Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 717 Bölüm Yorumu / 718 Ön Görüş

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Alpamis

Gücünün yetebileceğine inanç yok çünkü:) hakisinde uzman değil vs vs

@Alpamis

Belamy yine yardım eder ama öleceğini pek sanmıyorum oda pek karakter öldürmeyi sevmiyor.Ama ben şu Hasshoken tekniğini kopyalayıp Chinjao gibi dev adalara zarar verebilmesini isterim.

Gelebilecek power uplar;

Mera mera
Gear 4
Hasshoken

Bunlardan herhangi biri gelmesi bile Doff'un karşısında durmasına yeterli olur bence.Sende diyorsun Luffy adalarda gelişti bildiğim kadarıyla 6 ay felan gezmişti.2 Yılda ne kadar geliştiğini daha görememiş olabiliriz.

Alpamis

Evet haklısın bize gösterilmeyen farklı varyasyonlar olabilir benim beklentim sadece dof dan gelen emre itaat etmeyen belamynin luffy nin gözleri önünde dalga geçilmesi bu luffy de hasshoken tekniğini farklı boyuta çıkarmada yardımcı olur ki biz sadece bayılttığını gördük.

Abi Luffy'den ne power up bekliyorsunuz hala. Bu haliyle gidecek dof ile kapışacak ilk seferde paketlencek 2. sefer olaylar olaylar 3. sefer pataklıyacak işte. Dövüş sırasında bir iman power gerekecek elbette. Onu da artık Oda'ya bırakalım nasıl bir power up vericek. Gear 4 filan gelmez yakın zamanda. Gear 4 muhabbeti sabondy arc'ta dahi yapılıyordu. Gear 2 hızını müthiş artırıyor. Gear 3 ise gücünü muazzam derece arttırıyor. Gear 4 ne yapacak? Adamda haki var onu dövüşe dövüşe geliştirecek. 300 anime bölümü bu adama power up mı geldi? Hayır görünen bir şekilde power up gelmedi. saiyan gibi dövüşe dövüşe bir gelişme gösterdi. Bundan seri sonuna kadar da dövüşe dövüşe devam edicek. Gear 4-5-6-7-R filan da önümüzde 200-300 bölüm gelmez zaten. Adam daha gücünü tam gösterdiğine inanmıyoruz veya ne bileyim su altında dövüştü her zamanki aptallıklarını gösterdi diye daha yeni mi power up'dan çıkmamış gibi düşünüyorsunuz.

Luffy iki yıl boyunca alıyordu power up vs. Şimdi daha adam akıllı dövüşmeden power-up mı alacak? Bi de Chinjao ailesinin tekniğini niye kullansın? Lucci karşılaşmasında G2 ve G3 ile ve sınırını çok çok zorlayarak başarılı oldu. Dofly karşısında da sınırına ulaşmak zorunda kalır mı bilemem ama haki ile alır. Tabi yeni teknikler olabilir. Ph deki ufo gibi. Ama bunlara da power up demeyelim.

@karolla ben Zoro'nun gücünü düşük gördüm açıkcası biraz belkide adam gibi bir düşmanla karşılaşmadığından dolayıdır.

Ben Power Up alsın demiyorum anlamayan adamlar var.Şimdi gelir buraya da yazar Luffy power up almadan Amiral yenemez diye.Luffy Power Up almadan sadece yenile yenile ada değiştire değiştire güçlenip Amiral yener diyosanız kabulüm.

Alpamis

2 yıllık geçmişde farklı şeylerin olduğunu düşünebiliriz sonuçta sadece hakisini geliştirmemiştir farklı saldırılar bedenini daha fazla zorlayacak tknikler üretmiştir luffy bu şu ana kadar gösterilmemiş olabilir

adam 2 yıl aradan sonra power uplı geldi beğenmiyorlar :D zoronun gücünü gördükten sonra luffyden daha fazla şey bekliyoruz diyin itiraf edin de siz de rahatlayın biz de. zoro böyleyse luffynin görmediğimiz içinde zor tuttuğu %50si vardır diye düşünüyorsunuz ama ıııhhh zorlamayın :D luffynin tüm gücü bu.
İnsan fan olur da bu kadar mı olur? İnanılmaz bişisin. :/

Luffy iki yıl boyunca alıyordu power up vs. Şimdi daha adam akıllı dövüşmeden power-up mı alacak? Bi de Chinjao ailesinin tekniğini niye kullansın? Lucci karşılaşmasında G2 ve G3 ile ve sınırını çok çok zorlayarak başarılı oldu. Dofly karşısında da sınırına ulaşmak zorunda kalır mı bilemem ama haki ile alır. Tabi yeni teknikler olabilir. Ph deki ufo gibi. Ama bunlara da power up demeyelim.
Onlar elbette olacak zaten. Croco'ya bitiriş vuruşu olan Storm bilmem ne diye bir tekniği vardı yer altından gökyüzüne fırlatıyordu o nasıl bir power up olarak gözükmüyor ise red hawk tarzı ufo tarzı teknikler de power up olarak gözükmeyecek.

Fakat zoro'nun mr.1 de kullandığı aslanın şarkısı veya gökyüzü adasında kullandığı 36 pound ve kaku'da kullandığı asura bunlar belki power up olarak gözükebilir çünkü ıkına ıkına birşeyler başarmış kendini aşmış oluyordu.

Edit: Açıp bi süngerbob izleyesim geldi valla :).

Alpamis

sengoku güzel örnekler bu şekilde kalıcı bir teknikle luffy de birşeyleri aşar demek istediğimiz zaten da:)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık