Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 717 Bölüm Yorumu / 718 Ön Görüş

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Alpamis

Merhaba arkadaşlar

Beyin fırtınası oluyor bunun için herkese teşekkür ilginç bakış açıları bende de uyandırıyorsunuz umarım oda içimizden bir gibi düşünmeyip hepimize süpriz yapar.Benim fikrime gelecek olursak artık savaş kaçınılmaz dediğiniz gibi law ne küçük nede büyük bir lokma fakat luffy faktörü law'ın en büyük gücü ve luffy'nin gücünün de insanların kalplerine yumruklarıyla dokunuyor olması :) burda belamy faktörü giriyor devreye belamy luffy e saygı ve hayranlık duyan birisi ve dof dan gelen son emri takmayıp hatta luffy e yardım edecek kişilerden bence:).Akabinde dof gazabına uğrayacak ve ölecek kişilerden bu nokta da power up gelecektir ve luffy dof hakisini tattıracaktır amirale gelecek olursak olayların biraz daha dışında kalark tam bir savasa giremeden yada tayfa gizli bir yardım(aokiji olabilir) alarak ondan kaçacaktır.

Kanıt ? strong world un senaryosunu oda yazdı yanlış hatırlamıyorsam.Filmlere takılma bence.Altın aslan shiki,dağları taşları yerinden kaldıran göklere çıkaran adam,havada hemde luffy ye yenildi.Ne kanıtı.Manga ya da sbs de yazsın kanıt deriz.Kizaru mu luffy nin boyun eğdirdiği adama yenilcek.Filmleri kanıt olarak görme bence.

Aslında amiral gelince kaçmamalarını isterim çünkü artık gına geldi :D sürekli amiral geliyor bunlar tüyüyor Oda bir şey yapıp amiralden yüksek seviye bir şey çıkarsa da bizimkiler artık kaçmasa çok güzel olacak koyun len ağırlığınızı! Büyük ihtimalle birinin yardımı olmadan kaçarlar eğer öyle olursa konu benzeşmesi olur sürekli amiral gelir birinin yardımıyla kaçarlar Rayleigh,Aokiji bence yolladıkları Amiral hiç bulaşmaya da bilir ama olacağını sanmıyorum.

Alpamis

Kaçacaklarına inanıyorum dof ve amirale luffy nin yapableceği bir şey yok:)

Ben Luffy kizaruyu yener demedim yanlış anlamayın yukarıda da yenilir ama sağlam bırakmaz dedim.Benim anlatmak istediğim Olay Z Kizarunun karşısında durup eşitce vs atabiliyor Luffy de atar.

edit : Alpamis bende kabul ederim Dof'u yenemeyeceğini ama karşıma sorun çıkıyor bu kez Luffy nasıl power up alabilir daha,seri daha ne kadar devam edecek,açıkcası ben Luffynin artık adam gibi dövüşmesini istiyorum sonuç ne olursa olsun.Law da Kaidoyu indirmekten bahsederken dedi bundan sonra duramayız hızlıca ilerlememiz gerekli.

lucci

Evveeet adam tartışmaya noktayı koymuştur KİZARU seviyesi... Mantık çerçevesinde(!) gayette açıklamıştır, aokiji < kizaru < akainu dedi, yani aokiji de maalesef luffy altında bi seviyede yapcak bişey yok, zaten en tecrübesizi aokijiymiş yani normal bu. dicem o ki Luffy kendini kasmassa aokiji seviyesinde, ciddileşirse kizaru, şu kullanmadığı yüzde elli yi de ortaya koyup potansiyelini ortaya koyarsa akainu neden olmasın? hem kral hakiside yok akainunun:D

@Lucci Kardeş ayıp oluyor sırf yorum yapmak için yorum yapma şuraya

"Kizaru Aokiji Akainu arasında en genç deneyimsiz gibi görünen Aokiji gibi geliyordu bana," geliyordu geçmiş zaman kullandım kardeşim ayrıyeten bana dedim.Mangaturk'e çevirmeyin şurayı sırf dalga geçmek için yorum atmayın. Adam gibi yazarsın yorumunu, bana göre alamaz nedenleri şunlar bunlar dersin benim görüşüme de saygı duyarsın beyin fırtınası böyle yapılır, Dersen ki bu tartışma cevap vereceksen düzgün bir şekil de ver.

Alpamis

thenemne0032 kardeş power up belamy nin ölümüyle olabilir bence ve power up olması lazım her ada da bu ona olgunluk ve strateji güç katacak ki roger bile son seviyeye ömrünün son 2 yılında çıktı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık