Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

2023 Eurovision Şarkı Yarışması

Sizce Hangi Ülke ve Şarkısı Birinci Olacak?

• Kullanılan toplam oy
    16
  • Anket kapatılmış .
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Anketi birazdan kapatacağım. Tahmini olan varsa katılabilir. Danimarka, Belçika ve Kıbrıs arasında iki seçenek seçilse güzel olur.

Forumun genel ilk 10 tahminini ilk mesaja koyacağım.

@Bisküvi senin de bunlar finale kalır dediklerin varsa seç kedidaşım, geçen seferki gibi olmasın. Hatta 3 ülkeden ikisinin sahnelerini gördüysen tahmini sen de yapabilirsin.

Son düzenleme:
Anketi birazdan kapatacağım. Tahmini olan varsa katılabilir. Danimarka, Belçika ve Kıbrıs arasında iki seçenek seçilse güzel olur.

Forumun genel ilk 10 tahminini ilk mesaja koyacağım.

@Bisküvi senin de bunlar finale kalır dediklerin varsa seç kedidaşım, geçen seferki gibi olmasın. Hatta 3 ülkeden ikisinin sahnelerini gördüysen tahmini sen de yapabilirsin.
Hangi şarkılar arasında seçim yapacağız anlamadım. Kafa gitti benim kusura bakma.

Hangi şarkılar arasında seçim yapacağız anlamadım. Kafa gitti benim kusura bakma.
Asıl sen kusuruma bakma, biraz karışık anlatmışım.

Şimdiki ankette foruma göre 9 ülke (Ermenistan, Belçika, Gürcistan, Slovenya, Litvanya, Avusturya, Avustralya, Estonya ve Polonya) finale kalacağı öngörülmüş. Onuncu Danimarka ve Kıbrıs eşit (az önce Belçika da eşitti, Jean ona oy kullanmış). Bu iki ülkeden hangisi kalabilir, onu söylemiştim.

Bir de senin Gürcistan dışında "şunlar da kalır ya, kalsın" dediğin varsa seçebilirsin, 9 seçenek hakkın daha olduğunu söylemiştim. Geçen sefer Moldova'yı seçemedin ya, o yüzden bu sefer soruyorum.

Umarım, bu sefer anlatabilmişimdir kedidaşım.

Son düzenleme:
Bu şarkıyı normalde hiç dinlemem ama bu hâli değişik geldi. Hoş hava katmış paylaşıyorum.

I'm by your side.
Promise me it's gonna be alright!
Alright
(Cross my heart
Till the sky turns red in the sunrise)
Promise me it'ѕ gonna be alright
(Be аlright!)

@Keepr Genel Sohbet'te çıkardığın anlama şarkıda geçen sözlere bakıp paylaşarak cevap veriyorum. Baharlar gelsin! Aşk adam @Tiksav Lee "promise me it's gonna be alright!"

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık