Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 717 Bölüm Yorumu / 718 Ön Görüş

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Uçan_Terlik

Gördüğümüz koramirallerle (vergo hariç) amiraller arasında çok büyük güç farkı var bazı koramirallerin amirale yakın olması gerekir bence o yüzden bu adam güçlüdür diyerek aradan çıkıyorum.

Haftaya olacak ara kötü oldu bu durumda.

Luffy ile Kafa Dede arasındaki savaş birkaç bölüm daha sürecek gibi duruyor. Bu turnuvanın yarıda kesilmesini istemiyorum. Bir şekilde turnuva şampiyonu şudur diye ilan edilmesini görmek isterim. O aşamadan sonra da ne tür savaşlar olursa olsun.

Law in durumu ise çok karışık. Amiral Law i alip gidecek mi? Yoksa Dof araya girip bir şeyler yapacak mi? Bilemiyorum.

Ilgimi çeken yerler sirasiyla
1. Arena savaslari
2. Green bit savaşları Law, işten amiral, Dof
3. Gerisini salla. Kayda değer bir şey yok zaten.

Reversi

Haftaya olacak ara kötü oldu bu durumda.

Luffy ile Kafa Dede arasındaki savaş birkaç bölüm daha sürecek gibi duruyor. Bu turnuvanın yarıda kesilmesini istemiyorum. Bir şekilde turnuva şampiyonu şudur diye ilan edilmesini görmek isterim. O aşamadan sonra da ne tür savaşlar olursa olsun.

Law in durumu ise çok karışık. Amiral Law i alip gidecek mi? Yoksa Dof araya girip bir şeyler yapacak mi? Bilemiyorum.

Ilgimi çeken yerler sirasiyla
1. Arena savaslari
2. Green bit savaşları Law, işten amiral, Dof
3. Gerisini salla. Kayda değer bir şey yok zaten.
+1:good:
4-Fabrika ve insanların hafıza kaybı

Önceki yorumlarda birisi belirtmişti.Chinjao zamanında bir kıtayı parcalamış adam.Yaşlanmış ve şimdide kolezyumu parçalayabilecek güce sahip olabilir.Epeyde kızmış gözüküyor.Eger bir dövüşcü yüzünden dövüş alanı çökerse buna en uygun kişi Chinjao'dur.
Bastille'nin lakabıda kılıcıda epey ilginç bu arada.
Garp Chinjaonun kafaya fazla vurmuş herhalde adam ne oldugunu Luffy'e soruyor. :ehe:

Croco-Boy

Önceki yorumlarda birisi belirtmişti.Chinjao zamanında bir kıtayı parcalamış adam.Yaşlanmış ve şimdide kolezyumu parçalayabilecek güce sahip olabilir.Epeyde kızmış gözüküyor.Eger bir dövüşcü yüzünden dövüş alanı çökerse buna en uygun kişi Chinjao'dur.
Bastille'nin lakabıda kılıcıda epey ilginç bu arada.
Garp Chinjaonun kafaya fazla vurmuş herhalde adam ne oldugunu Luffy'e soruyor. :ehe:
Ben demiştim. Millet öngörü yapacağna bi tane kehninin dof tırstı bilmem ne surata bak . 1 ay önceki olayını tartışıyor.

Lufy için şuanki öncelik meyve ama fabrika bölgesine düşerse hedefini oraya yöneltebilir

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık