Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 717 Bölüm Yorumu / 718 Ön Görüş

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Law'ı öldürememişler.
Usopp'un ''Kral haki kullanması''. yalanıda gerçekleşir mi acep.
Luffy dedeyi sallamıyor, oraya gömecek gibi onu.
Kor-amiral, Killer'ın boynuzlu versiyonu akrabası olabilir.
Bir de bu Kor-amirallerdeki bu havalar ne böyle, sanki Enies Lobby'i, ID, MF'u bu kor-amiraller basmış.
Haki konusunda Ray-san farkı belli oluyormuş demek ki.
Zoro artık işi iyice ilerletti, Manga sayfalarından da kaybolmuş.
Leo, yeni prensesimizden bahsederken Luffy'i anlattı sanki birazcık.
Oyuncağı attıkları Hurda yerinin duvarında Karo var. Diamante'nin ekipten olabilir belki bu oyuncağa çeviren adam ya da Diamante'nin kendiside olabilir çünkü Luffy'i ilk seferinde Diamante bile yenebilir ve oyuncağa dönüştürürse Luffy'i, o da diğer insanlar gibi unutulabilir. Ama Luffy oyuncakken bile komaya sokar Diamante'yi orası ayrı.

Law güçsüz değil Fujitora aşırı güçlü.Deprem meyvesi ile marineford beşik gibi sallanırken gülüp eğlenen Dof'un yüzü bu ifadeye bürünüyor.Birde sadece gücünü test ettiğini belirtiyor.
Bırakında Law gibi 2 yıl öncesinin çaylak korsanı amirale karşı duramasın.Fujitora şimdi kedinin fare ile oynadığı gibi Law'la oynuyor zaten olması gerekende budur.Dof'un bile Fujitora'ya karşı şansı olduğunu düşünmüyorum.

Onun dışında boş bir bölümdü Zoro yoktu çünkü.

@Lanza Del Relámpago

Doflamingo'nun o ifadesi 'korku' değil, 'şaşkınlık'. Zaten sözlerinden de o anlaşılıyor. Karşısında gökten meteor indiren bir adam var. Bırakın da Dof, o güce birazcık şaşırsın. ;) Zaten sonraki karede 1 mm yerinden oynamadan meteoru dilimliyor. Bu da hiç zorlanmadığının kanıtıdır.

Law'ı çok büyütmemek lazım. Fujitora hiç hesapta yokken planlarının hepsi tutsa bile bütün enerjisiyle kaçmayı düşünen bir adam Law. Enerji harcamamak için balıklara bile saldırmıyor. ;) Doflamingo'ya karşı en ufak bir şansı bile yok. Fujitora'ya karşı da öyle.
Bu nasıl şaşırma ifadesi Mahir?

Croco-Boy

Chinjao'nun bir cümlesi dikkatimi çekti bu cümle fabrikaya ulaşımın anahtarı olabilir.

"Bana matkap kafa derler " gibi birşeydi. Bu adam kafasıy kıta/ada (çeviriye göre değişir) çatlatan adamsa Luffy'e yapacağı bir saldırı sekipte kolezyumun yerine çarpar lufyler aşagı düşer ve usoplarla karşılaşabilirler.

Law büyük sıkıntı içinde ve fujıtora iyi niyetli kendi adaletini uygulayan biri değil. Tamamen saka-sana bağlı. Law'ı etkisiz hale getirıp esir duseceğini dusunuyorum. Dof fujitoradan ister oda vermem der belki bıde orda kapışabilirler.

2-3 haftaya buyuk koşuşturmalar başlar.

Oyuncaklara ayrıca uzuldum sıkıntılı bir durum. Skypia arc ın full epic modu olacak bu arc.

Bunlar benim dusuncelerim :)

Dof'un oradaki ifadesi beklediğinin aksine Issho'nun kendisine de zarar verecek bir hamle yapması üzerine kızgınlık,şaşkınlık karışımı bir şey.Korkacak hali yok bu adam kk olma çabasında.Meteoru keserken de lanet olsun bu amiral başıma dert açacak der gibi bakıyor ve meteoru dilimliyor.Dof büyük ihtimal gelen amiral Law'ı pert etsin ben de keyfime bakayım diye düşündü ama Issho meteoru yollayınca evdeki hesabın çarşıya uymadığını anladı Dof.Ama en neticesinde işler onun istediği şekilde ilerliyor.

Arkadaşlar usopp şimdi denizin cesur savaşçısı olmak istiyor,bu cücelere katıldı ve liderlik etti şans eseri chinjao arenayı deler ve luffy fabrikaya düşerse luffy yardımıyla usopp ve cüceler buradaki insanları kurtarıp oyuncaklarıda oyuncak halinden düzeltirlerse belkide hayali gerçek olur herkez denizin cesur savaşçısı olarak görür nede olsa seri 700 lere geldi hepsinin hayali aynı anda olacak değilya?

Solid Snake:
Bastille marinenin öne çıkan ilk 10 Kor. Amirali içinde güçlüdür herhalde :D

Bu arada sanırım bir oyuncak fabrikası birde SAD fabrikası var.

SAD arenanın altında
Oyuncak Fabrikası ise HillWalley'dey miş :ehe:

Du bakalım Doktor Brown ne zaman görünecek :oleyo2:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık