.
7. Zoro 6 bölümdür kayıp nereden çıkıcak çiçek tarlasına gidiyordu en son.
8. Namilerin grubu yenildi ve gemiyi de kaybettiler. Lawın telefonuna da cevap vermiyorlar. Acaba paketlenip fabrikaya getirilmiş olabilirler mi.
9. Gelecek bölüm Don chinjao flashback görebiliriz. Gerçekten iyi olur. Rayleigh garp vs görsek fena olmaz.
10. Oyuncak asker olanları anlatırken canlı örnekler kullandı flashback görmedik enteresan. Bu durumda kendisi yüksek ihtimal Kyros çıkıcaktır. Ricky rebeccanın dedesiyse Kyrosda babası çıkabilir.
11. Arena dövüşlerinin tamamlanmasını istiyorum ancak çok uzun sürer gibi. Luffy vs Don sırasında bir patlama olup kolezyum yıkılabilir.

Benim merak ettiğim Arenada dövüşen o kadar güçlü isim dışardaki diğer olaylara nasıl bağlanacak. Açıkçası cavendish ve barto. ittifaka katılsa fena olmaz.

Dof'un çapını tartışmaya gerek yok balıkadam arcı bittiğinden beridir her şeyin altında herifin parmağı var.
150.bölümden beridir yeni çağ geliyor , çağın adı smile deyip kendini belli eden bir karakterdi.
Adamın oluşumu amirali tarumar eder , Fujitora yanındaki askerlerle Dof'a gelseydi sonu ne olurdu bir düşünün?
Ayrıca Dof dünyanın en meşhur ve tanınan korsanlarından.

Law ile ilgili olarak adama helal olsun karşısında 2 dev güç var ama hala birşeyler için zaman kazanacak kadar dirayetli , umarım daha da oyalar SAD patlarsa Law bu defa kozları eline alacaktır.

O değilde CC boşta kaldı Dof almıştır hemen yanına , arc sonu Dof düşerse CC'de Fuji tarafından doğru kodese.

Luffy Chinjao'u takmıyor sanki dost olabilirler mi bunlar acaba.

@Cool bırak kendi kendini sevindirmeyi adamı umarsamıyorlar bile Dof zaten salmış işin zevkini çıkarıyor diğeride oynaşırken nekadar sakarım, hantalım gibi laflar ediyor :)
Zaman kazandırma hikayesi karşısındaki adamın kendisiyle oynaşmasından kaynaklanıyor herif biraz ciddiye alsa Law gibi 2 tane gömecek oraya.

@Cool bırak kendi kendini sevindirmeyi adamı umarsamıyorlar bile Dof zaten salmış işin zevkini çıkarıyor diğeride oynaşırken nekadar sakarım, hantalım gibi laflar ediyor :)
Zaman kazandırma hikayesi karşısındaki adamın kendisiyle oynaşmasından kaynaklanıyor herif biraz ciddiye alsa Law gibi 2 tane gömecek oraya.
Önceki mesajımda yazmıştım Fuji'de birşey var sanki Dof'a birşeyler yapacakmış gibi planı olabilir bu yüzden Law'la zaman geçiriyor , geçen bölümlerde elimde kanıt yok ama senin shichilik görevini yapmadığını duydum gibi şeyler söylüyordu ,eğer Law'a biraz daha zaman geçirirse Luffy SAD'ı patlatıp Fuji'e de koz verebilir.

Law Smoker'in rapor hazırlayacağını bence %100 biliyordu ona GreenBitt'e gidiyoruz derken raporla amiralinde oraya geleceğini tahmin etmiştir Fuji ile Dof'u karşı karşıya getirmeye çalışıyor belki.

Direnlaw.:D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık