Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 717 Bölüm Yorumu / 718 Ön Görüş

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Karşısında amiral var tırsması doğal bence. Diğer schibukai olan Law'ın halini görüyorsun. Doflamingo 10 yıllık schi diye 10 yılda power up aldığı bilgisi mi geldi?
Doğru ya kıesin KK olmak isteyen ve Kral Hakisi olan birisi 10 yıl yatmıştır nasıl olsa Kaido bana ş teklif eder onu arkasından vururum olmadı Law ihanet eder onun içinde plan yaparım diyip yatmıştır yav.

Adam WBnin adayı yaran deprem vuruşunda sırıtıyor,eski amiral Aokijiyle karşı karşıya gelip tahtid ediyor ama amiralden tırsıyor :D

Law zaman kazanmaya çalışıyor , orada amiralle savaşması zaten yenilgi , ne kadar saldırlarını savuştursam iyidir hesabı , sadece kendini oraya buraya atıp saldırları savuşuturuyor gibi geldi bana , Fujitora'da sanki Dof'a birşeyler yapmayı planlıyorda Law'la bu yüzden vakit harcıyor gibi birşeyler dnüyor orada.

Luffy o arenanın altındaki fabirakyı patlatıncaya kadar Law dayak yemeye devam edewcek son anda haberi alınca tüyer ordan tüm gücüyle.

Law kolay pes etmez bir planı vardır.

Örgüt işlerine girip Yonkou ya meyve satma ile uğraşmıyor mu bu adam? Ordu gücü tarzında birşey aramıyor mu? 10 yıldır yatmadığına nasıl bu kadar emin olabiliyorsun. Sonuçta 20 yıllık korsan. Schi olduktan sonra çaylaklığı sona erdi sonuçta. Gücünün zirvelerinde Schibukai oldu diğer Schiler gibi muhtemelen.
Her ne kadar orgu gücü istesede KK olmak istiyor ben çalışmasını buna dayandırırım senin yatması için dayandıracağın bir sebebin var mı? Hem adamın gücünün zirvesinin 10 yıl önce olduğunu nerden biliyorsun. Eğer senin dediğin gibi 10 yıl önce en güçlü halindeyse 10 yıldır 3 hakiyi tam kullanıyor demek bu da Luffy gitsin Diamanteyle kapışsın demek. 10 yıldır full haki kullanan adamla nasıl kapışacak?

Bu kor-amiral baya havalı gibi. Fiziki yapısıda gayet güçlü görünüyor. Özel bir kor-amiral olabilir gibi güç seviyesi olarak.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 6)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık