Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 717 Bölüm Yorumu / 718 Ön Görüş

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Beni kimse tehdit edemez ne yapacaksan yap laf etme
Saçma saçma konuşma burası 718 inci ön görüş bölümü Lufy finalde KK olucak Smoker kaç kere ölümün kıyısına getirdi onu herneyse tabiki güclenicek tabiki gücü efsane olucak ama burda insanlara şart koşarmısın gibi laf söylemeye hakkın yok bu forumda en cok emeği olan biri varsa smokerdır sen bu adama saygısızlık yapıcana emekleri için böle bi terim kullanmana gerek yok sizin bu egonus yokmu beni güldürüyo herneyse forum adminlerinden birine böle konusmanı kınıyorum bu sinir nedir anlamıyorum herkesin inceden smoker karakterine laf sokmasınıda anlamıyorum ulan lufy garpa bi yumruk attı yenildi kimse bişi demedide smokerı yerden yere vurmak ne hoşunusa gitmiş anlamadım 718 . bölüme gelirsek namiler ve zoro gösterilicek tahminimce finaldede lufy dedeyi yenmiş olucak bu kadar hadi iyi geceler.

Bu coby ile garp ne alemde acaba en son garpi ne zaman gördüğümuzu hatirlamiyorum.Dadan la kavga mi etmişti sanki.

Arkadaşlar mantık yoluyla ilerleyerekte sonuç bulabiliriz. One piece Z filmini Oda onaylamadımı? onayladı. Tayfanın gücünü göstermek için çekildi diye.

Vergo Z yi yenebilir mi ?
Law Z yi yenebilir mi ?
Doflamingo Z yi yenebilir mi?

Eğer yenebilir derseniz yada eşit dövüşür derseniz her şey kuma batar bu kez de dediğiniz kişi Kizaruyla eşit dövüşebilir oluyor.Yani amiral seviyesinde oluyor.Law Amiral seviyesinde mi ? Doflamingo Amiral seviyesinde mi belki olabilir.Z ilk başlarda Kizaruyla eşit dövüşüyor.Luffy Z'yi yeniyorsa Z Kizaru ile Eşit dövüşüyorsa Oda'da bunu onaylıyorsa Luffy Kizaru seviyesindedir.

Dediğim gibi Z Kizaruyla Eşit dövüşüyor ancak zorlanıyor,Luffy Z'yi yeniyorsa Kizaruya karşı vs atabileceğine inanıyorum.

Şimdi tartışmamız gereken Fujitora bir Kizaru seviyesinde mi ?

Monkey :D Luffy

Arkadaşlar mantık yoluyla ilerleyerekte sonuç bulabiliriz. One piece Z filmini Oda onaylamadımı? onayladı. Tayfanın gücünü göstermek için çekildi diye.

Law Z yi yenebilir mi ?

Eğer yenebilir derseniz yada eşit dövüşür derseniz her şey kuma batar bu kez de dediğiniz kişi Kizaruyla eşit dövüşebilir oluyor.Yani amiral seviyesinde oluyor.Law Amiral seviyesinde mi ? Doflamingo Amiral seviyesinde mi belki olabilir.Z ilk başlarda Kizaruyla eşit dövüşüyor.Luffy Z'yi yeniyorsa Z Kizaru ile Eşit dövüşüyorsa Oda'da bunu onaylıyorsa Luffy Kizaru seviyesindedir.

Dediğim gibi Z Kizaruyla Eşit dövüşüyor ancak zorlanıyor,Luffy Z'yi yeniyorsa Kizaruya karşı vs atabileceğine inanıyorum.

mhp nin 40. yılı hesaplaması gibi olmuş bu:)

luffy hala amiral ayarı değildir. onaylanmış olsa bile z filmini izlemedim izlememicem. filmde ne olmuş nası olmuş bilmiyorum filmede inanmıyorum onaylansa bile :D

Law Z yi yenebilir mi ?

Eğer olmasaydı, Amiral yapılmazdı. Amiral olan adamlar denk güçte oluyorlar çünkü.

Law Z yi yenebilir mi ?

Ne luffy,ne dof,ne law,ne vergo.Bunlar amiral seviyesinde değil.Amiraller eşittir.Aralarında ki fark,meyveden gelen etken.Puan verirsek,3 den aşağı fark olmaz.Yani akainu 100 dersen aok 98 dir.Ama diğer isimler bunlarla kapışsa bile anca yorarlar.Amiraller olmassa,denizciler bir hiç.Kor amiraller gl seviyesi.Üstü değil.Yeni dünya için amiral şart.Ya da 5 kor-amiral yan yana olacak falan.Ha her korsan için değil tabi bu.Kendini geliştirmiş adamlar için.yoksa yeni dünya da da çar çöp çok.Gördük.

Bence fuji haki biliyorsa,kizarudan iyidir.Kizaru nun tek avantajı olur,oda büyük alana etki eden saldırıları.Fuji de de var bundan.Ama arka arkaya yapıyor mu bilemiyoruz.Kizaru yapar.Ama fuji samuray falan.Artı sevdiğim film karakteri.Oyum ona gider her daim :D

Fujitora Amiral seviyesinde olsa bile Luffy ile dövüştüreceğini sanmıyorum.Şimdi Kizaru Aokiji Akainu arasında en genç deneyimsiz gibi görünen Aokiji gibi geliyordu bana, Kizaru Aokijiden iyidir diye düşünüyordum.Akainu ile 10 gün savaşmasından dolayı Kizaruyla eşit olduklarını düşünüyorum.Z'nin kendisi dedi savaşmak istiyorsan savaşalım diye Z Aokijiden korkmuyorsa Aokijinin Kizarudan düşük seviyede olabileceği aklıma geliyor çünkü Z Kizaruyla savaşırken çok zorlanıyor.

Eğer Luffy savaşırsa Doflamingo ile savaşacaktır bu arcda ya da yoluna devam edecektir fabrikada ki insanları kurtardıktan sonra.Tayfa hangi adaya gitse insanları kurtarıyor, bu Arc da da öyle olup Tayfa saygı kazanabilir.Bu Arcdan sonra ki Boss'dan önce Luffy'nin kesinlikle yüksek biriyle dövüşeceğini düşünüyorum power up alarak.Ya Big Mom'a gönderdiği bomba patlayacak,Kaidou işi yatacak Luffy Big Mom ile savaşacak yada Law ile Kaidou indirmeyi deneyecekler Yapay şeytan meyvesi nedir ne değildir Doflamingo bağlantılarını öğreneceğiz veya bir Amiral ile savaşacak.

edit : @rhaman31 Ancak ben kanıtlarla açıkladım Amiral seviyesinde olma olayını.Oda bu filmi onayladığı için Luffy Z'nin seviyesinden üstün.Z de Kizaru ile kapışabiliyor gerisini düşünmeme gerek kalmıyor.Bir amirali yenemeyebilir, güçsüz olduğundan değil Şımarıklığından,Çocukca davranışlarından ve Tecrübesizliğinden dolayı yenilir ancak yenilmeden öncede bayağı bir hırpalar.

edit2 : @Uğur Özdemir Kesinlikle izle aralarda 3d animasyon çok iyi kullanılmış sıradan anime bölümleri gibi değil Luffy ile Z'nin savaşıda çok süper.

edit3: : Luffy ilk baştada 2 kez Z'ye zaten Şımarıklığından ve Çocukca davranışlarından dolayı yenildi.

edit4 : Şimdi daha öncede yazmıştım ancak kimse cevap yazmamıştı,Cüceler şuan Usopp önderliğinde fabrikaya gidiyorlar düşüncem şu Usopplar fabrikaya gittiğinde,Luffynin yardımı ile cüceleri kurtarırlarsa Usopp Denizin Cesur savaşçısı olarak anılmaya başlanabilir mi? Ne de olsa hepsinin hayalinin aynı anda olacak hali yok.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık