Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 717 Bölüm Yorumu / 718 Ön Görüş

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Canavar Hody vs Vergo olsa Vergo ne yapabilir? Bence hiç bişi yapamaz. Luffy öylesine adamı su altında yendi. Red Hawk vurup B.Haki kaplı gigant Gatling ile daldı herife Luffy ve anca öyle pert etti. Vergo Red Hawk yese o vuruşun yarısı boşa giderdi herhalde.
Ne mi yapabilir , Vergo Hordy'i çamaşır gibi sirkeler.

neyse burdan yeni polemik çıkmasın.:)

Canavar Hody vs Vergo olsa Vergo ne yapabilir? Bence hiç bişi yapamaz. Luffy öylesine adamı su altında yendi. Red Hawk vurup B.Haki kaplı gigant Gatling ile daldı herife Luffy ve anca öyle pert etti. Vergo Red Hawk yese o vuruşun yarısı boşa giderdi herhalde.
Doğru, Hody'nin vuruşları Luffy'ye işliyordu.

sen hardcore luffy fanlığının kitabını yazarsın.

ek olarak: luffy hangi arcda aciz duruma düşmedi ki bu arcda da düşmesin. adamın işi iple bağlanmak kafese konmak hemde bunları önleme şansı varken.
senin kafa yapındaki bir adama psikologla birlikte anlatsam yinede anlamazsın.luffy aciz duruma düsmez demişmiyim ? luffy herkezi güle oynayarak yener demişmiyim ?

en büyük iddaam bir gün denizdeki en güclü adam olucak demem,e,odanın mangasının adı one piece,hazineyi bulucak kişi luffy.korsanlar kralı olucak o.yani buda dogru.

ha diyorsan serinin adı zoronun bulamadıgı yol,tamam haklısın :ehe:

şimdi düz mantık yürüt en azından bunu yapabilirsin,luffy en kötü law kadar güclüdür.adam kendi diyor biz hasırsapkayla eşitiz müttefikiz diye,bak en kötü...lawın tek attgı bir adamdan luffynin daha üstün olması sana neden koyar ? yok vergo kasılmıs bilmem ne,bellamyde mal gibi luffynin üstüne geldi,tek yedi mi yedi bitti .

baska bir acıdan ele aldım.kaptan tayfa elemanından cok daha güclüdür.ki sana göre öyle degilde kaale alan kişi yok,luffy muhtemel doflamingoyla eşlesicek,vergoyla işi ne,e.oda gönderdi sanjiyi,o olmasa zoroyu gönderirdi... zoro vergonun aurasını hissetti bırakın sanjiye dedi,demedimi ?

kendinden hakisi,meyvesi güclü olan adamları yener dememişim,herhalde akıl tutulması yasıyorsun.yenilir demişim :D

hepsini alt alta üst üste koydum,senin gibi biri bana hardcore fan dedi :D anket acalımmı karollamı fan,dragonmu diye ? :fool:

buda luffynin inanılmaz yer degiştirme kabiliyetine karsılık ,kanıtım;

bir önceki sayfada direk gastanet yiyiyor luffy.havada smilelar luffye yapısıyor,bak havada...ceasar bir daha gastanet yapıyor.luffy saniyede bak;kacmamıs arkasında bitmiş,olaya bakıyor,daha hızlı yer degiştirebilmek için bir karakter daha ne yapsın,illa senin desteklidign birimi olsun ? baska luffy fanlarına kızıp beni atese atmayın :D

Vergo hiç bir şey yapamaz mı balığa ? Bu fanlık beni günden güne soğutuyor Luffy'den.Vergo Law'a vurmuş,Smoker'a vurmuş ama Hordy'e bir şey yapamazmış :D Hordy'de diş kalmaz la o b.haki kaplı Vergo'yu ısırsa.Law adayı ikiye bölecek bir güç kullanıyor bu adama.Hakisi ve dayanıklılığı çok iyi 6 stil kullanıyor,rütbesi koramiral ama Hordy'e bir şey yapamayacak :D Hadi Hordy'nin Barto gibi ilginç bir yeteneği olsa bir şey demeyeceğim.Luffy'i övmek için aklın,mantığın kabul etmediği örnekler veriliyor.

Ya şu koşu olayini buyuten ve ciddiye alan arkadaşlar şaka misiniz? Animeyi açıp bakin bir orada luffy g2 acmis mı boyle bir sahneyi bile tartışılır hale getirdiniz yuh.

Marinford savaşında neden Luffy'nın H.Haki patlattığında bu kadar şaşırdıklarını şimdi daha iyi anlıyorum kral olabileceklerin potansiyeli bu güçte bitiyor.

Ne demişim bak Meyve yeteneğini anlaması gerek demişim. Cc'nin gücünü anladı ağzını yüzünü kırdı.

Bu arada hala Smoker, Luffy'den hızlı diyorsunuz. Bırakın bu işleri Dof'a bir tane bile dokunamaz o zaman Luffy. Görücem hepinizi görücem.
Neden ortaya bir şart koyuyorsun o zaman? Düşmanları Luffy'ye meyve güçlerini mi anlatsınlar dövüşlerden önce? Bu saçma tavırların devam ederse, misafir olarak görürsün göreceklerini, üye olarak değil.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık