Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

2023 Eurovision Şarkı Yarışması

Sizce Hangi Ülke ve Şarkısı Birinci Olacak?

• Kullanılan toplam oy
    16
  • Anket kapatılmış .
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Rica ederim usta. Ne güzel düşünmüşsün Spotify kullanıyorum evet.
Usta bu birinci yarı finaldekiler için:

Bu ikinci yarı finaldekiler için:

Bu da Büyük Beşli ve Ukrayna için:

Böyle daha iyi oldu. Hatta ilk sayfaya da koyarım belki, daha kolay olur. Şimdiden iyi dinlemeler.
Yorumlamak istersen, sevdiklerini sevmediklerini paylaşmak istersen beklerim. Mutlu da olurum, bilirsin. Şu an ikinci yarı finali kendi sallamalarımızla, zevklerimizle ankette tahmin yapıyoruz. Sen de sallamak istersen bekleriz. Kısaca kapım sana her zaman açık usta.

Usta bu birinci yarı finaldekiler için:

Bu ikinci yarı finaldekiler için:

Bu da Büyük Beşli ve Ukrayna için:

Böyle daha iyi oldu. Hatta ilk sayfaya da koyarım belki, daha kolay olur. Şimdiden iyi dinlemeler.
Yorumlamak istersen, sevdiklerini sevmediklerini paylaşmak istersen beklerim. Mutlu da olurum, bilirsin. Şu an ikinci yarı finali kendi sallamalarımızla, zevklerimizle ankette tahmin yapıyoruz. Sen de sallamak istersen bekleriz. Kısaca kapım sana her zaman açık usta.
Teşekkürler liste için müsait olunca dinleyip yorumlamayı isterim bende.

Monika Linkytė ile Albina ve ailesi eski şarkıları seslendirmişler. Monika tatlı Türkçe (Kırım Tatarcası) söylüyor. Aile de 2000'li yılları bana getirdi.

Bir tane Eurovision sohbet odasına gireyim, dedim, kafam ağrıdı. Sanki Galatasaraylılar ile Fenerbahçeliler kavga edip parçalıyormuş gibiydiler. Bunların aşırı fanatiği de ayrı bir manyak oluyor.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık